ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zapraszamy na “Rozmowy kobiet” – spotkanie z Angeliką Chimkowską

Po krótkiej przerwie powracamy do naszego cyklu spotkań #RozmowyKobiet! Zapraszamy na kolejne wydarzenie, które odbędzie się już 26 stycznia 2023 r. o godz. 18:00 i zatytułowane jest “Autentyczność w świecie lukru i pudru”. Gościć będziemy Angelikę Chimkowską – ekspertkę w zakresie budowania silnej marki osobistej, tworzenia skutecznej komunikacji i sprzedaży wykorzystującej social media (szczególnie LinkedIn), cenioną mentorkę, mówczynię i autorkę książek. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Gniotek.

Data spotkania: 26 stycznia 2023 r., godz. 18:00
Miejsce: Galeria Xanadu, ul. Gen. W. Andersa 29, Warszawa

Link do zakupu biletów

Na spotkaniu Agnieszka Gniotek będzie pytać Angelikę Chimkowską m.in. o:

 • jej ścieżkę budowania biznesu opartego na marce osobistej eksperta,
 • czym jest marka osobista i na ile jej budowa jest zależna od obecności w social mediach,
 • co odróżnia eksperta od nie-eksperta, ale też ekspertkę od eksperta, czyli o tym, czy kobiety mogą bardziej „miękko” prezentować się w biznesie,
 • czym jest autentyczność w biznesie i czy w ramach autentyczności trzeba obnażać swoją prywatność,
 • czy wystąpienia publiczne to kompetencja i czy każdy może się tego nauczyć,
 • o jasne i ciemne strony obecności na LinkedIn,
 • jak dostać się na TEDx i stworzyć inspirującą przemowę,
 • czym jest, w jej odczuciu, sukces w biznesie.

Po rozmowie będzie czas na pytania od uczestniczek. W trakcie spotkania i po zapraszamy też na lampkę wina, coś słodkiego lub owocowego i oczywiście do networkingu!

Angelika Chimkowska – strateżka silnych marek osobistych i firmowych. Specjalizuje się w tworzeniu skutecznej komunikacji i sprzedaży wykorzystującej social media (szczególnie Linkedin). Wykładowczyni akademicka, prelegentka prestiżowych konferencji, autorka kilku książek. Prowadzi projekty rozwojowe oraz wdrożeniowe z zakresu social sellingu, personal brandingu oraz employee advocacy.
Absolwentka Executive MBA (Coventry University UK), SGH oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie pisze doktorat z zakresu CEO brandingu na Wydziale Zarządzania UW.
Rozmowy kobiet to cykliczne, kameralne spotkania z inspirującymi kobietami – ekspertkami i specjalistkami w różnych dziedzinach. Osią spotkań jest rozmowa z gościnią wieczoru, która dzieli się swoim doświadczeniem i kulisami swojej pracy. Na ubiegłych spotkaniach gościliśmy już m.in. Ilonę Łepkowską, Natalię de Barbaro, Ewę Klekot, Angelikę Kuźniak, Martę Iwanowską-Polkowską, Urszulę Prus czy Olkę Barczak.

Dla kogo jest spotkanie?

 • dla przedsiębiorczyń, które chcą rozwijać swoją firmę w oparciu o personal branding,
 • dla menedżerek, które chcą budować swoja markę osobistą na rynku pracy i we własnej organizacji,
 • dla freelancerek, które chcą uwypuklić swoją eksperckość na tle konkurencji,
 • dla wszystkich kobiet, które chcą się zainspirować i zmotywować do działania, a także dopingować w sukcesie inne dziewczyny.

Kupuję bilet