10 Aukcja Sztuki Współczesnej

Aukcja: 10 października 2023 r., godz. 19:00

Wystawa przedaukcyjna: od 29 września 2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 10 października 2023 r. o godz. 19:00. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie od 29 września 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 10 Aukcja Sztuki Współczesnej

Renata Pawelec Chłodny front atmosferyczny nadciągający znad Skandynawii, 1998 polska sztuka współczesna malarstwo lat 90 abstrakcja

1. Renata Pawelec

Tytuł: Chłodny front atmosferyczny nadciągający znad Skandynawii, 1998

Informacje: akryl, płótno69x69 cm w oprawieopisany na odwrocie: Renata Pawelec 1998 Stare Sady Chłodny front atmosferyczny nadciągający znad Skandynawii

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 2 400 zł

Michał Zaborowski Bez tytułu niebieska kobieta malarstwo polskie współczesne

2. Michał Zaborowski

Tytuł: Bez tytułu, 1998

Informacje: olej, płótno200x150 cmsygn. p.d.: M. Zaborowski

Cena wywoławcza: 22 000,00 zł

Estymacja: 28000-32000 zł

Krzysztof Śliwka Pożegnanie, 2023 rzeźba z drewna pocałunek postacie figuracja

3. Krzysztof Śliwka

Tytuł: Pożegnanie, 2023

Informacje: drewno lipowe51x28x7 cmsygn. z tyłu: Śliwka

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 3 000 zł

Zbigniew Chrostek Bez tytułu, 2022 fala morze ocean mur ogrodzenie marina

4. Zbigniew Chrostek

Informacje: akryl, płótno70x100 cm, 76,5x106,5 cm w oprawiesygn. l.d.: Z. Chrostek 2022, opisany na odwrocie: Zbigniew Chrostek 2022 | Bez tytułu | Untitled | 70x100 cm acrylic

Cena wywoławcza: 4 600,00 zł

Estymacja: 6000-7600 zł

Tomasz Kołodziejczyk Rozmowa, 2012 morze ocean nad wodą pomost marina minimalizm błękit

5. Tomasz Kołodziejczyk

Tytuł: Rozmowa, 2012

Informacje: olej, akryl, płótno75x130 cmopisany na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk "Rozmowa" 2012

Cena wywoławcza: 9 000,00 zł

Estymacja: 16000-21000 zł

Cena sprzedaży: 15 000 zł

Iza Staręga z cyklu Kobiety w chustach, 2022 portret sztuka współczesna kobieta akt twarz smutna pastelowe kolory różowy szary beżowy obraz niebieska zielona

6. Iza Staręga

Tytuł: z cyklu Kobiety w chustach, 2022

Informacje: technika własna, płótno80x60 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA | Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH | 2022

Cena wywoławcza: 4 800,00 zł

Estymacja: 5600-7000 zł

Anna Podlewska - Bez tytułu, 2003 - pastelowa abstrakcja geometryczna

7. Anna Podlewska

Tytuł: Bez tytułu, 2003

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: A. Podlewska '03

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Ewa Prończuk-Kuziak M., 2023 mała dziewczynka na polu żółtej trawy różowe niebo

8. Ewa Prończuk-Kuziak

Tytuł: M., 2023

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. p.d.: Ewa Prończuk-Kuziak, opisany na odwrocie: Ewa Prończuk-Kuziak M. 2023

Cena wywoławcza: 4 400,00 zł

Estymacja: 5400-6000 zł

Robert Jaworski Atardecer – Playa S. Juan, 2023 czerwona wyrazista abstrakcja paski

9. Robert Jaworski

Tytuł: Atardecer – Playa S. Juan, 2023

Informacje: akryl, płótno120x110 cm,opisany na odwrocie: robert jaworski | 2023 | atardecer playa S. Juan

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2800-3400 zł

Slavery & Abstract art - Andrzej Tobis - biało-czerwono-czarna abstrakcja geometryczna

10. Andrzej Tobis

Tytuł: Slavery & abstract art, 2014

Informacje: olej, płótno130x100 cmpisany na odwrocie: SLAVERY & ABSTRACT ART Tobis 2014

Cena wywoławcza: 10 500,00 zł

Estymacja: 16000-18000 zł

Status:

Leonard Pędziałek Funky for Ella, 2021 grafika czerwony czarny industrial

11. Leonard Pędziałek

Tytuł: Funky for Ella, 2021

Informacje: litografia, papier76x57 cmopisany u dołu: 5/6/2021 "Funky (for Ella)" LP Leonard Pędziałek

Nakład: 5/6

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

marzena kawalerowicz bez tytułu akt malarstwo współczesne polskie

12. Marzena Kawalerowicz

Informacje: technika mieszana, płyta HDF100x110 cmsygn. l.d.: M. Kawalerowicz

Cena wywoławcza: 3 500,00 zł

Estymacja: 6000-7000 zł

Michał Paryżski Białe słonie nie potrafią latać, 1991 brązowy obraz ze słoniami słoń abstrakcja

13. Michał Paryżski

Tytuł: Białe słonie nie potrafią latać, 1991

Informacje: olej, płótno40,5x33 cmsygn. p.d.: MP 91, opisany na odwrocie: MICHAŁ PARYŻSKI "VITA ELEFANTER KAN INTE FLYGA"

Cena wywoławcza: 3 600,00 zł

Estymacja: 4400-5000 zł

Cena sprzedaży: 3 600 zł

Ewa Prończuk-Kuziak Tygrys, 2022 animalistyka kot dzikie zwierzęta realizm magiczny malarstwo

14. Ewa Prończuk-Kuziak

Tytuł: Tygrys, 2022

Informacje: tusz, akwarela, papier38,5x28 cmsygn. p.d.: Ewa Prończuk-Kuziak

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Jan Mioduszewski Nieznajoma z ulicy Targowej, 2021 kolaż twarz drewno portret

15. Jan Mioduszewski

Tytuł: Nieznajoma z ulicy Targowej, 2021

Informacje: akryl, kolaż, płyta HDF40x30 cm, 44,5x34,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: Nieznajoma z ulicy Targowej | Mioduszewski 2021

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3800-4200 zł

Próba XXXV - Anna Drejas (2010), obraz olejny na płótnie

16. Anna Drejas

Tytuł: Próba XXXV, 2010

Informacje: olej, płótno92x73 cmopisany na odwrocie: ANNA DREJAS “PRÓBA XXXV”, 73x92, olej 2010

Cena wywoławcza: 3 400,00 zł

Estymacja: 4400-5000 zł

Cena sprzedaży: 6 000 zł

Fantazje- Andrzej Folfas - podwójny akt z kobietą i mężczyzną w błękicie i czerwieni

17. Andrzej Folfas

Tytuł: Fantazje, 2006

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn. p.d.: FOLFAS 2006

Cena wywoławcza: 3 600,00 zł

Estymacja: 5200-6400 zł

Cena sprzedaży: 6 500 zł

Leonard Pędziałek Funky for Less, 2020 abstrakcja styl nowojorski czarny czerwony abstrakcja industrial

18. Leonard Pędziałek

Tytuł: Funky for Less, 2020

Informacje: litografia, papier76x57 cmnakład: 4/7, opisany na dole: 4/7/2020 "Funky (for Less)" Leonard Pędziałek LP

Nakład: 4/7

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Pompei II - Ewa Miazek (2014), obraz akrylowy na płótnie

19. Ewa Miazek

Tytuł: Pompei II, 2014

Informacje: akryl, płótno81x100 cmsygn. p.d.: EWA MIAZEK 2014., opisany na odwrocie: EWA MIAZEK "POMPEI II" 2015 ACRYLIC 80x100 cm

Cena wywoławcza: 3 400,00 zł

Estymacja: 4400-5600 zł

Artur Przebindowski Wnętrze miasta – szare (No.4), 2013 budynki architektura bloki miasto ulice

20. Artur Przebindowski

Tytuł: Wnętrze miasta – szare (No.4), 2013

Informacje: akryl, płótno75x100 cmsygn. l.d.: ARTUR PRZEBINDOWSKI, opisany na odwrocie: ARTUR PRZEBINDOWSKI 2013 | WNĘTRZE MIASTA – SZARE (No.4.)

Cena wywoławcza: 14 800,00 zł

Estymacja: 18000-22000 zł

Cena sprzedaży: 19 000 zł

Monika Hanulak Mama poucza + Tata czyny nie słowa, 2013 postaci lalki rysunek mały format

21. Monika Hanulak

Tytuł: Mama poucza + Tata czyny nie słowa, 2013

Informacje: ołówek, papier A330x42 + 30x42 cmsygn. p.d.: MONIKA HANULAK 2013, opisany na odwrocie: Hanulak Monika

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Michał Misiak Deszczowe lato XIV, 2004 pejzaż prześwit architektura góry mały format ciemny obraz

22. Michał Misiak

Tytuł: Deszczowe lato XIV, 2004

Informacje: olej, płótno27x35 cmopisany na odwrocie: MICHAŁ MISIAK 2004 | DESZCZOWE LATO XIV | 27x35 cm | OLEJ

Cena wywoławcza: 1 300,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

magdalena cybulska bez tytułu 2022 surrealizm minimalizm zwierzę animalistyka

23. Magdalena Cybulska

Informacje: akryl, olej, płótno60x70 cmsygn. p.d.: ceba'22

Cena wywoławcza: 4 200,00 zł

Estymacja: 5400-6000 zł

Michał Jędrczak, 21\07 Pasażer, 2023 - jasny obraz z postacią mężczyzny, niebieski kontur na szarym tle

24. Michał Jędrczak

Tytuł: 21.07 Pasażer, 2023

Informacje: olej, płótno85x80 cmsygn. p.d.: jędr'23, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak 2023 "21.07" "Pasażer"

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Krzysztof Musiał, Symetria X, 2016 - czarno-niebieski obraz z taflą wody iluzja

25. Krzysztof Musiał

Tytuł: Symetria X, 2016

Informacje: olej, akryl, płótno45x45 cmopisany na odwrocie: SYMETRIA X olej/akryl-płótno 45x45 cm 2016

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

Alina Bloch Zelwa, 2023 abstrakcja niebieski pomarańczowy światło

26. Alina Bloch

Tytuł: Zelwa, 2023

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: ALINA BLOCH "ZELWA" 2023, akryl, płótno

Cena wywoławcza: 3 400,00 zł

Estymacja: 4200-4600 zł

Michał Zaborowski Bez tytułu mężczyzna portret figuracja współczesne malarstwo polskie duży format

27. Michał Zaborowski

Informacje: olej, płótno180x130 cmsygn. p.d.: M. Zaborowski

Cena wywoławcza: 19 000,00 zł

Estymacja: 24000-28000 zł

Dariusz Miliński, Symbioza człowieka z morzem, 2008 - surrealistyczny obraz, postać mężczyzny nad morzem, statki

28. Dariusz Miliński

Tytuł: Symbioza człowieka z morzem, 2008

Informacje: olej, płótno40x40 cm, 62x62 cm w autorskiej ramiesygn. p.d.: D. MILIŃSKI 08

Cena wywoławcza: 4 600,00 zł

Estymacja: 5500-6500 zł

Maria Sadowska, Koniec karnawału z cyklu Światło, 2023 - obraz z maskami weneckimi, surrealizm, realizm magiczny

29. Maria Sadowska

Tytuł: Koniec karnawału z cyklu Światło, 2023

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: MARIA SADOWSKA | CYKL: ŚWIATŁO | "KONIEC KARNAWAŁU" OLEJ, PŁÓTNO, 2023 | Maria Sadowska

Cena wywoławcza: 5 600,00 zł

Estymacja: 6000-7000 zł

Aneta i Maciej Jagodzińscy-Jagenmeer studio baletnica rzeźba z brązu duża tancerka kobieta akt

30. Studio Rzeźby JagenMeer: Aneta i Maciej Jagodzińscy-Jagenmeer

Tytuł: Baletnica, 2023

Informacje: brąz patynowany90x15x15 cmsygn. na podstawie: YAGENMEER.COM

Cena wywoławcza: 9 500,00 zł

Estymacja: 14000-18000 zł

Małgorzata Leszczewska-Włodarska Undula odwieczny ideał wg cliché-verre B. Schulza, 1991 – akt kobiecy, kobieta leżąca, dziewczyna, grafika warsztatowa

31. Małgorzata Leszczewska-Włodarska

Tytuł: Undula odwieczny ideał wg cliché-verre B. Schulza, 1991

Informacje: akwaforta, papier10x15 cm matryca, 26,5x37 cm w oprawieopisany na dole: Undula odwieczny ideał wg cliché-verre B. Schulza | E.A XLII akwaforta | M. L. Włodarska 1991

Nakład: E.A. XLII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Andrzej Sadowski Kreta – Rethimnon – Widok na port i latarnię morską, 1998-1999 budynki ulica morze ocean podróże architektura europejska

32. Andrzej Adam Sadowski

Tytuł: Kreta – Rethimnon – Widok na port i latarnię morską, 1998-1999

Informacje: gwasz, papier46x30,5 cm arkusz, 70x50 cm z passe-partoutsygn. p.d.: A. A. SADOWSKI 1998/99, opisany na odwrocie: 565. ANDRZEJ A. SADOWSKI, ŁÓDŹ | "KRETA – RETHIMNON – WIDOK NA PORT I LATARNIĘ MORSKĄ." | GWASZ/PAPIER, WYM: 44,5x29 cm, 1998/99.

Cena wywoławcza: 3 600,00 zł

Estymacja: 4400-4600 zł

Iza Staręga, Z cyklu Zwierzęta, których nie widziałam, ale są, 2023 - błękitno-fioletowy pies na zielonym tle

33. Iza Staręga

Tytuł: Z cyklu Zwierzęta, których nie widziałam, ale są, 2023

Informacje: technika własna, płótno60x80 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA z cyklu ZWIERZĘTA, KTÓRYCH NIE WIDZIAŁAM, ALE SĄ 2023 Iza Staręga

Cena wywoławcza: 4 000,00 zł

Estymacja: 4400-4800 zł

Anna Sołtysiak, Nokturn, 2023 - zielono-turkusowy pejzaż nocny, księżyc, rośliny

34. Anna Sołtysiak

Tytuł: Nokturn, 2023

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: A. Sołtysiak 2023 r., opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak | Nokturn 2023 r. | Raszyn

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 3200-4000 zł

Cena sprzedaży: 2 600 zł

Stanisław Kortyka, Obiekt w błękitnej przestrzeni, 2019 - obraz w błękicie i szarościach, realizm magiczny, pejzaż

35. Stanisław Kortyka

Tytuł: Obiekt w błękitnej przestrzeni, 2019

Informacje: olej, płótno50x50 cm, 54x54 cm w oprawiesygn. p.d.: ST. KORTYKA 22, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA | "OBIEKT W BŁĘKITNEJ PRZESTRZENI" | 2019 – olej – 50x50 len | St. Kortyka

Cena wywoławcza: 4 600,00 zł

Estymacja: 5600-6200 zł

Alojzy Nawrat, Delfiny, 1973 - wielkoformatowa kompozycja z delfinami w morzu, błękit

36. Alojzy Nawrat

Tytuł: Delfiny, 1973

Informacje: akryl, płótno135x222 cm, 136x223 cm w oprawiesygn. p.d.: ANawrat, opisany na odwrocie: A. NAWRAT 1973 "DELFINY"

Cena wywoławcza: 3 800,00 zł

Estymacja: 5000-6500 zł

Leszek Michalski, Wycieczka, 2022 - figuratywna rzeźba z brązu, dwie postaci w płaszczach

37. Leszek Michalski

Tytuł: Wycieczka, 2022

Informacje: brąz (technika na wosk tracony), patyna, podstawa ceramiczna19x8x9,5 cm

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Zbigniew Mil, Będąc w chwili, 2023 - realistyczny, jasny obraz z motocyklistą na ulicy

38. Zbigniew Mil

Tytuł: Będąc w chwili, 2023

Informacje: olej, płótno75x140 cm, w oprawie 78x143 cmsygn. p.d.: Z.MIL 2023 r., opisany na odwrocie: "BĘDĄC W CHWILI" olej, płótno 140x75 cm 2023 r. Zbigniew Mil

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 3200-4400 zł

Andrzej Sadowski Siros – Ermoupoli – Parking, 2003 realizm motoryzacja pejzaż samochody podróże obraz klasyczny tradycyjny akryl auta

39. Andrzej Adam Sadowski

Tytuł: Siros – Ermoupoli – Parking, 2003

Informacje: akryl, płótno54x81 cm, 62,5x89 cm w oprawiesygn. p.d.: A. A. SADOWSKI 2003, opisany na odwrocie: 631. | ANDRZEJ A. SADOWSKI, ŁÓDŹ | "SIROS – ERMOUPOLI – PARKING" | AKRYL, WYM: 54x81 cm, 2003.

Cena wywoławcza: 10 800,00 zł

Estymacja: 14000-18000 zł

Alina Bloch Exodus V malarstwo na jedwabiu materiał niebieski

40. Alina Bloch

Tytuł: Exodus V, 2009

Informacje: technika własna, barwniki gryfalanowe, jedwab naturalny200x90 cmsygn. u dołu: ALINA BLOCH – "EXODUS V" – 209 r. – silk – 90x200 cm AB

Cena wywoławcza: 3 400,00 zł

Estymacja: 4200-4600 zł

Iwona Stypułkowska - In Spaciorum No 5, 1999 - jasna abstrakcja z geometrycznym kształtem

41. Iwona Stypułkowska

Tytuł: In Spaciorum No. 5, 1999

Informacje: technika mieszana, płótno120x150 cmopisany na odwrocie: IWONA STYPUŁKOWSKA "In Spaciorum" No 5 120x150 1999 ROK

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Świeca - Dariusz Mlącki (2016), technika mieszana, pleksi

42. Dariusz Mlącki

Tytuł: Świeca, 2016

Informacje: technika mieszana, pleksi15x30 cm kompozycja, 42x52 cm w oprawiesygn. p.d.: Mlącki 2016, ”Świece” plexi

Cena wywoławcza: 3 900,00 zł

Estymacja: 6000-8000 zł

Władcy sił natury 6 - Magdalena Cybulska (2013), technika mieszana na papierze

43. Magdalena Cybulska

Tytuł: Władcy sił natury 6, 2013

Informacje: technika mieszana, papier27x12 cmsygn. p.d.: MCybulska 13, opisany na odwrocie: WŁADCY SIŁ NATURY 6 2013 27x12 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Estymacja: 800-1200 zł

Ewa Zawadzka, Na krawędzi światła 035, 2022– abstrakcja z elementami architektury w szarościach i brązach

44. Ewa Zawadzka

Tytuł: Na krawędzi światła 035, 2022

Informacje: technika własna, płótno2x(70x70) cm kompozycja, 74,5x145x5 cm w oprawieopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA Na krawędzi światła 035 2022

Cena wywoławcza: 13 800,00 zł

Estymacja: 16000-18000 zł

Vinicius Libardoni, Abisso, 2021 - czarno-biała grafika akwaforta z budynkiem architektura

45. Vinicius Libardoni

Tytuł: Abisso, 2021

Informacje: akwaforta, akwatinta, papier Zerkall Copperplate 250g/m270x50 cm arkusz, 60x40 cm pole zadrukuopisany na dole: 15/20 | C3+C5 | "ABISSO" | LIBARDONI 2021

Nakład: 15/20

Cena wywoławcza: 950,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Jerzy Cichecki, Księga snów, 2023 surrealistyczny obraz z kobietą i ksiegą

46. Jerzy Cichecki

Tytuł: Księga snów, 2023

Informacje: akryl, płótno55x46 cmsygn. p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI " KSIĘGA SNÓW"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Agata Czeremuszkin-Chrut, Błony 3, 2023 - obraz abstrakcja do wnętrza szarość fiolet, róż

47. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Błony 3, 2023

Informacje: akryl, płótno90x100 cmopisany na odwrocie: "BŁONY 3" | akryl / płótno / 2023 | A. Czeremuszkin-Chrut

Cena wywoławcza: 6 400,00 zł

Estymacja: 7800-9000 zł

Paweł Rubaszewski, Ciekawość, 2023 - rzeźba z brązu, postać męska w kapeluszu

48. Paweł Rubaszewski

Tytuł: Ciekawość, 2023

Informacje: brąz patynowany, żywica42x9x8 cmsygn. na spodzie: PAWEŁ RUBASZEWSKI | 2023 | "CIEKAWOŚĆ"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

Obiekt M01 - Joanna Pałys (2010), obraz akrylowy na płótnie

49. Joanna Pałys

Tytuł: Obiekt M01, 2010

Informacje: akryl, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: Joanna Pałys "Obiekt M01" 2010

Cena wywoławcza: 5 800,00 zł

Estymacja: 7200-7600 zł

Nocne preludium - Alina Dorada-Krawczyk (2020), obraz akrylowy na płótnie

50. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Nocne Preludium, 2020

Informacje: akryl, płótno100x140 cmsygn. na licu: ADorada'20, opisany na odwrocie: Alina Dorada-Kraczyk Title: "Nocne preludium" Size: 100x140

Cena wywoławcza: 5 200,00 zł

Estymacja: 6000-7500 zł

Agata Rościecha Z cyklu Fasady 5, 2023 architektura w malarstwie budynek okna miasto weduta

51. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu Fasady 5, 2023

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: ARościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. | z cyklu Fasady 5 | płótno / akryl / 2023

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 3 800 zł

Weronika Pawłowska, Star-Dust, 2022 – gwiezdny pył, motyw galaxy, galaktyka, niebo, gwiazdy, szkic człowieka, akt kobiecy

52. Weronika Pawłowska

Tytuł: Star-Dust, 2022

Informacje: olej, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: Weronika Pawłowska | "Star-dust" 2022 | olej na płótnie, 150x100 cm

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3400-4000 zł