ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zobacz katalog 47 Aukcji Sztuki Młodej!

Zapraszamy serdecznie na pierwszą w tym roku licytację – 47 Aukcję Sztuki Młodej! Aukcja odbędzie się we wtorek 19 stycznia 2021 r. o godz. 19:30. Przygotowaliśmy dla Państwa różnorodny katalog prac autorów młodego pokolenia – zachęcamy do zapoznania się z nim!

>> Katalog 47 Aukcji Sztuki Młodej

Licytacje przeprowadzamy zdalnie – w aukcji można wziąć udział składając limity, licytując na żywo telefonicznie lub online na platformie Onebid.pl. Jeśli chcą się Państwo zapoznać z ofertą aukcyjną na żywo, zapraszamy na wystawę przedaukcyjną! Jesteśmy dla Państwa otwarci bez zmian: od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty 11:00-16:00. Wkrótce opublikujemy także wirtualny spacer po wystawie.

Jak można wziąć udział w licytacji?

– Zlecenia i limity można składać już przez naszą stronę, klikając w przycisk “Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją.

– Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl

– Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

Na które prace z katalogu aukcyjnego warto zwrócić szczególną uwagę? Polecamy bardzo ciekawe prace figuratywne – intrygujący portret Aleksandry Modzelewskiej, kameralną pracę Izabeli Lewkowicz, subtelny kobiecy akt Natalii Fundowicz, czy dekoracyjne płótno Patrycji Kruszyńskiej-Mikulskiej. Wielbicielom architektury rekomendujemy wielkoformatowe płótno Ireny Skalik utrzymane w monochromatycznych odcieniach szarości, czy grafikę autorstwa Viniciusa Libardoniego. Tym z Państwa, którzy poszukują niebanalnych abstrakcji, polecamy pracę Poli Piestrzeniewicz, kompozycje Aleksandry Tracz i Darii Pyrchały, czy intrygującą, organiczną pracę Hanny Rozpary. Warto także zwrócić uwagę na prace Kacpra Woźnego, Mirosława Nowińskiego, Mireli Bukały, czy Marcina Ziółkowskiego.