ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

4 Aukcja Sztuki współczesnej w Xanadu – licytuj dzieła cenionych twórców

Przed Świętami i końcem roku mamy dla Was zaplanowane jeszcze jedno, wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie 4 Aukcja Sztuki Współczesnej! Katalog znajdziecie już na naszej stronie. Licytacja odbędzie się we wtorek 21 grudnia 2021 r. o godz. 19:30.

Aukcje Sztuki Współczesnej organizujemy jedynie 4 razy w roku. To licytacje, na których proponujemy dzieła uznanych twórców średniego pokolenia oraz klasyków sztuki współczesnej, także już nieżyjących.

W katalogu 4 Aukcji Sztuki Współczesnej znajdziecie prace, które nie tylko wzbogacą Wasze kolekcje prywatne i firmowe, ale będą też nabytkiem o wartości inwestycyjnej. Szczególnie teraz, przy rosnącej inflacji, warto pomyśleć o ulokowaniu swoich pieniędzy w taki sposób – wybierając dzieła cenionych twórców o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze rekomendacje z katalogu znajdziecie poniżej.

Katalog dostępny jest również na portalach Artinfo.pl oraz Onebid.pl. Wystawa przedaukcyjna dostępna będzie w naszej siedzibie od 14 grudnia 2021 r. w godzinach naszej pracy: od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w sobotę 11:00-16:00.

Zlecenia i limity aukcyjne można składać przez naszą stronę poprzez przyciski „Złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl lub telefonicznie pod numerem 503012889. Polecamy również licytację online na portalu Onebid.pl.

Co polecamy z katalogu?

Jeżeli poszukujesz prac, które nie tylko będą cieszyły oczy pod kątem estetyki i swojego przekazu, ale też ochronią Twoje pieniądze w kryzysowym czasie, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na dzieło Agaty Bogackiej. Artystka wciąż jest niezwykle aktywna w budowaniu swojej kariery, wystawiając swoje prace w najbardziej prestiżowych galeriach i muzeach. Proponowany przez nas obraz pochodzi ze starszego, zamkniętego cyklu malarskiego, który jest obecnie wyjątkowo poszukiwany przez kolekcjonerów. Pozostając w temacie figuracji, nie sposób przeoczyć płótna Ewy Prończuk-Kuziak, który przyciąga swoją intrygującą atmosferą, czy kompozycji Beaty Ewy Białeckiej budzącej skojarzenia z malarstwem renesansowym, ale w bardzo współczesnej interpretacji. Polecamy także hiperrealistyczną kompozycję Andrzeja Adama Sadowskiego, dekoracyjny dyptyk Olgi Wolniak, czy dwa płótna Andrzeja Urbanowicza.

Jeżeli interesuje Cię sztuka nieprzedstawiająca, to również znajdziesz coś dla siebie w naszym katalogu. Z pewnością dobrym wyborem będzie kompozycja Tadeusza Dominika – utrzymana w jasnej kolorystyce i charakterystycznym dla autora stylu, znajdująca się na pograniczu abstrakcji i pejzażu. Polecamy także dwie prace w nurcie abstrakcji organicznej autorstwa Pawła Śliwińskiego i Tymka Borowskiego. Warto również zwrócić uwagę na dynamiczne płótno Aliny Dorady-Krawczyk oraz dwie kompozycje Agaty Czeremuszkin-Chrut – monochromatyczny obraz oraz malarską bryłę w intensywnych odcieniach fioletu.