20 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 23 października 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 19 października 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 20-21 października 2018 r., sob. 11:00-18:00, 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 20 Aukcji Sztuki Młodej! Licytacja odbędzie się we wtorek 23 października 2018 r. o godz. 19:30.

Wystawa przedaukcyjna jest już dostępna do oglądania w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 20-21 października 2018 r. zapraszamy Państwa szczególnie na showroom kolekcjonerski (sobota godz. 11:00-18:00, niedziela 12:00-18:00).

Limity aukcyjne i zlecenia telefoniczne można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także mailowo na adres: galeria@galeriaxanadu.pl i telefonicznie pod numerem: 503 012 889. Zachęcamy również do licytacji online na platformie Onebid.pl!

Katalog w PDF

Link do wirtualnego spaceru po wystawie aukcyjnej

→ Regulamin Aukcji Sztuki Młodej

1.lukasz_breitenbach

1. Różowy storczyk w zielonej donicy

Autor: Łukasz Breitenbach (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: ŁUKASZ BREITENBACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

_MG_2929

2. urodziny

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA, URODZINY

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

3.paulina_jawien

3. Pismo przewodnie nr 27

Autor: Paulina Jawień (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PISMO PRZEWODNIE NR 27 PAULINA JAWIEŃ OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

4.anna_andruchowicz

4. łąka

Autor: Anna Andruchowicz (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płyta hdf

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Andruchowicz 2017 "Łąka"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

5.joanna_szumska

5. pianobar

Technika: akryl, płótno

Format: 81x116 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Joanna Szumska, na odwrocie stempel autorski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

6.magdalena_rytel-skorek

6. Sąsiedzi

Autor: Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

7.julia_kowalska

7. bez tytułu

Autor: Julia Kowalska (ur. 1998)

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Julia Kowalska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

8.agnieszka_bykowska

8. bieg

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: BYKOWSKA '2018, opisany na odwrocie: "BIEG" - OLEJ Agnieszka Bykowska - 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

9.katarzyna_lembryk

9. Brutalność zaniku

Autor: Katarzyna Lembryk (ur. 1990 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 110x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. Lembryk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

10.katarzyna_chmiel

10. anger

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm (dwustronny)

Sygnatura: opisany na odwrocie: K.HopE|2018|

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

11.marcin_lenczowski

11. czerwony #5

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: CZERWONY #5 2010 Marcin Lenczowski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

12.joanna_majkut

12. Melancholia

Autor: Joanna Majkut

Technika: olej, płótno

Format: 73x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Joanna Iwicka-Majkut

Cena wywoławcza: 500,00 zł

13.krzysztof_blonarowicz

13. Dama i Dżin

Autor: Krzysztof Błonarowicz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. Błonarowicz 2018, opisany na odwrocie: K. BŁONAROWICZ DAMA I DŻINN LADY and the Djinn 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_3713_1

14. Lśnienie 9

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: W. BRAUN LŚNIENIE 9 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

_MG_3741

15. gaja

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

16.karolina_radoch

16. Oksymoron 1

Autor: Karolina Radoch (ur. 1989 r.)

Technika: emalia, olej, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 'Oksymoron 1' Karolina Radoch

Cena wywoławcza: 500,00 zł

17.monika_noga

17. bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

18.piotr_pachecki

18. Kopanie ziemniaków

Technika: olej, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

19.maciej_nawrot

19. Bez tytułu Bilbord 1

Autor: Maciej Nawrot (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 30x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: maciej nawrot - bez tytułu bilbord 1 2011

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

20.weronika_michalska

20. rina

Autor: Weronika Michalska

Technika: olej, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Rina", 80x90 cm, olej na płótnie 2018 Weronika Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_3740

21. bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

22.yuliya_stratovich

22. mint mood

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Stratovich Yuliya "Mint mood" 100x70 Acrylic on canvas 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_3739

23. korupcja

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: batura, opisany na odwrocie: paweł batura 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

24.aneta_sliwa

24. Koń biało-czerwony

Technika: ceramika

Format: 24.00 x 37.00 x 12.00 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

25.beata_palach

25. ziarno

Technika: akryl, deska

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B.Pałach

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

26.jagoda_malinowska

26. staw

Autor: Jagoda Malinowska

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jagoda Malinowska "Staw" 216

Cena wywoławcza: 500,00 zł

27.anna_kushch

27. neurotic love

Autor: Anna Kushch

Technika: olej, płótno

Format: 90x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28.jakub_szymanski

28. Harmonia

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Szymański "HARMONIA" 10.2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

29.paulina_niemczyk

29. To było najpiękniejsze

Autor: Paulina Niemczyk (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Niemczyk 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

30.piotr_gola

30. Aut-o-recognition

Technika: olej, techniki cyfrowe, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P. Gola, opisany na odwrocie: P. Gola 2016 "Aut-o-recognition"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

31.kacper_wozny

31. Burza

Technika: olej, płótno

Format: 70x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny17' "BURZA"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

_MG_3742

32. Chłopiec z balonem

Technika: olej, płótno

Format: 65x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

33.dorota_zuber

33. Szelest szerokolistnych

Autor: Dorota Zuber (ur. 1979 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D. ZUBER, opisany na odwrocie: Dorota Zuber "Szelest szerokolistnych" akryl 100x80 cm 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

34.mariola_swigulska

34. Leśna melodia z cyklu Zauroczona dmuchawcami

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 70x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

35.piotr_przybyla

35. Pochodzenie światła nr 19

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 70x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Pochodzenie Światła NR 19" Piotr Przybyła 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

36.ryszard_rabsztyn

36. Ożywienie przeszłości. Ranna lwica

Autor: Ryszard Rabsztyn (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Ryszard Rabsztyn Ożywienie przeszłości -Ranna lwica akryl na płótnie 40x80 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

37.bartlomiej_michal_gorecki

37. Sleep Well Beast 2

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

38.olena_horhol

38. Rubescent

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: HorHoL'17, opisany na odwrocie: HorHoL 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

39.anna_macugowska

39. Bez tytułu

Autor: Anna Macugowska (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Maria Macugowska 2018 Warszawa

Cena wywoławcza: 500,00 zł

40.filip_lozinski

40. Kompozycja

Technika: olej, akryl, technika mieszana, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

41.andrzej_bartosz_cwalina

41. Ziller

Autor: Andrzej Bartosz Cwalina (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 'ZILLER' ANDRZEJ BARTOSZ CWALINA 04.2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

42.luiza_los-plawszewska

42. Lato nad stawem II

Technika: akryl, płótno

Format: 110x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: "LATO NAD STAWEM" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

_MG_3745

43. Women III

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. Marzena Hettich-Uryszek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

44.olimpia_dobosz

44. Mięta chwalipięta

Autor: Olimpia Dobosz (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: DOBOSZ, opisany na odwrocie: Dobosz Olimpia "Mięta chwalipięta" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

_MG_3743

45. #Tworzywo 2

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Monika Łakomska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46.magdalena_kazmierczak

46. Z6

Autor: Magdalena Kaźmierczak (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

47.paulina_ledzion

47. Wschód

Technika: akryl, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 500,00 zł

48.magdalena_leszner-skrzecz

48. Blue femme

Autor: Magdalena Leszner-Skrzecz

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. LESZNER-SKRZECZ 2017, opisany na odwrocie: MAGDALENA LESZNER-SKRZECZ BLUE FEMME 2017 OLEJ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.magdalena_szczerbakowicz

49. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 81x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

50.yulia_gurzhiyants

50. Symfonia

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

51.sylwia_michalska

51. Port nocą

Autor: Sylwia Michalska (ur. 1978 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: S.Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

52.martyna_kowalczyk

52. Rozwiązania 4

Autor: Martyna Kowalczyk (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Martyna Kowalska 2018 "Rozwiązania 4"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

53.kamila_tomaczak-jarosz

53. Bez tytułu

Autor: Kamila Tomczak-Jarosz (ur. 1989 r.)

Technika: ołówek, akryl, pastele olejne, płótno

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_3744

54. Bez tytułu 1 z cyklu Theatrum mundi

Autor: Hanna Kruczak

Technika: akryl, płótno

Format: 70x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

55.aneta_maliszewska

55. Twarz podczas zachodu słońca

Autor: Aneta Maliszewska (ur. 1979 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Aneta Maliszewska "Twarz podczas zachodu słońca" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

56.agata_rudzikiewicz

56. Las-dżungla

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 73x142 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agata Rudzikiewicz Las - dżungla akryl, olej, płótno 2018 142x73 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

57.marlena_majchrzak

57. Bez tytułu

Autor: Marlena Majchrzak (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MM/2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

58.jacek_cyganek

58. Paradise

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Cyganek Paradise

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł