ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zmiany w Galerii Xanadu – zapraszamy pod nowy adres!

Mamy przyjemność poinformować, że od 1 lipca 2022 r. Galeria Xanadu działa pod nowym adresem! Znajdziecie nas na warszawskim Muranowie na ul. Gen. W. Andersa 29.

Dlaczego zmieniamy lokalizację?

Na Al. Jerozolimskie przenieśliśmy się z naszej pierwszej, dużej siedziby przy ul. Hożej 51 w okresie pandemii – potrzebowaliśmy mniejszej, kameralnej przestrzeni, która nie musi być dostosowana do wydarzeń dla licznej publiczności, a sprzyjałaby raczej kameralnym spotkaniom. Obecnie jednak lokal ten stał się ograniczający. Mamy dużo pomysłów i planów na nowe działania, a do ich realizacji potrzebujemy większej i lepiej dostępnej przestrzeni. Taki będzie lokal na Andersa. Mamy nadzieję, że i dla Państwa będzie to pozytywna zmiana!

Lokal jest dobrze skomunikowany, z wejściem bezpośrednio od ulicy, dużą witryną i wieloma miejscami postojowymi w pobliżu, nie będzie też więc problemów z dotarciem i dostępnością.

W lokalu na ul. Andersa 29 działamy już od 1 lipca, jednak jeśli chcą nas Państwo odwiedzić, będziemy wdzięczni za wizyty dopiero po 5 lipca. Potrzebujemy kilka dni na inwentaryzację i uporządkowanie spraw magazynowych w nowej przestrzeni. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość!