Zobacz katalog naszej Aukcji Animalistyki!

Wakacyjny czas sprzyja lżejszym tematom, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą nową aukcją internetową, której katalog poświęcony jest w całości motywom animalistycznym! Aukcja “Zwierzęta małe i duże” trwa na portalu OneBid.pl i zakończy się 21 lipca 2022 r. o godz. 19:30. Dołączyć można w każdej chwili składając limity i oferty licytacji na wybrane obiekty.

Co znajdziesz w katalogu?

Katalog, choć wąski, zawiera cały przekrój przedstawicieli fauny. Od zwierząt najbardziej egzotycznych, jak słonie czy tygrysy, przez udomowione czworonogi, po stworzenia fantastyczne.
Polecamy szczególnie animalistyczny cykl Tadeusza Sobkowiaka – ujęte w różnych formatach, od bardzo dużych po małe, przedstawienia przypominają ilustracje z dawnych atlasów. Warto także zwrócić uwagę na płótno Izy Staręgi przedstawiające z czułością ujęte sylwetki psów, majestatyczny portret tygrysa w ciepłej tonacji autorstwa Katarzyny Kot, fantazyjne, wielobarwne ważki Ewy Miazek, czy dekoracyjne karpie koi autorstwa Hanny Pushkarovej. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem! Wszystkie obiekty prezentowane na aukcji można obejrzeć na żywo w naszej galerii – ul. Gen. W. Andersa 29, Warszawa.