35 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 21 stycznia 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 9 stycznia 2020 r.

Showroom przedaukcyjny: piątek 17 stycznia 2020 r. godz. 12:00-19:00, sobota 18 stycznia 2020 r. godz. 11:00-18:00

1. Brzask

Technika: olej, płótno

Format: 140x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

2. Geometric 11

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. na boku: HOPE, opisany na odwrocie: KATARZYNA CHMIEL GEOMETRIC 11 |2019|

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

3. Matka ziemia

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

4. Old Town V

Autor: Beata Paziewska (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

5. Architektura cielesności

Autor: Karolina Kardas (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

6. Filipiny 1897

Format: 52x52x4,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA “FILIPINY 1897” 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

7. 19.24 z cyklu Horyzonty

Autor: Izabela Olszyna (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x73 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

8. Flowering 4

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

9. Nie do końca wiem, czy coś się wydarzy

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: NIE DO KOŃCA WIEM CZY COŚ SIĘ WYDARZY 2019 D. PYRCHAŁA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

10. Rdza

Autor: Karolina Drygała (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Drygała OLEJ NA PŁÓTNIE 50x80 “RDZA” 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

11. Kemping

Autor: Piotr Wojtkiewicz (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

12. Zmiana

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm kompozycja, 54x74 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK “ZMIANA” 2019 AKRYL, PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

13. Saint-Tropez

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3300-3600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

14. Destruction II

Technika: olej, płótno

Format: 70x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

15. Bez tytułu

Rok powstania: 2017/2019

Technika: akryl, płótno

Format: 61x46 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

16. Podróże w czasoprzestrzeni

Autor: Mirosław Nowiński

Technika: akryl, płótno

Format: 110x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

17. Osobliwość nr 3 Filary Stworzenia

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. TRACZ “OSOBLIWOŚĆ NR 3: FILARY STWORZENIA” 2019/19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-2800 zł

18. Stomorska, Solta

Technika: olej, płótno

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Cieślik 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

19. Zabawa K. (dyptyk)

Autor: Baśka Wesołowska (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm + 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BAŚKA WESOŁOWSKA “ZABAWA K.” 2013

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

20. Attractive II Complement

Autor: Joanna Głażewska

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Attractive II Complement Joanna Głażewska 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

21. Jaguary

Autor: Marcelina Siwiec (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

22. Grzeczny chłopiec

Autor: Damian Nieroda

Technika: olej, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Grzeczny chłopiec” D. Nieroda 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

23. Przystań nad jeziorem Rozkoš

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: “Przystań nad jeziorem Rozkoš” M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

24. Lennon Abstract

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “LENNON ABSTRACT” Monika Łakomska 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

25. W poszukiwaniu ciszy

Autor: Joanna Dyląg-Faliszek

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm + 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG-FALISZEK “W POSZUKIWANIU CISZY” 70x50 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

26. Melodia

Autor: Julija Dunko (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x55 cm kompozycja, 102x58 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Melodia” 2019 55x100 olej, płótno Julija Dunko (DJulija)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

27. Między jawą a snem

Autor: Katarzyna Środowska (ur. 1971 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ŚRODOWSKA 2019, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3600 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

28. Space XXI

Autor: Jakub Syrkowski (ur. 1993 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 160x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

29. T.v, P.C.s

Technika: akryl, płótno

Format: 80x40 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

30. A.

Autor: Oliwia Smoleń

Technika: olej, płótno

Format: 63x55 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: OLIWIA SMOLEŃ 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

31. Bez tytułu

Autor: Adamski Wawrzyniec

Technika: olej, płótno

Format: 50x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ADAMSKI WAWRZYNIEC 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

32. Żółty nr 19

Technika: akryl, płótno

Format: 120x60 cm

Sygnatura: sygn.: Lenczys, opisany na odwrocie: M. Lenczowski Lenczys 2019 ŻÓŁTY 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

33. Muzeum I

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TRYZNO’19 Zurich

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

34. Niedźwiedź

Autor: Aleksandra Lacheta

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Aleksandra Lacheta ‘19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

35. Bez tytułu z cyklu Zapis śladu

Technika: akryl, płótno

Format: 140x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

36. Paryż

Technika: olej, płótno

Format: 50x30 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

37. Terra V

Technika: akryl, płótno

Format: 40x80 cm

Sygnatura: sygn. K.2019, opisany na odwrocie: J. Szymański “TERRA V” 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1900 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

38. Łodzie

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Stratovich Yuliya “Boats” 100x90 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

39. Kompozycja P3

Autor: Dominika Surmacz

Technika: akryl, płótno

Format: 80x94 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

40. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

41. Ragana – Przebudzenie (Pruska bogini śmierci i przeistoczenia)

Autor: Andrzej Masianis

Technika: akryl, płótno

Format: 92x73 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

42. Bez tytułu

Autor: Paulina Jołda (ur. 1995 r.)

Technika: technika mieszana, akryl, olej, płótno

Format: 130x130 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

43. Shining Lights

Technika: olej, płótno

Format: 150x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: W. BRAUN CYKL LŚNIENIA 1 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

44. Hare dandelion

Autor: Katarzyna Roman

Technika: akwaforta, papier

Format: 90x60 cm w świetle passe-partout, 109x79 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Hare Dandelion/akwaforta/Katarzyna Roman 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

45. Bez tytułu

Autor: Karolina Ratajczyk (ur. 1994)

Technika: olej, płótno

Format: 60x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KARAT '18, opisany na odwrocie: Karolina Ratajczyk 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

46. Znajdę cię…

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Znajdę cię… - akryl, olej, płótno, 100x80, 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

47. Bez tytułu (227)

Technika: olej, płótno

Format: 135x95 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

48. Na moście

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

49. Chmurka

Autor: Mikołaj Czechowski

Technika: akryl, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: Czechowski 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

50. Koagulat

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Koagulat" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

51. Baletnica w tańcu II

Autor: Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Technika: olej, płótno

Format: 60x40 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

52. Trzy Kolory

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

53. Cicha planeta

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

54. Dłonią Midasa dotknięta

Technika: olej, szlagmetal, akryl, płótno

Format: 110x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Eslain 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

55. I po wszystkim

Technika: akryl, płótno

Format: 40x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ZARZYCKA, I PO WSZYSTKIM

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

56. Pejzaż zimowy z gajem

Autor: Paula Graczyk

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paula Graczyk, Pejzaż zimowy z gajem, 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

57. Ciało

Autor: Beata Szustkiewicz

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 70x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

58. Moon

Autor: Ilona Krzyżanowska

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

59. W głębi

Autor: Jacek Jasiniak

Technika: kredka, pastel, pisak, tusz, akwarela, tempera, emalia akrylowa, papier, płótno

Format: 100x140 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

60. Kompozycja 2 z cyklu Wyspy

Autor: Grażyna Kilanowicz-Barecka

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

61. Pielgrzymi nocy i Góra Kilkudrzewa

Technika: akryl, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: Baranowski 31:19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

62. We śnie (wycofana)

Autor: Grażyna Aneta Olchowiak

Technika: akryl, spray, płótno

Format: 70x140 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

63. Anomaly

Technika: akryl, płótno

Format: 104x104 cm

Sygnatura: sygn. pd: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł