22 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 18 grudnia 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 12 grudnia 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 15-16 grudnia 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 22 Aukcję Sztuki Młodej w Xanadu, która odbędzie się 18 grudnia 2018 r. o godz. 19:30! Zlecenia oraz limity licytacyjne można składać przez naszą stronę, mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl lub telefonicznie pod nr 503012889. Polecamy również możliwość licytacji online na platformie Onebid.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 15-16 grudnia 2018 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski, w sobotę będzie można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00.

Katalog 22 Aukcja Sztuki Młodej

Pejzaż jesienny - Agnieszka Paradecka (2018), obraz akrylowy na płótnie

1. Agnieszka Paradecka

Tytuł: Pejzaż jesienny, 2018

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: AParadecka

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Gwiazdka - Jacek Cyganek (2018), tempera, akryl na płótnie

2. Jacek Cyganek

Tytuł: Gwiazdka, 2018

Informacje: tempera, akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: GWIAZDKA Jacek Cyganek 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Czerwony #2 - Marcin Lenczowski (2008), obraz akrylowy na płótnie

3. Marcin Lenczowski

Tytuł: Czerwony #2, 2008

Informacje: akryl, płótno100x100 cm (dwustronny)sygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczowski Marcin Lenczys 2008 Czerwony #2

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Microcosmos 01 - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2017), obraz akrylowy na płótnie

4. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: Microcosmos 01, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cm (dwustronny)opisany na odwrocie: 2017 "MICROCOSMOS 01" ARTUR "KOCUR1" MARCINISZYN

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Dziki - Kacper Woźny (2018), obraz olejny na płótnie

5. Kacper Woźny

Tytuł: Dziki, 2018

Informacje: olej, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: Woźny 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Bez tytułu z cyklu Portret z obrazem w tle - Cezary Bednarczyk (2018), obraz olejny na płótnie

6. Cezary Bednarczyk

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Portret z obrazem w tle, 2018

Informacje: olej, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Bednarczyk 2018 Cykl: "Portret z obrazem w tle" 3

Cena wywoławcza: 800,00 zł

NYC 2 - Henryka Wojciechowska (2014), obraz akrylowy na płótnie

7. Henryka Wojciechowska

Tytuł: NYC 2, 2014

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: H.W., opisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska akryl 2014 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

bez tytułu (2018), obraz olejny na płótnie

8. 22 Aukcja Sztuki Młodej

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno110x110 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

9. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Sagrada Familia 2 - Maja Maciejko (2016), technika mieszana, akryl, akwarela, płótno

10. Maja Maciejko

Tytuł: Sagrada Familia 2, 2016

Informacje: technika mieszana, akryl, akwarela, płótno100x100 cmsygn.: MM’16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Koń - Aneta Śliwa (2018), ceramika szkliwiona

11. Aneta Śliwa

Tytuł: Koń, 2018

Informacje: ceramika szkliwiona35x10x22 cmsygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2018r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Przed grotą króla gór - Jakub Godziszewski (2017), obraz olejny na płótnie

12. Jakub Godziszewski

Tytuł: Przed grotą króla gór, 2017

Informacje: olej, płótno70x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

bez tytułu - Maciej Gappa (2018), akryl, szlagmetal, płótno

13. Maciej Gappa

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: MACIEJ GAPPA 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

lilia - Paulina Niemczyk (2016), obraz olejny na płótnie

14. Paulina Niemczyk

Tytuł: lilia, 2016

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Niemczyk 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

klucz do szczęścia - Yulia Gurzhiyants (2018), obraz olejny na płycie

15. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: klucz do szczęścia, 2018

Informacje: olej, płyta40x30 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Perpetuum mobile XCVII - Tomasz Winiarski (2018), mezzotinta, sucha igła, papier

16. Tomasz Winiarski

Tytuł: Perpetuum mobile XCVII, 2018

Informacje: mezzotinta, sucha igła, papier70x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

martwa natura 2 - Weronika Braun (2018), obraz olejny na płótnie

17. Weronika Braun

Tytuł: martwa natura 2, 2018

Informacje: olej, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Martwa natura 2 W. Braun

Cena wywoławcza: 800,00 zł

w samo południe - Joanna Szumska (2018), technika mieszana, olej, akryl, płótno

18. Joanna Szumska

Tytuł: w samo południe, 2018

Informacje: technika mieszana, olej, akryl, płótno100x120 cmsygn. u dołu: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

zima - Anna Andruchowicz (2018), akryl, płyta hdf

19. Anna Andruchowicz

Tytuł: zima, 2018

Informacje: akryl, płyta hdf70x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Na fali V - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2018), obraz akrylowy na płótnie

20. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Na fali V, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

dyskoteka - Agnieszka Bykowska (2015), obraz olejny na płótnie

21. Agnieszka Bykowska

Tytuł: dyskoteka, 2015

Informacje: olej, płótno50x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

fall - Karol Jaźwiński (2018), obraz olejny na płótnie

22. Karol Jaźwiński

Tytuł: fall, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: Jaźwiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

zamyślenie - Katarzyna Kuciel (2018), obraz olejny na płótnie

23. Katarzyna Kuciel

Tytuł: zamyślenie, 2018

Informacje: olej, płótno100x50 cmopisany na odwrocie: K.Kuciel 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

organika - Paulina Jołda (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

24. Paulina Jołda

Tytuł: organika, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno65x92 cm kompozycja, 74x101 cm w oprawieopisany na odwrocie: Paulina Jołda Organika 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Dżami Al-Fala - Paulina Ledzion (2018), obraz akrylowy na płótnie

25. Paulina Ledzion

Tytuł: Dżami Al-Fala, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

lato - Zbigniew Olszewski (2018), obraz olejny na płótnie

26. Zbigniew Olszewski

Tytuł: lato, 2018

Informacje: olej, płótno92x73 cmsygn. p.d.: OLSZEWSKI'18, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "LATO" 2018 92x73

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

bez tytułu - Tymon Tryzno (2018), obraz olejny na płótnie

27. Tymon Tryzno

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: TRYZNO 18'

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Onirimachia - Paweł Batura (2018), obraz olejny na płótnie

28. Paweł Batura

Tytuł: Onirimachia, 2018

Informacje: olej, płótno70x120 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura

Cena wywoławcza: 800,00 zł

W księżycowym blasku z cyklu Zauroczona Dmuchawcami - Mariola Świgulska (2018), akryl, szlagmetal, płótno

29. Mariola Świgulska

Tytuł: W księżycowym blasku z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2018

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Twilight - Yuliya Stratovich (2018), obraz akrylowy na płótnie

30. Yuliya Stratovich

Tytuł: Twilight, 2018

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Twilight 60x60 2018 Stratovich Yuliya

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Golgi Apparatus - Hanna Rozpara (2018), obraz akrylowy na płótnie

31. Hanna Rozpara

Tytuł: Golgi Apparatus, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Golgi Apparatus" 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Głuchy telefon - Jolanta Ziółkowska (2018), akryl, płyta

32. Jolanta Ziółkowska

Tytuł: Głuchy telefon, 2018

Informacje: akryl, płyta75x95 cmsygn. u dołu: ZJOLA 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

pool 46 - Karina Antończak (2018), obraz olejny na płótnie

33. Karina Antończak

Tytuł: pool 46, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

esteta - Maria Michoń (2018), obraz akrylowy na płótnie

34. Maria Michoń

Tytuł: esteta, 2018

Informacje: akryl, płótno100x150 cmsygn. p.d.: M.Michoń 2018r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

u bram labiryntu - Luiza Los-Pławszewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

35. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: u bram labiryntu, 2018

Informacje: akryl, płótno80x90 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: "U BRAM LABIRYNTU" LUIZA LOS PŁAWSZEWSKA AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

akt - Maciej Hoppe (2018), obraz akrylowy na płótnie

36. Maciej Hoppe

Tytuł: akt, 2018

Informacje: akryl, płótno120x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

szereg - Beata Pałach (2018), obraz olejny na płótnie

37. Beata Pałach

Tytuł: szereg, 2018

Informacje: olej, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Plotkarki - Magda Zarzycka (2018), obraz akrylowy na płótnie

38. Magda Zarzycka

Tytuł: Plotkarki, 2018

Informacje: akryl, płótno40x60 cmopisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA "PLOTKARKI"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

świt - Jakub Szymański (2018), obraz olejny na płótnie

39. Jakub Szymański

Tytuł: świt, 2018

Informacje: olej, płótno61x50 cmsygn. na licu: K.2018, opisany na odwrocie: J. Szymański 2018 "Świt"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

wypoczynek - Piotr Pachecki (2018), obraz olejny na płótnie

40. Piotr Pachecki

Tytuł: wypoczynek, 2018

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

White Rhinoceros - Paulina Klimas (2018), obraz akrylowy na płótnie

41. Paulina Klimas

Tytuł: White Rhinoceros, 2018

Informacje: akryl, płótno130x110 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pismo przewodnie nr 90 - Paulina Jawień (2018), obraz olejny na płótnie

42. Paulina Jawień

Tytuł: Pismo przewodnie nr 90, 2018

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: PISMO PRZEWODNIE NR 90 PAULINA JAWIEŃ OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Solta - Malwina Cieślik (2018), obraz olejny na płótnie

43. Malwina Cieślik

Tytuł: Solta, 2018

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Geometria aktu - Agnieszka Olech (2016), obraz olejny na płótnie

44. Agnieszka Olech

Tytuł: Geometria aktu, 2016

Informacje: olej, płótno110x120 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "GEOMETRIA AKTU" OLEJ A PŁÓTNIE LNIANYM 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Na polu w Płócinie - Piotr Banaszkiewicz (2018), olej, pótno

45. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Na polu w Płócinie, 2018

Informacje: olej, pótno50x50 cmsygn. p.d.: PB’18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

blue - Katarzyna Chmiel (2018), obraz akrylowy na płótnie

46. Katarzyna Chmiel

Tytuł: blue, 2018

Informacje: akryl, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: K.Hope/2018/

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Z balonami - Bartek Pszon (2018), obraz olejny na płótnie

47. Bartek Pszon

Tytuł: Z balonami, 2018

Informacje: olej, płótno130x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Forma jest pustką, pustka jest formą - Jacek Sikora (2018), obraz olejny na płótnie

48. Jacek Sikora

Tytuł: Forma jest pustką, pustka jest formą, 2018

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. na krawędzi: Jacek Sikora

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Wspomnienie 1 - Magdalena Szczepaniak-Tabor (2018), obraz olejny na płótnie

49. Magdalena Szczepaniak-Tabor

Tytuł: Wspomnienie 1, 2018

Informacje: olej, płótnośr. 60

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bliskość - Jena Polak (2018), obraz akrylowy na płótnie

50. Jena Polak

Tytuł: Bliskość, 2018

Informacje: akryl, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

fire and ice - Wojciech Manitius-Ratyński (2018), obraz akrylowy na płótnie

51. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: fire and ice, 2018

Informacje: akryl, płótno80x200 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Ekelektis - Grzegorz Czechowski (2018), olej, płyta HDF

52. Grzegorz Czechowski

Tytuł: Ekelektis, 2018

Informacje: olej, płyta HDF80x90 cmopisany na odwrocie: tytuł: Ekelektis #3706 październik 2018r, Warszawa Czechowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

stream (wycofana) - Adriana Sitkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

53. Adriana Sitkiewicz

Tytuł: stream (wycofana), 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Adriana Sitkiewicz 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Mind re-evolution - Piotr Gola (2016), obraz olejny na płótnie

54. Piotr Gola

Tytuł: Mind re-evolution, 2016

Informacje: olej, płótno120x70 cmsygn. p.d.: P.Gola, opisany na odwrocie: P. Gola 2016 "Mind re-evolution"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu XII - Monika Noga (2015), obraz olejny na płótnie

55. Monika Noga

Tytuł: Bez tytułu XII, 2015

Informacje: olej, płótno110x80 cmopisany na odwrocie: Monika Noga Bez tytułu olej na płótnie 2016 r. 80x110 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Zapach cynamonu miesza się z mgłą za piętnaście piąta - Joanna Aninowska (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

56. Joanna Aninowska

Tytuł: Zapach cynamonu miesza się z mgłą za piętnaście piąta, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno120x80 cmsygn. p.d.: Aninowska 2018.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

W zakamarkach duszy - Marlena Sztamborska (2018), obraz olejny na płótnie

57. Marlena Sztamborska

Tytuł: W zakamarkach duszy, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: Sztamborska 2018, opisany na odwrocie: W zakamarkach duszy, olej

Cena wywoławcza: 800,00 zł

bez tytułu - Anna Jarzymowska (2018), obraz olejny na płótnie

58. Anna Jarzymowska

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno120x120 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Audrey II - Marzena Uryszek (2018), obraz akrylowy na płótnie

59. Marzena Hettich-Uryszek

Tytuł: Audrey II, 2018

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

motylem być - Danuta Leszczyńska (2018), obraz akrylowy na płótnie

60. Danuta Leszczyńska

Tytuł: motylem być, 2018

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d. leszczyńska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Nikt nie wie, gdzie to jest - Filip Łoziński (2018), obraz akrylowy na płótnie

61. Filip Łoziński

Tytuł: Nikt nie wie, gdzie to jest, 2018

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

las - Agata Rudzikiewicz (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

62. Agata Rudzikiewicz

Tytuł: las, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno2x (70.00 x 70.00) cmopisany na odwrocie: Agata Rudzikiewicz "LAS" 2018 r. OLEJ, AKRYL

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Morning - Olena Horhol (2015), obraz akrylowy na płótnie

63. Olena Horhol

Tytuł: Morning, 2015

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: HORHOL 15, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Michael Jackson Melody - Monika Łakomska (2018), obraz olejny na płótnie

64. Monika Łakomska

Tytuł: Michael Jackson Melody, 2018

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: "MICHAEL JACSON MELODY" Monika Łakomska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Landscape - Olimpia Dobosz (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

65. Olimpia Dobosz

Tytuł: Landscape, 2017

Informacje: technika własna, płótno3x (50.00 x 100.00) cmopisany na odwrocie: Olimpia Dobosz Landscape 2016 r Tryptyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Z cyklu Miasta nr 28 - Piotr Przybyła (2018), technika mieszana na płótnie

66. Piotr Przybyła

Tytuł: Z cyklu Miasta nr 28, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Z CYKLU MIASTA NR 28" 2018 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł