ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Wirtualne spotkanie w Galerii Xanadu!

Serdecznie zapraszamy do wirtualnego spotkania w Galerii Xanadu! Już w tę niedzielę 22 marca 2020 r. o godz. 16:00 Agnieszka Gniotek poprowadzi dla Państwa wirtualne zwiedzanie, podczas którego zaprezentowany zostanie katalog 37 Aukcji Sztuki Młodej oraz prace artystów reprezentowanych przez nas.

Wirtualne zwiedzanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom, aby do niego dołączyć wystarczy mieć komputer i dostęp do internetu. Spotkanie będzie w pełni interaktywne – podczas transmisji będą mogli Państwo zadawać pytania bądź dzielić się swoimi uwagami. Poniżej podajemy link do spotkania. Udział w oprowadzaniu jest bezpłatny.

Link do oprowadzania (aktywny w niedzielę 22.03 od godz. 16:00)

Część spotkania poświęcona będzie omówieniu katalogu nadchodzącej 37 Aukcji Sztuki Młodej. Tym razem nie zaprosimy Państwa na showroom przedaukcyjny, chcemy więc umożliwić Państwu obejrzenie wystawy i rozmowę o ofercie w innej formie, bez wychodzenia z domu.

Ze spotkania dowiedzą się Państwo również jak działa galeria impresaryjna, w jaki sposób buduje się kariery artystów i jak to wpływa na ceny prac i pewność trafonych zakupów u kolekcjonerów. Poruszona zostanie także tematyka doboru sztuki do wnętrza, kolekcjonowania i inwestowania w dzieła sztuki. Szczególnie ten ostatni temat jest interesujący i wyjątkowo aktualny w czasach kryzysu i zachwiania na rynkach finansowych.

>> Jak wziąć udział w oprowadzaniu online?

Aby wziąć udział w oprowadzaniu, należy kliknąć w link, który poprowadzi Państwa bezpośrednio do programu Zoom, przez który transmitowane będzie spotkanie. Instalacja i korzystanie z programu jest niezwykle proste i intuicyjne, a także bezpłatne. Po otworzeniu strony program automatycznie zacznie się pobierać na komputer. Możliwe jest też korzystanie z niego przez telefon, zarówno w systemie Android jak i iOS. Jeżeli nie będą mieli Państwo możliwości pobrania programu, możliwe będzie też oglądanie transmisji z przeglądarki. 

Mając program już zainstalowany, mogą Państwo dołączyć do spotkania także za pomocą poniższego loginu i hasła:

Meeting ID: 749 359 521
Password: 463699

Program umożliwi nie tylko transmisję live z oprowadzania, ale i Państwa udział w spotkaniu. Mamy nadzieję, że spędzą Państwo niedzielne popołudnie z nami!

Po niedzielnym oprowadzaniu zapraszamy do umawiania się na indywidualne konsultacje z Agnieszką Gniotek. Można będzie porozmawiać na temat posiadanych prac, tego jak dobrać taką sztukę, z którą przez lata będziemy się dobrze czuć w domu, na temat strategii kolekcjonowania i strategii inwestowania w dzieła sztuki. Spotkania możliwe bedą zarówno wirtualnie, jak i na żywo.