35 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 21 stycznia 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 9 stycznia 2020 r.

Showroom przedaukcyjny: piątek 17 stycznia 2020 r. godz. 12:00-19:00, sobota 18 stycznia 2020 r. godz. 11:00-18:00

Brzask - Mariola Świgulska (2019), obraz olejny na płótnie

1. Mariola Świgulska

Tytuł: Brzask, 2019

Informacje: olej, płótno140x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Geometric 11 - Katarzyna Chmiel (2019), obraz akrylowy na płótnie

2. Katarzyna Chmiel

Tytuł: Geometric 11, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. na boku: HOPE, opisany na odwrocie: KATARZYNA CHMIEL GEOMETRIC 11 |2019|

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Matka ziemia - Jacek Cyganek (2019), obraz akrylowy na płótnie

3. Jacek Cyganek

Tytuł: Matka ziemia, 2019

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. u dołu: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Old Town V - Beata Paziewska (2019), obraz akrylowy na płótnie

4. Beata Paziewska

Tytuł: Old Town V, 2019

Informacje: akryl, płótno70x120 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Architektura cielesności - Karolina Kardas (2019), obraz akrylowy na płótnie

5. Karolina Kardas

Tytuł: Architektura cielesności, 2019

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Filipiny 1897 - Aneta Śliwa (2019), ceramika szkliwiona

6. Aneta Śliwa

Tytuł: Filipiny 1897, 2019

Informacje: ceramika szkliwiona52x52x4,5 cmopisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA “FILIPINY 1897” 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

19.24 z cyklu Horyzonty - Izabela Olszyna (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Izabela Olszyna

Tytuł: 19.24 z cyklu Horyzonty, 2018

Informacje: akryl, płótno100x73 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Flowering 4 - Olena Horhol (2019), obraz olejny na płótnie

8. Olena Horhol

Tytuł: Flowering 4, 2019

Informacje: olej, płótno60x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Nie do końca wiem, czy coś się wydarzy - Daria Pyrchała (2019), obraz olejny na płótnie

9. Daria Pyrchała

Tytuł: Nie do końca wiem, czy coś się wydarzy, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: NIE DO KOŃCA WIEM CZY COŚ SIĘ WYDARZY 2019 D. PYRCHAŁA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Rdza - Karolina Drygała (2019), obraz olejny na płótnie

10. Karolina Drygała

Tytuł: Rdza, 2019

Informacje: olej, płótno80x50 cmopisany na odwrocie: Karolina Drygała OLEJ NA PŁÓTNIE 50x80 “RDZA” 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Kemping - Piotr Wojtkiewicz (2017), obraz akrylowy na płótnie

11. Piotr Wojtkiewicz

Tytuł: Kemping, 2017

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Zmiana - Paweł Świątek (2019), obraz akrylowy na płótnie

12. Paweł Świątek

Tytuł: Zmiana, 2019

Informacje: akryl, płótno50x70 cm kompozycja, 54x74 cm w oprawieopisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK “ZMIANA” 2019 AKRYL, PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Saint-Tropez - Julia Reiter (2019), obraz olejny na płótnie

13. Julia Reiter

Tytuł: Saint-Tropez, 2019

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3300-3600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Destruction II - Monika Noga (2018), obraz olejny na płótnie

14. Monika Noga

Tytuł: Destruction II, 2018

Informacje: olej, płótno70x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2017/2019), obraz akrylowy na płótnie

15. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2017/2019

Informacje: akryl, płótno61x46 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Podróże w czasoprzestrzeni - Mirosław Nowiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

16. Mirosław Nowiński

Tytuł: Podróże w czasoprzestrzeni, 2019

Informacje: akryl, płótno110x120 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Osobliwość nr 3 Filary Stworzenia - Aleksandra Tracz (2019), kolaż, akryl na płótnie

17. Aleksandra Tracz

Tytuł: Osobliwość nr 3 Filary Stworzenia, 2019

Informacje: akryl, kolaż, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: A. TRACZ “OSOBLIWOŚĆ NR 3: FILARY STWORZENIA” 2019/19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-2800 zł

Stomorska, Solta - Malwina Cieślik (2019), obraz olejny na płótnie

18. Malwina Cieślik

Tytuł: Stomorska, Solta, 2019

Informacje: olej, płótno50x70 cm kompozycja, 54x74 cm w oprawiesygn. p.d.: M. Cieślik 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Zabawa K. (dyptyk) - Baśka Wesołowska (2013), obraz olejny na płótnie

19. Baśka Wesołowska

Tytuł: Zabawa K. (dyptyk), 2013

Informacje: olej, płótno70x50 cm + 70x100 cmopisany na odwrocie: BAŚKA WESOŁOWSKA “ZABAWA K.” 2013

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Attractive II Complement - Joanna Głażewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

20. Joanna Głażewska

Tytuł: Attractive II Complement, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Attractive II Complement Joanna Głażewska 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Jaguary - Marcelina Siwiec (2019), obraz olejny na płótnie

21. Marcelina Siwiec

Tytuł: Jaguary, 2019

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Grzeczny chłopiec - Damian Nieroda (2019), obraz olejny na płótnie

22. Damian Nieroda

Tytuł: Grzeczny chłopiec, 2019

Informacje: olej, płótno70x90 cmopisany na odwrocie: “Grzeczny chłopiec” D. Nieroda 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Przystań nad jeziorem Rozkoš - Maciej Kempiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

23. Maciej Kempiński

Tytuł: Przystań nad jeziorem Rozkoš, 2019

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: “Przystań nad jeziorem Rozkoš” M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Lennon Abstract - Monika Łakomska (2019), obraz olejny na płótnie

24. Monika Łakomska

Tytuł: Lennon Abstract, 2019

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: “LENNON ABSTRACT” Monika Łakomska 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

W poszukiwaniu ciszy - Joanna Dyląg-Faliszek (2019), obraz olejny na płótnie

25. Joanna Dyląg-Faliszek

Tytuł: W poszukiwaniu ciszy, 2019

Informacje: olej, płótno70x50 cm + 70x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG-FALISZEK “W POSZUKIWANIU CISZY” 70x50 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Melodia - Julija Dunko (2019), obraz olejny na płótnie

26. Julia Dunko

Tytuł: Melodia, 2019

Informacje: olej, płótno100x55 cm kompozycja, 102x58 cm w oprawieopisany na odwrocie: “Melodia” 2019 55x100 olej, płótno Julija Dunko (DJulija)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Między jawą a snem - Katarzyna Środowska (2019), obraz olejny na płótnie

27. Katarzyna Środowska

Tytuł: Między jawą a snem, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: ŚRODOWSKA 2019, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3600 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Space XXI - Jakub Syrkowski (2019), obraz olejny na płótnie

28. Jakub Syrkowski

Tytuł: Space XXI, 2019

Informacje: olej, płótno160x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

T.v, P.C.s - Michał Spryszyński (2018), obraz akrylowy na płótnie

29. Michał Spryszyński

Tytuł: T.v, P.C.s, 2018

Informacje: akryl, płótno80x40 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

A. - Oliwia Smoleń (2019), obraz olejny na płótnie

30. Oliwia Smoleń

Tytuł: A., 2019

Informacje: olej, płótno63x55 cmopisany na odwrocie: OLIWIA SMOLEŃ 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bez tytułu (2019), obraz olejny na płótnie

31. 35 Aukcja Sztuki Młodej

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno50x130 cmopisany na odwrocie: ADAMSKI WAWRZYNIEC 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Żółty nr 19 - Marcin Lenczowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

32. Marcin Lenczowski

Tytuł: Żółty nr 19, 2019

Informacje: akryl, płótno120x60 cmsygn.: Lenczys, opisany na odwrocie: M. Lenczowski Lenczys 2019 ŻÓŁTY 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Muzeum I - Tymon Tryzno (2019), obraz olejny na płótnie

33. Tymon Tryzno

Tytuł: Muzeum I, 2019

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: TRYZNO’19 Zurich

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Niedźwiedź - Aleksandra Lacheta (2019), obraz akrylowy na płótnie

34. Aleksandra Lacheta

Tytuł: Niedźwiedź, 2019

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Aleksandra Lacheta ‘19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2016), obraz akrylowy na płótnie

35. Agnieszka Olech

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Zapis śladu, 2016

Informacje: akryl, płótno140x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Paryż - Yulia Gurzhiyants (2019), obraz olejny na płótnie

36. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Paryż, 2019

Informacje: olej, płótno50x30 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Terra V - Jakub Szymański (2019), obraz akrylowy na płótnie

37. Jakub Szymański

Tytuł: Terra V, 2019

Informacje: akryl, płótno40x80 cmsygn. K.2019, opisany na odwrocie: J. Szymański “TERRA V” 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1900 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Łodzie - Yuliya Stratovich (2019), obraz akrylowy na płótnie

38. Yuliya Stratovich

Tytuł: Łodzie, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Stratovich Yuliya “Boats” 100x90 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kompozycja P3 - Dominika Surmacz (2019), obraz akrylowy na płótnie

39. Dominika Surmacz

Tytuł: Kompozycja P3, 2019

Informacje: akryl, płótno80x94 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Bez tytułu - Agnieszka Figurska (2019), obraz akrylowy na płótnie

40. Agnieszka Figurska

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ragana – Przebudzenie (Pruska bogini śmierci i przeistoczenia) - Andrzej Masianis (2019), obraz akrylowy na płótnie

41. Andrzej Masianis

Tytuł: Ragana – Przebudzenie (Pruska bogini śmierci i przeistoczenia), 2019

Informacje: akryl, płótno92x73 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bez tytułu - Paulina Jołda (2019), technika mieszana, akryl, olej, płótno

42. Paulina Jołda

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: technika mieszana, akryl, olej, płótno130x130 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Shining Lights - Weronika Braun (2019), obraz olejny na płótnie

43. Weronika Braun

Tytuł: Shining Lights, 2019

Informacje: olej, płótno150x150 cmopisany na odwrocie: W. BRAUN CYKL LŚNIENIA 1 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Hare dandelion - Katarzyna Roman (2016), akwaforta, papier

44. Katarzyna Roman

Tytuł: Hare dandelion, 2016

Informacje: akwaforta, papier90x60 cm w świetle passe-partout, 109x79 cm w oprawiesygn. p.d.: Hare Dandelion/akwaforta/Katarzyna Roman 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

Bez tytułu - Karolina Ratajczyk (2018), obraz olejny na płótnie

45. Karolina Ratajczyk

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno60x100 cmsygn. p.d.: KARAT '18, opisany na odwrocie: Karolina Ratajczyk 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Znajdę cię… - Barbara Bielecka-Woźniczko (2019), obraz akrylowo-olejny na płótnie

46. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Znajdę cię…, 2019

Informacje: akryl, olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Znajdę cię… - akryl, olej, płótno, 100x80, 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu (227) - Marcin Ziółkowski (2018), obraz olejny na płótnie

47. Marcin Ziółkowski

Tytuł: Bez tytułu (227), 2018

Informacje: olej, płótno135x95 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Na moście - Andrzej Wirpszo (2016), obraz akrylowy na płótnie

48. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Na moście, 2016

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Chmurka - Mikołaj Czechowski (2014), obraz akrylowy na płótnie

49. Mikołaj Czechowski

Tytuł: Chmurka, 2014

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. l.g.: Czechowski 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Koagulat - Hanna Rozpara (2019), obraz akrylowy na płótnie

50. Hanna Rozpara

Tytuł: Koagulat, 2019

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Koagulat" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Baletnica w tańcu II - Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek (2019), obraz olejny na płótnie

51. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Tytuł: Baletnica w tańcu II, 2019

Informacje: olej, płótno60x40 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Trzy Kolory - Beata Pałach (2019), obraz akrylowy na płótnie

52. Beata Pałach

Tytuł: Trzy Kolory, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

Cicha planeta - Filip Łoziński (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

53. Filip Łoziński

Tytuł: Cicha planeta, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Dłonią Midasa dotknięta - Vanessa Świgulska (2017), olej, szlagmetal, akryl, płótno

54. Vanessa Świgulska

Tytuł: Dłonią Midasa dotknięta, 2017

Informacje: olej, szlagmetal, akryl, płótno110x60 cmsygn. p.d.: Eslain 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

I po wszystkim - Magda Zarzycka (2019), obraz akrylowy na płótnie

55. Magda Zarzycka

Tytuł: I po wszystkim, 2019

Informacje: akryl, płótno40x60 cmopisany na odwrocie: ZARZYCKA, I PO WSZYSTKIM

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Pejzaż zimowy z gajem - Paula Graczyk (2019), obraz olejny na płótnie

56. Paula Graczyk

Tytuł: Pejzaż zimowy z gajem, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Paula Graczyk, Pejzaż zimowy z gajem, 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Ciało - Beata Szustkiewicz (2019), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

57. Beata Szustkiewicz

Tytuł: Ciało, 2019

Informacje: akryl, technika własna, płótno70x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Moon - Ilona Krzyżanowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

58. Ilona Krzyżanowska

Tytuł: Moon, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

W głębi - Jacek Jasiniak (2018), kredka, pastel, pisak, tusz, akwarela, tempera, emalia akrylowa, papier, płótno

59. Jacek Jasiniak

Tytuł: W głębi, 2018

Informacje: kredka, pastel, pisak, tusz, akwarela, tempera, emalia akrylowa, papier, płótno100x140 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Kompozycja 2 z cyklu Wyspy - Grażyna Kilanowicz-Barecka (2018), obraz akrylowy na płótnie

60. Grażyna Kilanowicz-Barecka

Tytuł: Kompozycja 2 z cyklu Wyspy, 2018

Informacje: akryl, płótno60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Pielgrzymi nocy i Góra Kilkudrzewa - Bartłomiej Baranowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

61. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Pielgrzymi nocy i Góra Kilkudrzewa, 2019

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. l.g.: Baranowski 31:19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

We śnie (wycofana) - Grażyna Aneta Olchowiak (2019), akryl, spray na płótnie

62. Grażyna Aneta Olchowiak

Tytuł: We śnie (wycofana), 2019

Informacje: akryl, spray, płótno70x140 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Anomaly - Wojciech Manitius-Ratyński (2019), obraz akrylowy na płótnie

63. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Anomaly, 2019

Informacje: akryl, płótno104x104 cmsygn. pd: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł