27 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 14 maja 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 9 maja 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 11-12 maja 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 27 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 14 maja 2019 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: [email protected] Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie w godz. 12:00-19:00. W weekend 11-12 maja 2019 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Pobierz katalog w PDF

1.michal_spryszynski

1. P. pericles

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MICHAŁ SPRYSZYŃSKI "P.pericles" AKRYL NA PŁÓTNIE 100x70 cm 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

2.jakub_szymanski

2. Pegazy 23

Technika: akryl, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Szymański "PEGAZY 23" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

3.monika_lakomska

3. Picasso abstract

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: PICASSO ABSTRACT MŁ 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

4.robert_piasecki

4. Once upon a mountain’s dream

Autor: Robert Piasecki (ur. 1959 r.)

Technika: akryl, olej, technika własna, płótno

Format: 115x75 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Robert Piasecki 2019 Once Upon a Mountain's Dream

Cena wywoławcza: 800,00 zł

5.marcin_lenczowski

5. Niebieski nr 32

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marcin Lenczowski Niebieski nr 32 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

6.agnieszka_bykowska

6. Polna droga

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Bykowska 2015, opisany na odwrocie: "Polna droga" - olej Agnieszka Bykowska '2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

7.marta_achtabowska

7. Geisha minimal

Technika: akryl, płótno

Format: 33x41 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

8.magdalena_rytel-skorek

8. Majówka

Autor: Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: średnica 60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

9.maciej_kempinski

9. Neon

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "NEON" Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

10.monika_kopczewska

Technika: akryl, płótno

Format: 81x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Monika Kopczewska, 2015, akryl 81x120

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

11.katarzyna_borkowska

11. Ptasidrzew

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Ptasidrzew" 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

12.weronika_sobik

12. Bez tytułu

Autor: Weronika Sobik

Technika: akryl, płótno

Format: 92x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: WSobik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

13.karolina_dorochowicz

13. Bez tytułu

Autor: Karolina Dorochowicz

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

14.piotr_przybyla

14. Florencja 2

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr Przybyła "FLORENCJA 2" 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

15.monika_synak

15. Chodź za mną

Autor: Monika Synak

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MS, opisany na odwrocie: "CHODŹ ZA MNĄ" MONIKA SYNAK 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

16.mariola_swigulska

16. W złocie rozlewiska

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

17.justyna_dorzak

17. Łabędzi śpiew

Autor: Justyna Dorzak (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 2x (100x80) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

18.marta_lisiewicz

18. Flamingi

Autor: Marta Lisiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 81x97 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Marta Lisiewicz

Cena wywoławcza: 800,00 zł

19.barbara_bielecka-wozniczko

19. Płaszczyzny VIII

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn p.d.: B. Bielecka 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

20.bartlomiej_baranowski

20. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: BARANOWSKI '5:19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

21.julia_reiter

21. Azulejos I

Autor: Julia Reiter

Technika: olej, płótno

Format: 140x110 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

22.yulia_stratovich

22. Zanzibar III. Sailors

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S.Y., opisany na odwroce: "Zanzibar III. Sailors" Acrylic on canvas 90x90 2019 Stratovich Yulia

Cena wywoławcza: 800,00 zł

23.jacek_cyganek

23. Apples

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: APPLES JAcek Cyganek 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

24.maciej_majewski

24. Bar kawowy

Autor: Maciej Majewski

Technika: akryl, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Bar kawowy" - Maciek Majewski 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

25.filip_lozinski

25. Pomnik przyrody

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

26.maciej_wierzbicki

26. Miasto 52

Autor: Maciej Wierzbicki (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Wierzbicki

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

27.agnieszka_olech

27. Z cyklu Zapis śladu

Technika: akryl, płótno

Format: 110x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z CYKLU "ZAPIS ŚLADU" AGNIESZKA OLECH 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

28.malgorzata_rukszan

28. Ciepły listopad z cyklu Pogoda w paski

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Rukszan, XI.2018 r., opisany na odwrocie: M. Rukszan, PP - Ciepły listopad, akryl + werniks, OL 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

29.jacek_sikora

29. Światy równoległe

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Światy równoległe 2019 Jacek Sikora

Cena wywoławcza: 800,00 zł

30.dariusz_grajek

30. Costa Dorada

Autor: Dariusz Grajek (ur. 1964 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: D. Grajek 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

31.monika_noga

31. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Noga

Cena wywoławcza: 800,00 zł

32.yulia_gurzhiyants

32. Prądy przemiany

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

33.henryka_wojciechowska

33. Gdzie diabeł nie może

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska "Gdzie dziabeł nie może" 2013 r. olej płótno 50x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

34.patrycja_kruszynska-mikulska

34. Z cyklu Na fali VIII

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

35.marta_julia_piorko

35. Portret dziewczyny

Technika: olej, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "PORTRET DZIEWCZYNY" OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

36.paulina_ledzion

36. Jaskinia

Technika: akryl, płótno

Format: 76x61 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

37.jolanta_kitowska

37. Anticipation, The maiden

Autor: Jolanta Kitowska

Technika: olej, płótno

Format: 60x40 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Jola Kitowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

38.aneta_sliwa

38. Koń

Format: 25x33x10 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

39.piotr_pachecki

39. Kobiety zbierające cebulę

Technika: olej, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

40.wojciech_manitius-ratynski

40. Carmine vibrance

Technika: akryl, płótno

Format: 75x150 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

41.izabela_olszyna

41. Najgorszy adres z cyklu Warszawa nieznana

Autor: Izabela Olszyna (ur. 1984 r.)

Technika: aryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Izabela Olszyna 2019 Najgorszy adres cykl: Warszawa nieznana

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

42.dorota_golinska

42. Natura 10

Autor: Dorota Golińska

Technika: olej, płótno

Format: 60x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

43.weronika_braun

43. W świetle i we mgle

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: W. BRAUN "W swietle i we mgle" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

44.agnieszka_kruk

44. Czerwona łódka

Autor: Agnieszka Kruk

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: THE RED BOAT

Cena wywoławcza: 800,00 zł

45.olena_horhol

45. Rain and sun

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

46.malgorzata_rusiecka

46. Y-88-05-04 (Kill Bill)

Autor: Małgorzata Rusiecka (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

47.bartlomiej_michal_gorecki

47. Źródło

Technika: akryl, płótnoo

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn.. p.d.: Bartłomiej Michał Górecki / Źródło / 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

48.agnieszka_figurska

48. Metropolie 69

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn.. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

49.vanessa_swigulska

49. Kosmiczny aerobik

Technika: akryl, płótno

Format: 80x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

50.katarzyna_sienkiewicz

50. Yin&yang

Autor: Katarzyna Sienkiewicz (ur. 1991 r.)

Technika: technika mieszana, deska

Format: 62x62 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

51.luiza_los-plawszewska

51. Leśny staw

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. '19, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

52.magda_zarzycka

52. Miś

Technika: akryl, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA “MIŚ”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

53.bartek_pszon

53. samolot

Technika: olej, płótno

Format: 65x65 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

54.marcin_ziolkowski

54. bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 120x95 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

55.kacper_wozny

55. Niebo

Technika: olej, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł