27 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 14 maja 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 9 maja 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 11-12 maja 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 27 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 14 maja 2019 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie w godz. 12:00-19:00. W weekend 11-12 maja 2019 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Katalog 27 Aukcja Sztuki Młodej

P. pericles - Michał Spryszyński (2019), obraz akrylowy na płótnie

1. Michał Spryszyński

Tytuł: P. pericles, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: MICHAŁ SPRYSZYŃSKI "P.pericles" AKRYL NA PŁÓTNIE 100x70 cm 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Pegazy 23 - Jakub Szymański (2019), obraz akrylowy na płótnie

2. Jakub Szymański

Tytuł: Pegazy 23, 2019

Informacje: akryl, płótno70x90 cmopisany na odwrocie: J. Szymański "PEGAZY 23" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Picasso abstract - Monika Łakomska (2019), obraz olejny na płótnie

3. Monika Łakomska

Tytuł: Picasso abstract, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: PICASSO ABSTRACT MŁ 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Once upon a mountain’s dream - Robert Piasecki (2019), akryl, olej, technika własna, płótno

4. Robert Piasecki

Tytuł: Once upon a mountain’s dream, 2019

Informacje: akryl, olej, technika własna, płótno115x75 cmopisany na odwrocie: Robert Piasecki 2019 Once Upon a Mountain's Dream

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Niebieski nr 32 - Marcin Lenczowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

5. Marcin Lenczowski

Tytuł: Niebieski nr 32, 2019

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Marcin Lenczowski Niebieski nr 32 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Polna droga - Agnieszka Bykowska (2015), obraz olejny na płótnie

6. Agnieszka Bykowska

Tytuł: Polna droga, 2015

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. l.d.: Bykowska 2015, opisany na odwrocie: "Polna droga" - olej Agnieszka Bykowska '2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Geisha minimal - Marta Achtabowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

7. Marta Achtabowska

Tytuł: Geisha minimal, 2019

Informacje: akryl, płótno33x41 cmsygn. p.d.: M. Achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Majówka - Magdalena Rytel-Skorek (2019), akryl, szlagmetal, płótno

8. Magdalena Rytel-Skorek

Tytuł: Majówka, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótnośrednica 60 cmsygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Neon - Maciej Kempiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

9. Maciej Kempiński

Tytuł: Neon, 2019

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "NEON" Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Bez tytułu - Monika Kopczewska (2015), obraz akrylowy na płótnie

10. Monika Kopczewska

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: akryl, płótno81x120 cmopisany na odwrocie: Monika Kopczewska, 2015, akryl 81x120

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Ptasidrzew - Katarzyna Borkowska (2019), obraz olejny na płótnie

11. Katarzyna Borkowska

Tytuł: Ptasidrzew, 2019

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Ptasidrzew" 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Weronika Sobik (2019), obraz akrylowy na płótnie

12. Weronika Sobik

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno92x65 cmsygn. p.d.: WSobik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Karolina Dorochowicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

13. Karolina Dorochowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno70x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Florencja 2 - Piotr Przybyła (2018), technika mieszana na płótnie

14. Piotr Przybyła

Tytuł: Florencja 2, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła "FLORENCJA 2" 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Chodź za mną - Monika Synak (2019), obraz akrylowy na płótnie

15. Monika Synak

Tytuł: Chodź za mną, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: MS, opisany na odwrocie: "CHODŹ ZA MNĄ" MONIKA SYNAK 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

W złocie rozlewiska - Mariola Świgulska (2019), akryl, szlagmetal, płótno

16. Mariola Świgulska

Tytuł: W złocie rozlewiska, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Łabędzi śpiew - Justyna Dorzak (2016), obraz akrylowy na płótnie

17. Justyna Dorzak

Tytuł: Łabędzi śpiew, 2016

Informacje: akryl, płótno2x (100x80) cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Flamingi - Marta Lisiewicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

18. Marta Lisiewicz

Tytuł: Flamingi, 2019

Informacje: akryl, płótno81x97 cmsygn. p.d.: Marta Lisiewicz

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Płaszczyzny VIII - Barbara Bielecka-Woźniczko (2016), obraz olejny na płótnie

19. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Płaszczyzny VIII, 2016

Informacje: olej, płótno120x100 cmsygn p.d.: B. Bielecka 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Bartłomiej Baranowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

20. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. l.g.: BARANOWSKI '5:19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Azulejos I - Julia Reiter (2019), obraz olejny na płótnie

21. Julia Reiter

Tytuł: Azulejos I, 2019

Informacje: olej, płótno140x110 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Zanzibar III. Sailors - Yuliya Stratovich (2019), obraz akrylowy na płótnie

22. Yuliya Stratovich

Tytuł: Zanzibar III. Sailors, 2019

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: S.Y., opisany na odwroce: "Zanzibar III. Sailors" Acrylic on canvas 90x90 2019 Stratovich Yulia

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Apples - Jacek Cyganek (2019), tempera, akryl na płótnie

23. Jacek Cyganek

Tytuł: Apples, 2019

Informacje: tempera, akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: APPLES JAcek Cyganek 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bar kawowy - Maciej Majewski (2015), obraz akrylowy na płótnie

24. Maciej Majewski

Tytuł: Bar kawowy, 2015

Informacje: akryl, płótno40x30 cmopisany na odwrocie: "Bar kawowy" - Maciek Majewski 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pomnik przyrody - Filip Łoziński (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

25. Filip Łoziński

Tytuł: Pomnik przyrody, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Miasto 52 - Maciej Wierzbicki (2019), obraz akrylowy na płótnie

26. Maciej Wierzbicki

Tytuł: Miasto 52, 2019

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: M. Wierzbicki

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2019), obraz akrylowy na płótnie

27. Agnieszka Olech

Tytuł: Z cyklu Zapis śladu, 2019

Informacje: akryl, płótno110x90 cmopisany na odwrocie: Z CYKLU "ZAPIS ŚLADU" AGNIESZKA OLECH 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Ciepły listopad z cyklu Pogoda w paski - Małgorzata Rukszan (2018), obraz akrylowy na płótnie

28. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Ciepły listopad z cyklu Pogoda w paski, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. l.d.: M. Rukszan, XI.2018 r., opisany na odwrocie: M. Rukszan, PP - Ciepły listopad, akryl + werniks, OL 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Światy równoległe - Jacek Sikora (2019), obraz akrylowy na płótnie

29. Jacek Sikora

Tytuł: Światy równoległe, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Światy równoległe 2019 Jacek Sikora

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Costa Dorada - Dariusz Grajek (2019), obraz akrylowy na płótnie

30. Dariusz Grajek

Tytuł: Costa Dorada, 2019

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. l.d.: D. Grajek 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Bez tytułu - Monika Noga (2018), obraz olejny na płótnie

31. Monika Noga

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: M. Noga

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Prądy przemiany - Yulia Gurzhiyants (2019), obraz olejny na płótnie

32. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Prądy przemiany, 2019

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Gdzie diabeł nie może - Henryka Wojciechowska (2013), obraz olejny na płótnie

33. Henryka Wojciechowska

Tytuł: Gdzie diabeł nie może, 2013

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska "Gdzie dziabeł nie może" 2013 r. olej płótno 50x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Z cyklu Na fali VIII - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2019), obraz akrylowy na płótnie

34. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Z cyklu Na fali VIII, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Portret dziewczyny - Marta Julia Piórko (2018), obraz olejny na płótnie

35. Marta Julia Piórko

Tytuł: Portret dziewczyny, 2018

Informacje: olej, płótno40x30 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "PORTRET DZIEWCZYNY" OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Jaskinia - Paulina Ledzion (2019), obraz akrylowy na płótnie

36. Paulina Ledzion

Tytuł: Jaskinia, 2019

Informacje: akryl, płótno76x61 cmsygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Anticipation, The maiden - Jolanta Kitowska (2016), obraz olejny na płótnie

37. Jolanta Kitowska

Tytuł: Anticipation, The maiden, 2016

Informacje: olej, płótno60x40 cmsygn. l.d.: Jola Kitowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Koń - Aneta Śliwa (2018), ceramika szkliwiona

38. Aneta Śliwa

Tytuł: Koń, 2018

Informacje: ceramika szkliwiona25x33x10 cmsygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Kobiety zbierające cebulę - Piotr Pachecki (2018), obraz olejny na płótnie

39. Piotr Pachecki

Tytuł: Kobiety zbierające cebulę, 2018

Informacje: olej, płótno50x100 cmsygn. l.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Carmine vibrance - Wojciech Manitius-Ratyński (2019), obraz akrylowy na płótnie

40. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Carmine vibrance, 2019

Informacje: akryl, płótno75x150 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Najgorszy adres z cyklu Warszawa nieznana - Izabela Olszyna (2019), aryl, płótno

41. Izabela Olszyna

Tytuł: Najgorszy adres z cyklu Warszawa nieznana, 2019

Informacje: aryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Izabela Olszyna 2019 Najgorszy adres cykl: Warszawa nieznana

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Natura 10 - Dorota Golińska (2019), obraz olejny na płótnie

42. Dorota Golińska

Tytuł: Natura 10, 2019

Informacje: olej, płótno60x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

W świetle i we mgle - Weronika Braun (2019), obraz olejny na płótnie

43. Weronika Braun

Tytuł: W świetle i we mgle, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: W. BRAUN "W swietle i we mgle" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Czerwona łódka - Agnieszka Kruk (2019), obraz olejny na płótnie

44. Agnieszka Kruk

Tytuł: Czerwona łódka, 2019

Informacje: olej, płótno120x120 cmopisany na odwrocie: THE RED BOAT

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Rain and sun - Olena Horhol (2017), obraz akrylowy na płótnie

45. Olena Horhol

Tytuł: Rain and sun, 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Y-88-05-04 (Kill Bill) - Małgorzata Rusiecka (2019), obraz akrylowy na płótnie

46. Małgorzata Rusiecka

Tytuł: Y-88-05-04 (Kill Bill), 2019

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Źródło - Bartłomiej Michał Górecki (2019), akryl, płótnoo

47. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Źródło, 2019

Informacje: akryl, płótnoo100x80 cmsygn.. p.d.: Bartłomiej Michał Górecki / Źródło / 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Metropolie 69 - Metropolie 69 (2019), obraz akrylowy na płótnie

48. 27 Aukcja Sztuki Młodej

Tytuł: Metropolie 69, 2019

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn.. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Kosmiczny aerobik - Vanessa Świgulska (2019), obraz akrylowy na płótnie

49. Vanessa Świgulska

Tytuł: Kosmiczny aerobik, 2019

Informacje: akryl, płótno80x65 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Yin&yang - Katarzyna Sienkiewicz (2019), technika mieszana, deska

50. Katarzyna Sienkiewicz

Tytuł: Yin&yang, 2019

Informacje: technika mieszana, deska62x62 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Leśny staw - Luiza Los-Pławszewska (2019), akryl, szlagmetal, płótno

51. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Leśny staw, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. '19, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Miś - Magda Zarzycka (2016), obraz akrylowy na płótnie

52. Magda Zarzycka

Tytuł: Miś, 2016

Informacje: akryl, płótno40x50 cmopisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA “MIŚ”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

samolot - Bartek Pszon (2019), obraz olejny na płótnie

53. Bartek Pszon

Tytuł: samolot, 2019

Informacje: olej, płótno65x65 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

bez tytułu - Marcin Ziółkowski (2019), obraz olejny na płótnie

54. Marcin Ziółkowski

Tytuł: bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno120x95 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Niebo - Kacper Woźny (2019), obraz olejny na płótnie

55. Kacper Woźny

Tytuł: Niebo, 2019

Informacje: olej, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: Woźny19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł