ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zapraszamy na 14 Aukcję Sztuki Dzisiejszej

We wtorek 10 marca 2020 r. o godz. 19:30 zapraszamy do Xanadu na 14 Aukcję Sztuki Dzisiejszej!

Katalog dostępny jest już na naszej stronie w zakładce “Aukcje bieżące” a także na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której można licytować online.

Aukcja Sztuki Dzisiejszej odbywa się u nas tylko cztery razy do roku – za każdym razem staramy się zgromadzić dla Państwa wartościową ofertę prac cenionych autorów reprezentujących przede wszystkim średnie pokolenie, których dzieła nie tylko wzbogacą kolekcje naszych klientów, ale i będą nabytkiem inwestycyjnym. W katalogu nadchodzącej aukcji znalazły takie nazwiska, jak Jacek Mirczak, Agata Czeremuszin-Chrut, Iza Staręga, Małgorzata Stępniak, prof. Ewa Zawadzka, czy Jarosław Jaśnikowski.

Zlecenia i limity aukcyjne można składać przez naszą stronę poprzez przyciski “Złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl lub telefonicznie pod numerem 503012889. Polecamy również licytację online na portalu Onebid.pl.

Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12-19. W dniach 6-7 marca 2020 r. odbędzie się showroom przedaukcyjny – w piątek w godz. 12-19, a w sobotę w godz. 11-18.