7 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 20 czerwca 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 15 czerwca 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 16-17 czerwca 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 7 aukcji sztuki dzisiejszej! Licytacja odbędzie się w środę 20 czerwca 2018 r. o godz. 19:30. Katalog aukcji znajduje się także na Artinfo.pl i Onebid.pl. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 16 i 17 czerwca 2018 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00. Serdecznie zapraszamy! Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również możliwość licytacji online na platformie OneBid.

→ Katalog aukcyjny w PDF

12.iwona_wojewoda

. Niebieskie drzwi

Autor: Iwona Wojewoda (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100.00 x 100.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA "NIEBIESKIE DRZWI" 100x100 cm OLEJ 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

1.iwona_delinska

1. Brightness

Technika: akryl, płótno

Format: 100.00 x 100.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Delińska "BRIGHTNESS" akryl/płótno 100x100 cm 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

2.alina_dorada-krawczyk

2. Struna

Autor: Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 110.00 x 90.00 cm kompozycja, 116.00 x 96.00 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK "STRUNA" 110x90 cm 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

3.iza_starega

3. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach

Technika: technika własna, płótno

Format: 70.00 x 50.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

4.wojciech_cwiertniewicz

4. Bez tytułu (388)

Rok powstania: 1996

Technika: olej, płótno

Format: 80.00 x 90.00 cm kompozycja, 81.00 x 91.00 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Ćwiertniewicz'96, opisany na odwrocie: 388 22/XII/96

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

5.sonia_ruciak

5. Spokój

Autor: Sonia Ruciak (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 160.00 x 100.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ruciak S.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

6.jagoda_kaczmarczyk-hudzik

6. Natchnienie

Technika: olej, płótno

Format: 110.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J.K./H.'18, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "NATCHNIENIE" 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

7.barbara_gulbinowicz

7. Styl

Autor: Barbara Gulbinowicz (ur. 1958 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 55.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. GULBINOWICZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

8.dominik_wozniak

8. Młodsza tragarka Daria wraz ze starszą pomocnicą Dorotą

Autor: Dominik Woźniak (ur. 1983 r.)

, 2018

Technika: olej, płótno

Format: 80.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D.W. 2018. II.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

9.ireneusz_walczak

9. Oda do radości (Europa)

Autor: Ireneusz Walczak (ur. 1961 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50.00 x 140.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IRENEUSZ WALCZAK "ODA DO RADOŚCI" (EUROPA) 140x50 cm ÖL AUF LEINWAND OL/PŁ 2017 (IREK WALTZAK)

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

10.monika_detkos

10. Creative mood

Autor: Monika Dętkoś (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100.00 x 71.00 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 100x71 Akryl na płótnie 2018 "Creative mood"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

11.kasia_banas

11. Lipiec nad fiordem

Autor: Kasia Banaś (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. BANAŚ'11, opisany na odwrocie: "Lipiec nad fiordem" KASIA BANAŚ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

13.tomasz_setowski

13. Ikona czasu

Autor: Tomasz Sętowski

Technika: akwaforta, papier

Format: 25.50 x 37.50 cm w świetle passe-partout, 48.00 x 60.50 cm w oprawie, ed. E/A

Sygnatura: sygn. u doły: T.Sętowski "Ikona czasu" akwaforta E/A

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

14.ewa_zawadzka

14. Z cyklu Materia ciszy

Technika: technika własna, olej, płótno

Format: 70.00 x 80.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - 2017 - cykl "Materia Ciszy"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

15.wojciech_pukocz

15. Platforma na widok

Autor: Wojciech Pukocz (ur. 1970 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 90.00 x 140.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie:Woj Pukocz "PLATFORMA NA WIDOK" AKRYL, OLEJ NA PŁÓTNIE 2012 ROK 90x140 CM

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

16.agnieszka_pietrzykowska

16. Cukierki na szczęście

Autor: Aga Pietrzykowska (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40.00 x 40.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AgaPe., opisany na odwrocie: AGA PIETRZYKOWSKA 2018 “Cukierki na szczęście”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

17.ewa_zochowska

17. Afekty-manekin

Autor: Ewa Żochowska (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70.00 x 50.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

18.zbigniew_romanczuk

18. Led light XVII

Autor: Zbigniew Romańczuk (ur. 1960 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100.00 x 100.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Zbigniew Romańczuk 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

_MG_1724

19. Bez tytułu z cyklu Osobliwości

Autor: Sławomir Toman

Technika: olej, płótno

Format: 116.00 x 89.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TOMAN’S BEZ TYTUŁU 2015 OLEJ 116x89 CM

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3500 zł

20. Erotyk to dotyk

Autor: Włodzimierz Witalis Tyc (ur. 1959 r.)

Rok powstania: 1983

Technika: olej, płótno

Format: 100.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Tyc83

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000 zł

Złóż zlecenie
SONY DSC

21. Pole z płynącym niebem II

Autor: Ziemowit Fincek (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60.00 x 60.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

22.grzegorz_skrzypek

22. Droga do nieba

Autor: Grzegorz Skrzypek (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100.00 x 90.00 cm

Sygnatura: sygn. na licu: 2008 SKRZYPEK, opisany na odwrocie: GRZEGORZ SKRZYPEK 2008. OLEJ-PŁÓTNO "Z CYKLU KONIOSTWORY" "DROGA DO NIEBA" 90x100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

23.michal_jedrczak

23. Da capo al fine

Rok powstania: 2017 - 2018

Technika: olej, płótno

Format: 60.00 x 120.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Michal Jędrczak da capo al fine 2017/2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

24.mikolaj_malesza

24. Spotkanie

Autor: Mikołaj Malesza

Technika: akryl, płótno

Format: 92.00 x 65.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M18, opisany na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA "SPOTKANIE" 2018 R 92x65 cm AKRYL

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

25.robert_jaworski

25. Red VIII

Technika: akryl, płótno

Format: 90.00 x 120.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: red VIII 2018 robert jaworski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

26.krzysztof_kizlich

26. Dance

Autor: Krzysztof Kizlich (ur. 1953 r.)

Technika: drewno, brąz, marmur

Format: 62.00 x 10.00 x 10.00 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

27.piotr_c._kowalski

27. Obraz w kole

Technika: ołówki, kredki, flamastry, płyta

Format: wys. 5.00 cm, śr. 54.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: tyt. OBRAZ W KOLE tech. kredki, flamastry i ołówki na płótnie for. 54 cm średnica rok - 2012 oraz pieczątka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

28.krzysztof_ludwin

28. Oranżeria w Łańcucie

Autor: Krzysztof Ludwin (ur. 1962 r.)

Technika: akwarela, papier

Format: 53.00 x 73.00 cm w świetle passe-partout, 77.50 x 97.50 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d. 2007 LUDWIN

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000 zł

29.jaroslaw_lukasik

29. Modelka w pracowni

Autor: Jarosław Łukasik (ur. 1961 r.)

Rok powstania: 2016/2018

Technika: olej, płótno

Format: 50.00 x 73.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Łukasik 2016/18, opisany na odwrocie: Modelka w pracowni, Jarosław Łukasik, olej na płótnie,  50x73 cm; 2016/18

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

30.michal_baca

30. Podmokła wioska

Technika: olej, płótno

Format: 73.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Michał Baca 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

31.michal_minor

31. Zemsta różowej pantery

Autor: Michał Minor (ur. 1979 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50.00 x 70.00 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

_MG_1717

32. Dotyk dnia

Autor: Piotr Szwabe vel Pisz (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 100.00 x 120.00 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

33.marcin_bielski

33. Przestrzeń 18

Autor: Marcin Bielski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 81.00 x 60.00 cm kompozycja, 85.00 x 64.00 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: BIELSKI '16

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

34.monika_solorz

34. LEW

Autor: Monika Solorz (ur. 1974 r.)

Technika: technika mieszana, kolaż, płótno

Format: 90.00 x 90.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "LEW" Monika Solorz collage, płótno 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

35.jacek_mirczak

35. Poranek

Technika: akryl, płótno

Format: 120.00 x 100.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “PORANEK” 120x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

36.kornel_arciszewski

36. Oczekiwanie

Autor: Kornel Arciszewski

Technika: marmur Biała Marianna, granit czerwony

Format: 48.50 x 27.00 x 17.00 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

37.malgorzata_jojnowicz

37. Morze 10

Autor: Małgorzata Jojnowicz (ur. 1974 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 50.00 x 60.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz "MORZE 10" olej i akryl na płótnie 2018 r. 50x60 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

38.grzegorz_smigielski

38. Łucznicy

Autor: Grzegorz Śmigielski (ur. 1960 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 81.00 x 116.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI 2015 "Łucznicy"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

39.robert_olszowski

39. Czas i przestrzeń

Autor: Robert Olszowski

Technika: akryl, płótno

Format: 100.00 x 140.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI "CZAS I PRZESTRZEŃ" 2018 R AKRYL

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

40.krzysztof_pietka

40. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100.00 x 80.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

41.roman_opalinski

41. Konik na biegunach

Autor: Roman Opaliński (ur. 1962 r.)

Technika: olej, płyta drewniana

Format: 49.00 x 67.00 cm kompozycja, 72.00 x 91.00 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: OPALIŃSKI 2018, opisany na odwrocie: Opaliński Roman "Konik na biegunach" 2018 /drewno, olej/ 49x67

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

42.ewa_nowiszewska

42. Zima z cyklu Cztery pory roku

Technika: olej, płótno

Format: 70.00 x 100.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E. Nowiszewska 17

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

43.tadeusz_swiniarski

43. akt

Technika: olej, płótno

Format: 70.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Świniarski 17, opisany na odwrocie: Świniarski Tadeusz 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

44.krystyna_cekalska

44. Bez tytułu

Autor: Krystyna Cękalska (ur. 1920-2011)

Rok powstania: lata 80-te XX w.

Technika: olej, płótno

Format: 92.00 x 65.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. CĘKALSKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

45.andrzej_fronczak

45. W stronę światła 24

Technika: akryl, płótno

Format: 79.50 x 60.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A.Fronczak'18, opisany na odwrocie: "W stronę światła 24" akryl - 2018 r 80x60

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

46.ewa_miazek

46. Łódź

Technika: olej, płótno

Format: 80.00 x 100.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: EWA MIAZEK 2013., opisany na odwrocie: EWA MIAZEK ŁÓDŹ 80x100 cm.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

_MG_1729

47. Z cyklu 27G_7

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 130.00 x 50.00 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

48.tomek_mistak

48. Dyspersja XL

Technika: akryl, płótno

Format: 50.00 x 60.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DYSPERSJA XL AKRYL MISTAK 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

49.jacek_wojciechowski

49. Starość przyszła nagle, przedwczoraj wieczorem, kiedy poniedziałek zmienił się we wtorek

Autor: Jacek Wojciechowski

Rok powstania: 1998

Technika: akryl, papier

Format: 100.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: JACEK WOJCIECHOWSKI 1998 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

_MG_1723

50. Clarity of things III

Autor: Jolanta Kuszaj (ur. 1983 r.)

Technika: olej, technika własna

Format: 100.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jolanta Kuszaj, opisany na odwrocie: Jolanta Kuszaj "Clarity of things - Grasses III", 2014, 100CM X 70CM, tech. własna, olej

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

51.anna_nosowicz_ruiz

51. Horizonte 2

Technika: akryl, płótno

Format: 40.00 x 50.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: HORIZONTE 2 ANNA NOSOWICZ 2016 MALAGA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

52.andrzej_kasprzak

52. One family story

Technika: olej, akryl, węgiel

Format: 80.00 x 60.00 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: “One family story” AK 2018, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

53.bogna_jarzemska

53. W rozkwicie lata

Autor: Bogna Jarzemska (ur. 1979 r.)

Technika: emalia, płyta metalowa

Format: 51.00 x 70.00 cm kompozycja, 61.00 x 81.00 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Bogna Jarzemska 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

54.wanda_badowska-twarowska

54. Interference 2

Autor: Wanda Badowska-Twarowska (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100.00 x 100.00 cm kompozycja, 104.50 x 104.50 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2011, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA INTERFERENCE (2) 2011 akryl 100x100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

_MG_1727

55. Ich dwoje

Technika: olej, płótno

Format: 100.00 x 81.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: FOLFAS 2007

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

56.anna_lewinska

56. Od socjalizmu do kapitalizmu

Autor: Anna Lewińska

Technika: olej, płótno, płyta

Format: 70.00 x 50.00 cm kompozycja, 79.00 x 59.00 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Anna Lewińska, na odwrocie nalepka i pieczątki autorskie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

57.magdalena_karlowicz

57. Bez tytułu z cyklu Matki Polki

Autor: Magdalena Karłowicz

Technika: żywica patynowana

Format: 38.00 x 12.00 x 10.00 cm

Sygnatura: sygn. na podstawie: MK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

58.patryk_lutomski

58. Cienie 2

Technika: olej, płótno

Format: 80.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P.Lutomski '17, opisany na odwrocie: "Cienie" 2 2017 r P. Lutomski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

59.kacper_bozek

59. Stormtroopers of love

Autor: Kacper Bożek (ur. 1974 r.)

Technika: akwaforta, sucha igła, akryl

Format: 49.20 x 64.50 cm w świetle passe-partout, 63.00 x 81.00 cm, ed. 23/100

Sygnatura: sygn. u dołu: 23/100 STORMTROOPER of LOVE KACPER BOŻEK XV/XXI

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

60.agnieszka_kicinska

60. UAE1 – Abu Dhabi

Autor: Agnieszka Kicińska (ur. 1973 r.)

Rok powstania: 2017 - 2018

Technika: olej, płótno

Format: 70.00 x 50.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA "UAE1-ABU DHABI" 2017/2018 50x70 cm oil on canvas

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

61.anna_lupa-suchy

61. Mało powiedziane z serii Tonacje

Autor: Anna Lupa-Suchy (ur. 1955 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50.00 x 60.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANNA LUPA-SUCHY Mało powiedziane 2018 50x60 SERIA TONACJE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

62.jerzy_cichecki

62. Włoskie wakacje

Autor: Jerzy Cichecki (ur. 1960 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 69.50 x 59.00 cm kompozycja, 82.50 x 71.50 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI "WŁOSKIE WAKACJE"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł