ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

3 Aukcja Designu

Aukcja: 27 czerwca 2023 r., godz. 19:00

W związku z organizowaną przez nas 3 Aukcją Designu ogłaszamy nabór obiektów na aukcję! Przyjmujemy do sprzedaży obiekty kolekcjonerskie z okresu od lat 40. do lat 80. XX wieku. Jeżeli mają Państwo w swoich kolekcjach przedmioty, z którymi chcieliby się rozstać, zapraszamy do kontaktu!

Jakie obiekty przyjmujmy do katalogu?

Ceramika i szkło użytkowe i dekoracyjne (w szczególności obiekty sygnowane bądź skatalogowane i przypisane konkretnym projektantom i zakładom np. Ćmielów, Chodzież, Bogucice, Mirostowice, Włocławek, Steatyt, Karolina, Ząbkowice, Huta Sudety, Huta Hortensja itd.), przedmioty użytkowe i drobne zabytki techniki, niewielkie meble, oświetlenie. Przedmioty muszą być w dobrym stanie i sprawne.

Jak zgłosić obiekt na aukcję?

Jeżeli chcieliby Państwo zaproponować nam obiekty do sprzedaży, zapraszamy do kontaktu. Prosimy o przesłanie zdjęć obiektów z możliwie dokładnymi opisami na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl / tel. 503 012 889

Współpraca odbywa się na zasadach komisu – wszelkie szczegóły dotyczące prowizji i cen ustalane są indywidualnie. Obiekty przekazywane na aukcję będą musiały zostać do nas dostarczone fizycznie, ponieważ aukcję poprzedzi wystawa. Więcej informacji na temat sprzedaży dzieł sztuki znajduje się pod tym linkiem.