42 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 25 sierpnia 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 13 sierpnia 2020 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 21-22 sierpnia 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 42 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 25 sierpnia 2020 r. o godz. 19:30! Za pośrednictwem przycisków „Złóż zlecenie” znajdujących się pod każdą pozycją mogą Państwo w wygodny sposób składać limity licytacyjne. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym. Wystawę przedaukcyjną mogą już Państwo oglądać na żywo w naszej nowej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. Showroom kolekcjonerski odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia 2020 r. (pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00).

Katalog 42 Aukcja Sztuki Młodej

Melodii czar - Mirosław Nowiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

1. Mirosław Nowiński

Tytuł: Melodii czar, 2020

Informacje: akryl, płótno70,00 x 75,00 cmopisany na odwrocie: "Melodii czar" tech: akryl na płótnie wym: 70x75 rok: 2020 aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2020), obraz akrylowy na płótnie

2. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno50,00 x 50,00 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

My kind of… - Agnieszka Mrowca (2018), obraz akrylowy na płótnie

3. Agnieszka Mrowca-Turek

Tytuł: My kind of…, 2018

Informacje: akryl, płótno100,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: Mrowca 2018, opisany na odwrocie: "My kinf of..." Agnieszka Mrowca 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Monstera - Aleksandra Maciaszek (2017), obraz akrylowy na płótnie

4. Aleksandra Maciaszek

Tytuł: Monstera, 2017

Informacje: akryl, płótno70,00 x 70,00 cmopisany na odwrocie: A. Maciaszek 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Rozlewisko - Gabriela Paluch (2020), obraz olejny na płótnie

5. Gabriela Paluch

Tytuł: Rozlewisko, 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kompozycja w czerni - Nika Grzymska (2019), technika mieszana na płótnie

6. Nika Grzymska

Tytuł: Kompozycja w czerni, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno140,00 x 200,00 cmopisany na odwrocie: Nika Grzymska Kompozycja w czerni" 140x200 cm technika mieszana na płótnie 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Powłoki skórne blade II - Kamila Nyckowska (2020), obraz olejny na płótnie

7. Kamila Nyckowska

Tytuł: Powłoki skórne blade II, 2020

Informacje: olej, płótno110,00 x 80,00 cmopisany na odwrocie: Kama Nyckowska 2020 "Powłoki skórne blade II"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Bez tytułu - Michalina Czurakowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

8. Michalina Czurakowska

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 120,00 cmsygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Przebłysk - Kinga Trzepla (2013), obraz akrylowy na płótnie

9. Kinga Trzepla

Tytuł: Przebłysk, 2013

Informacje: akryl, płótno95x60 cmopisany na odwrocie: Kinga Trzepla "Przebłysk" 2013

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Narodziny - Marlena Wąsowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

10. Marlena Wąsowska

Tytuł: Narodziny, 2019

Informacje: akryl, płótno90,00 x 60,00 cmopisany na odwrocie: Marlena Wąsowska Narodziny 60x90 2019 cykl Anima Mea

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Kompozycja II - Kacper Zaorski-Sikora (2018), technika mieszana na płótnie

11. Kacper Zaorski-Sikora

Tytuł: Kompozycja II, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno120,00 x 100,00 cmK. Zaoriski-Sikora 2018 Kompozycja II

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Sarah Lucas - Magdalena Leśniak (2015), obraz akrylowy na płótnie

12. Magdalena Leśniak

Tytuł: Sarah Lucas, 2015

Informacje: akryl, płótno100,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: M. Leśniak Sarah Lucas

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Zamyślenie - Barbara Bielecka-Woźniczko (2020), obraz olejny na płótnie

13. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Zamyślenie, 2020

Informacje: olej, płótno40,00 x 120,00 cmsygn. p.d.: BBWożniczko 20, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Zamyślenie", olej, płótno, 40x120, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Układ rytmiczny - Paulina Leszczyńska (2020), obraz olejny na płótnie

14. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Układ rytmiczny, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Zorza - Ewelina Wasilewska (2020), obraz olejny na płótnie

15. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Zorza, 2020

Informacje: olej, płótno70,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Wasilewska 20, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina 100x70 "Zorza" 2020 oil on canvas

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Zapytaj III - Małgorzata Rukszan (2019), obraz akrylowy na płótnie

16. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Zapytaj III, 2019

Informacje: akryl, płótno120,00 x 100,00 cmsygn.: M. Rukszan, XII. 2019 r., opisany na odwrocie: M. Rukszan, Zapytaj III, akryl + werniks, OL 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Kobieta z gitarą - Jan Pływacz (2020), obraz akrylowy na płótnie

17. Jan Pływacz

Tytuł: Kobieta z gitarą, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 80,00 cmopisany na odwrocie: Jan Pływacz - 2020 "Kobieta z gitarą"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Pamięć. Część druga - Wojciech Kaleta (2019), obraz akrylowy na płótnie

18. Wojciech Kaleta

Tytuł: Pamięć. Część druga, 2019

Informacje: akryl, płótno80,00 x 60,00 cmopisany na odwrocie: Wojciech Kaleta 2019 "Pamięć. Część druga"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Ponury Paweł - Szymon Kurpiewski (2020), obraz olejny na płótnie

19. Szymon Kurpiewski

Tytuł: Ponury Paweł, 2020

Informacje: olej, płótno90,00 x 90,00 cmsygn. p.d.: Kurpiewski, opisany na odwrocie: "Ponury Paweł" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Vela blanca - Maciej Kempiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

20. Maciej Kempiński

Tytuł: Vela blanca, 2020

Informacje: akryl, płótno97,00 x 92,00 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Vela blanca" Maciej Kempiński MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Helenka - Marcin Pińkowski (2020), obraz olejny na płótnie

21. Marcin Pińkowski

Tytuł: Helenka, 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Pińkowski, opisany na odwrocie: "Helenka" 100x100 cm Pińkowski Marcin '2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Wonderful Land - Natalia Nasada-Wojtal (2020), obraz akrylowy na płótnie

22. Natalia Nasada-Wojtal

Tytuł: Wonderful Land, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 90,00 cmsygn. p.d.: nw, opisany na odwrocie: Natalia Nasada-Wojtal "Wonderful Land" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Czerwona sukienka - Agnieszka Słońska-Więcek (2020), obraz akrylowy na płótnie

23. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Czerwona sukienka, 2020

Informacje: akryl, płótno120,00 x 80,00 cmsygn. l.d.: AW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Z cyklu Ex-Aqua – E5 - Adam Piotr Rutkowski (2017), obraz olejny na płótnie

24. Adam Piotr Rutkowski

Tytuł: Z cyklu Ex-Aqua – E5, 2017

Informacje: olej, płótno70,00 x 60,00 cmopisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu Ex-Aqua - E5 70x60 cm olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Milczenie (2020), akryl, szlagaluminium, płótno

25. 42 Aukcja Sztuki Młodej

Tytuł: Milczenie, 2020

Informacje: akryl, szlagaluminium, płótno70,00 x 50,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

ZM Stoczek - Kacper Woźny (2018), obraz olejny na płótnie

26. Kacper Woźny

Tytuł: ZM Stoczek, 2018

Informacje: olej, płótno120,00 x 160,00 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

Kazimierz rynek - Agnieszka Bykowska (2015), obraz olejny na płótnie

27. Agnieszka Bykowska

Tytuł: Kazimierz rynek, 2015

Informacje: olej, płótno61,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: Agnieszka Bykowska 2015, opisany na odwrocie: "Kazimierz Rynek: olej Agnieszka Bykowska 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Ubud - Paweł Świątek (2020), obraz akrylowy na płótnie

28. Paweł Świątek

Tytuł: Ubud, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 50,00 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Sky - Yuliya Stratovich (2020), obraz akrylowy na płótnie

29. Yuliya Stratovich

Tytuł: Sky, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 80,00 cmopisany na odwrocie: Sky 100x80 Acrylic on canvas

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

W tańcu - Natalia Fundowicz (2020), akwarela, ekolina, akryl, płótno

30. Natalia Fundowicz

Tytuł: W tańcu, 2020

Informacje: akwarela, ekolina, akryl, płótno90,00 x 90,00 cmopisany na odwrocie: Sky 100x80 Acrylic on canvas

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

Charakter nr 25 - Diana Nowosad (2020), obraz akrylowy na płótnie

31. Diana Nowosad

Tytuł: Charakter nr 25, 2020

Informacje: akryl, płótno90,00 x 110,00 cmsygn. p.d.: Diana Nowosad 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bussaco - Julia Reiter (2020), obraz olejny na płótnie

32. Julia Reiter

Tytuł: Bussaco, 2020

Informacje: olej, płótno90,00 x 120,00 cmsygn. p.d. Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Mix – dyptyk - Neli Lukashyk (2020), obraz akrylowy na płótnie

33. Neli Lukashyk

Tytuł: Mix – dyptyk, 2020

Informacje: akryl, płótno40,00 x 80,00 cmsygn. u dołu: Lukashyk, opisany na odwrocie: Neli Lukashyk Mix 1 acrylic 40x40 cm 2020 oraz Neli Lukashyk Mix 2 acrylic 40x40 cm 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Arche - Paulina Giersz (2020), technika mieszana na płótnie

34. Paulina Giersz

Tytuł: Arche, 2020

Informacje: technika mieszana, płótnośrednica: 60,00 cmopisany na odwrocie: Paulina Giersz, "Arche", 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Outlet - Katarzyna Saniewska (2020), obraz olejny na płótnie

35. Katarzyna Saniewska

Tytuł: Outlet, 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 120,00 cmsygn.: Saniewska, opisany na odwrocie: Katarzyna Saniewska "Outlet" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Noir - Andrzej Wirpszo (2019), akryl, płyta

36. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Noir, 2019

Informacje: akryl, płyta75,00 x 115,00 cmsygn. l.d.: WIRP'19, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "NOIR" PŁYTA 75x115 ROK 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Byk - Aneta Śliwa (2020), ceramika, sznurek

37. Aneta Śliwa

Tytuł: Byk, 2020

Informacje: ceramika, sznurek19,00 x 54,00 x 24,00 cmsygn.: Aneta Śliwa 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Composition - Sebastian Garyantesiewicz (2020), obraz akrylowy na płótnie

38. Sebastian Garyantesiewicz

Tytuł: Composition, 2020

Informacje: akryl, płótno90,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: Garyantes, opisany na odwrocie: Sebastian Garyantesiewicz "Composition" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Gdynia - Magdalena Mędzkiewicz (2020), akryl, pastel, płótno

39. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Gdynia, 2020

Informacje: akryl, pastel, płótno100,00 x 130,00 cmopisany na odwrocie: Magdalena Mędzkiewicz "gdynia", 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Nieważkość - Pola Piestrzeniewicz (2020), technika mieszana na płótnie

40. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Nieważkość, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno70,00 x 70,00 cmopisany na odwrocie: Pola Piestrzeniewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

zakazany owoc - Vanessa Świgulska (2020), obraz akrylowy na płótnie

41. Vanessa Świgulska

Tytuł: zakazany owoc, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 60,00 cmsygn. p.d.: Eslain 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Getting Lost - Pervin Ece Yakacık (2020), obraz olejny na płótnie

42. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: Getting Lost, 2020

Informacje: olej, płótno50,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: PEYŁ 09.2018, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Getting Lost 08.2018 Oil

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Kto zabił pszczołę̨ - Filip Łoziński (2020), obraz akrylowo-olejny na płótnie

43. Filip Łoziński

Tytuł: Kto zabił pszczołę̨, 2020

Informacje: akryl, olej, płótno80,00 x 120,00 cmsygn. p.d.: Łoziński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Akt szaro-brązowy siedzący - Anita Domeracka (2020), obraz akrylowy na płótnie

44. Anita Domeracka

Tytuł: Akt szaro-brązowy siedzący, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 80,00 cmsygn. l.d.: Anita Domeracka 2020, opisany na odwrocie: "Akt szaro-brązowy siedzący" - 2020 r. akryl, 80x80 ccm, werniks damarowy Anita Domeracka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Piękny kamień - Kamila Stefania Tkaczyk (2018), obraz akrylowy na płótnie

45. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Piękny kamień, 2018

Informacje: akryl, płótno100,00 x 80,00 cmsygn. l.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Imaginarium nr 4: zjawisko - Aleksandra Tracz (2020), akryl, ekolina, płótno

46. Aleksandra Tracz

Tytuł: Imaginarium nr 4: zjawisko, 2020

Informacje: akryl, ekolina, płótno90,00 x 120,00 cmopisane odwrocie: A. Tracz „Imaginarium nr 4: zjawisko" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Flowering 7 - Olena Horhol (2019), obraz olejny na płótnie

47. Olena Horhol

Tytuł: Flowering 7, 2019

Informacje: olej, płótno80,00 x 80,00 cmsygn. p.g.: Horhol 19, opisany na odwrocie: Horhol 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Bliss - Wojciech Manitius-Ratyński (2020), obraz akrylowy na płótnie

48. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Bliss, 2020

Informacje: akryl, płótno103,00 x 103,00 cmopisany na odwrocie: Wojciech Manitius-Ratyński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Jesień - Magda Parkitna (2020), akryl, płyta

49. Magda Parkitna

Tytuł: Jesień, 2020

Informacje: akryl, płyta125,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: Magda Parkitna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Maki - Marta Dunal (2020), akryl, płyta

50. Marta Dunal

Tytuł: Maki, 2020

Informacje: akryl, płyta70,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Zawiłość - Krystyna Krzyszczyk (2020), obraz olejny na płótnie

51. Krystyna Krzyszczyk

Tytuł: Zawiłość, 2020

Informacje: olej, płótno50,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: K.Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Bez tytułu - Izabela Lewkowicz (2020), technika mieszana na płótnie

52. Izabela Lewkowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno73,00 x 92,00 cmsygn. l.d.: IL20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 3200 zł

The Earth IV - Khrystyna Hladka (2019), obraz akrylowy na płótnie

53. Khrystyna Hladka

Tytuł: The Earth IV, 2019

Informacje: akryl, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: HK, opisany na odwrocie: Khrystyna Hladka "The Earth IV" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Przed nocą VII - Kamil Klamczyński (2020), obraz olejny na płótnie

54. Kamil Klamczyński

Tytuł: Przed nocą VII, 2020

Informacje: olej, płótno60,00 x 60,00 cmsygn. p.d.: K. Klamczyński, opisany na odwrocie: K. Klamczyński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Bagienko z cyklu Trawy - Lucyna Szpunar, akryl, płyta

55. Lucyna Szpunar

Tytuł: Bagienko z cyklu Trawy, 2020

Informacje: akryl, płyta74,00 x 68,50 cm kompozycja, 93,00 x 88,00 cm w oprawieopisany na odwrocie: "Bagienko" z cyklu Trawy, akryl 70x70 Lucyna Szpunar

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Maska czy twarz IX - Aleksandra Modzelewska (2020), akryl, olej, węgiel, klej, płótno

56. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Maska czy twarz IX, 2020

Informacje: akryl, olej, węgiel, klej, płótno100,00 x 80,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Cisza - Aneta Kilińska (2019), obraz olejny na płótnie

57. Aneta Kilińska

Tytuł: Cisza, 2019

Informacje: olej, płótno45,00 x 30,00 cmsygn. p.d.: Aneta Kilińska '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Znak Kairosa - Michał Jamioł (2020), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

58. Michał Jamioł

Tytuł: Znak Kairosa, 2020

Informacje: akryl, technika własna, płótno120x100 cmsygn. p.d.: M.Jamioł, , opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO, TECHNIKA WŁASNA 120x100 cm 2020 „ZNAK KARIOSA” M.Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500 - 1800 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Marzenie o zapachu irysów - Żaneta Chłostowska-Szwaczka (2020), akryl, płatki złota, płótno

59. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Tytuł: Marzenie o zapachu irysów, 2020

Informacje: akryl, płatki złota, płótno140,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie: Żaneta Chłostowska-Szwaczka "Marzenie o zapachu irysów" akryl na płótnie orazpłatki złota,140x100 cm, 2020 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Zwiastun - Michał Borucki (2017), obraz olejny na płótnie

60. Michał Borucki

Tytuł: Zwiastun, 2017

Informacje: olej, płótno73,00 x 65,00 cmopisany na odwrocie: Michał Jan Borucki "Zwiastun" / "Presage" 2017 olej na płótnie oil on canvas 73x65 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 3200 zł

NR 01 - Hanna Rozpara (2020), obraz akrylowy na płótnie

61. Hanna Rozpara

Tytuł: NR 01, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Poddachowcy - Dorota Kwiatkowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

62. Dorota Kwiatkowska

Tytuł: Poddachowcy, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 80,00 cmopisany na odwrocie: Poddachowce Dorota Kwiatkowska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Osada 22 - Jakub Szymański (2020), obraz akrylowy na płótnie

63. Jakub Szymański

Tytuł: Osada 22, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 80,00 cmsygn.: K.2020, opisany na odwrocie: J.Szymański „Osada 22"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Wezgłowie - Dominika Adler (2018), obraz akrylowy na płótnie

64. Dominika Adler

Tytuł: Wezgłowie, 2018

Informacje: akryl, płótno73,00 x 54,00 cmsygn. l.d.: D. Adler

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Żmij – Pukis - Andrzej Masianis (2020), obraz akrylowy na płótnie

65. Andrzej Masianis

Tytuł: Żmij – Pukis, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 65,00 cmsygn.: A.Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

Akt we wnętrzu - Piotr Pachecki (2019), obraz olejny na płótnie

66. Piotr Pachecki

Tytuł: Akt we wnętrzu, 2019

Informacje: olej, płótno70,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Pachecki 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Symptomy nietrwałości - Jerzy Sojka (2014), technika własna, akryl, płótno

68. Jerzy Sojka

Tytuł: Symptomy nietrwałości, 2014

Informacje: technika własna, akryl, płótno60,00 x 90,00 cmopisany na odwrocie: JERZY SOJKA „SYMPTOMY NIETRWAŁOŚCI”, 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500 -2700 zł

Ulica Nadwodna - Bartłomiej Baranowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

69. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Ulica Nadwodna, 2020

Informacje: akryl, płótno60,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: Baranowski 27:20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Martwa natura w błękicie - Piotr Kwaśny (2001), obraz olejny na płótnie

70. Piotr Kwaśny

Tytuł: Martwa natura w błękicie, 2001

Informacje: olej, płótno100,00 x 120,00 cmsygn. p.d.: P. Kwaśny 2001 r., opisany na odwrocie: Piotr Kwaśny "Martwa natura w błękicie" 120x100 cm olej na płótnie 2001

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

Aura kobiecości z cyklu Fascynacja Klimtem - Mariola Świgulska (2020), obraz akrylowy na płótnie

71. Mariola Świgulska

Tytuł: Aura kobiecości z cyklu Fascynacja Klimtem, 2020

Informacje: akryl, płótno150,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cierpliwość - Mirela Bukała (2020), obraz akrylowy na płótnie

72. Mirela Bukała

Tytuł: Cierpliwość, 2020

Informacje: akryl, płótno90,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała 2020 Cierpliwość

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł