42 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 25 sierpnia 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 13 sierpnia 2020 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 42 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 25 sierpnia 2020 r. o godz. 19:30! Za pośrednictwem przycisków „Złóż zlecenie” znajdujących się pod każdą pozycją mogą Państwo w wygodny sposób składać limity licytacyjne. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@xanadu2.prod-tes.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym. Wystawę przedaukcyjną mogą już Państwo oglądać na żywo w naszej nowej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. Showroom kolekcjonerski odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia 2020 r. (pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00).

1. Melodii czar

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 75,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Melodii czar" tech: akryl na płótnie wym: 70x75 rok: 2020 aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

2. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50,00 x 50,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

3. My kind of…

Autor: Agnieszka Mrowca (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mrowca 2018, opisany na odwrocie: "My kinf of..." Agnieszka Mrowca 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

4. Monstera

Autor: Aleksandra Maciaszek

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 70,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Maciaszek 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

5. Rozlewisko

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

6. Kompozycja w czerni

Autor: Nika Grzymska (ur. 1993 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 140,00 x 200,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Nika Grzymska Kompozycja w czerni" 140x200 cm technika mieszana na płótnie 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

7. Powłoki skórne blade II

Autor: Kamila Nyckowska

Technika: olej, płótno

Format: 110,00 x 80,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kama Nyckowska 2020 "Powłoki skórne blade II"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

8. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

9. Przebłysk

Autor: Kinga Trzepla (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 95x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kinga Trzepla "Przebłysk" 2013

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

10. Narodziny

Autor: Marlena Wąsowska

Technika: akryl, płótno

Format: 90,00 x 60,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marlena Wąsowska Narodziny 60x90 2019 cykl Anima Mea

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

11. Kompozycja II

Autor: Kacper Zaorski-Sikora (ur. 1993 R.)

Format: 120,00 x 100,00 cm

Sygnatura: K. Zaoriski-Sikora 2018 Kompozycja II

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

12. Sarah Lucas

Autor: Magdalena Leśniak (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: M. Leśniak Sarah Lucas

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

13. Zamyślenie

Technika: olej, płótno

Format: 40,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BBWożniczko 20, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Zamyślenie", olej, płótno, 40x120, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

14. Układ rytmiczny

Autor: Paulina Leszczyńska

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

15. Zorza

Autor: Ewelina Wasilewska (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Wasilewska 20, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina 100x70 "Zorza" 2020 oil on canvas

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

16. Zapytaj III

Technika: akryl, płótno

Format: 120,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn.: M. Rukszan, XII. 2019 r., opisany na odwrocie: M. Rukszan, Zapytaj III, akryl + werniks, OL 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

17. Kobieta z gitarą

Autor: Jan Pływacz (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jan Pływacz - 2020 "Kobieta z gitarą"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

18. Pamięć. Część druga

Autor: Wojciech Kaleta (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 60,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Wojciech Kaleta 2019 "Pamięć. Część druga"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

19. Ponury Paweł

Autor: Szymon Kurpiewski (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90,00 x 90,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kurpiewski, opisany na odwrocie: "Ponury Paweł" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

20. Vela blanca

Technika: akryl, płótno

Format: 97,00 x 92,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Vela blanca" Maciej Kempiński MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

21. Helenka

Autor: Marcin Pińkowski

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pińkowski, opisany na odwrocie: "Helenka" 100x100 cm Pińkowski Marcin '2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

22. Wonderful Land

Autor: Natalia Nasada-Wojtal (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 90,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: nw, opisany na odwrocie: Natalia Nasada-Wojtal "Wonderful Land" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

23. Czerwona sukienka

Technika: akryl, płótno

Format: 120,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: AW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

24. Z cyklu Ex-Aqua – E5

Autor: Adam Piotr Rutkowski

Technika: olej, płótno

Format: 70,00 x 60,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu Ex-Aqua - E5 70x60 cm olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

25. Milczenie

Autor:

Technika: akryl, szlagaluminium, płótno

Format: 70,00 x 50,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

26. ZM Stoczek

Technika: olej, płótno

Format: 120,00 x 160,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

27. Kazimierz rynek

Technika: olej, płótno

Format: 61,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Agnieszka Bykowska 2015, opisany na odwrocie: "Kazimierz Rynek: olej Agnieszka Bykowska 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

28. Ubud

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 50,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

29. Sky

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sky 100x80 Acrylic on canvas

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

30. W tańcu

Autor: Natalia Fundowicz (ur. 1991 r.)

Technika: akwarela, ekolina, akryl, płótno

Format: 90,00 x 90,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

31. Charakter nr 25

Autor: Diana Nowosad (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90,00 x 110,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Diana Nowosad 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

32. Bussaco

Technika: olej, płótno

Format: 90,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d. Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

33. Mix – dyptyk

Autor: Neli Lukashyk (ur. 1968)

Technika: akryl, płótno

Format: 40,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Lukashyk, opisany na odwrocie: Neli Lukashyk Mix 1 acrylic 40x40 cm 2020 oraz Neli Lukashyk Mix 2 acrylic 40x40 cm 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

34. Arche

Autor: Paulina Giersz (ur. 1991 r.)

Format: średnica: 60,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Giersz, "Arche", 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

35. Outlet

Autor: Katarzyna Saniewska

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn.: Saniewska, opisany na odwrocie: Katarzyna Saniewska "Outlet" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

36. Noir

Format: 75,00 x 115,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP'19, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "NOIR" PŁYTA 75x115 ROK 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

37. Byk

Technika: ceramika, sznurek

Format: 19,00 x 54,00 x 24,00 cm

Sygnatura: sygn.: Aneta Śliwa 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

38. Composition

Autor: Sebastian Garyantesiewicz (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Garyantes, opisany na odwrocie: Sebastian Garyantesiewicz "Composition" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

39. Gdynia

Autor: Magdalena Mędzkiewicz (ur. 1968 r.)

Technika: akryl, pastel, płótno

Format: 100,00 x 130,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Mędzkiewicz "gdynia", 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

40. Nieważkość

Autor: Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996 r.)

Format: 70,00 x 70,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Pola Piestrzeniewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

41. zakazany owoc

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 60,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Eslain 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

42. Getting Lost

Autor: Pervin Ece Yakacık (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PEYŁ 09.2018, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Getting Lost 08.2018 Oil

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

43. Kto zabił pszczołę̨

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 80,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Łoziński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

44. Akt szaro-brązowy siedzący

Autor: Anita Domeracka (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Anita Domeracka 2020, opisany na odwrocie: "Akt szaro-brązowy siedzący" - 2020 r. akryl, 80x80 ccm, werniks damarowy Anita Domeracka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

45. Piękny kamień

Autor: Kamila Stefania Tkaczyk (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

46. Imaginarium nr 4: zjawisko

Technika: akryl, ekolina, płótno

Format: 90,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisane odwrocie: A. Tracz „Imaginarium nr 4: zjawisko" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

47. Flowering 7

Technika: olej, płótno

Format: 80,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Horhol 19, opisany na odwrocie: Horhol 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

48. Bliss

Technika: akryl, płótno

Format: 103,00 x 103,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Wojciech Manitius-Ratyński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

49. Jesień

Autor: Magda Parkitna (ur. 1990 r.)

Format: 125,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Magda Parkitna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

50. Maki

Autor: Marta Dunal (ur. ur. 1989 r.)

Format: 70,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

51. Zawiłość

Autor: Krystyna Krzyszczyk

Technika: olej, płótno

Format: 50,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K.Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

52. Bez tytułu

Autor: Izabela Lewkowicz (ur. 1995 r.)

Format: 73,00 x 92,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: IL20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 3200 zł

53. The Earth IV

Autor: Khrystyna Hladka

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HK, opisany na odwrocie: Khrystyna Hladka "The Earth IV" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

54. Przed nocą VII

Autor: Kamil Klamczyński (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60,00 x 60,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. Klamczyński, opisany na odwrocie: K. Klamczyński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

55. Bagienko z cyklu Trawy

Autor: Lucyna Szpunar

Format: 74,00 x 68,50 cm kompozycja, 93,00 x 88,00 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Bagienko" z cyklu Trawy, akryl 70x70 Lucyna Szpunar

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

56. Maska czy twarz IX

Autor: Aleksandra Modzelewska (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, olej, węgiel, klej, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

57. Cisza

Autor: Aneta Kilińska

Technika: olej, płótno

Format: 45,00 x 30,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Aneta Kilińska '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

58. Znak Kairosa

Autor: Michał Jamioł

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Jamioł, , opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO, TECHNIKA WŁASNA 120x100 cm 2020 „ZNAK KARIOSA” M.Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500 - 1800 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

59. Marzenie o zapachu irysów

Technika: akryl, płatki złota, płótno

Format: 140,00 x 100,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Żaneta Chłostowska-Szwaczka "Marzenie o zapachu irysów" akryl na płótnie orazpłatki złota,140x100 cm, 2020 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

60. Zwiastun

Autor: Michał Borucki (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 73,00 x 65,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Michał Jan Borucki "Zwiastun" / "Presage" 2017 olej na płótnie oil on canvas 73x65 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 3200 zł

61. NR 01

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

62. Poddachowcy

Autor: Dorota Kwiatkowska (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Poddachowce Dorota Kwiatkowska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

63. Osada 22

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn.: K.2020, opisany na odwrocie: J.Szymański „Osada 22"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

64. Wezgłowie

Autor: Dominika Adler (ur. 1973 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 73,00 x 54,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: D. Adler

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

65. Żmij – Pukis

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 65,00 cm

Sygnatura: sygn.: A.Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

66. Akt we wnętrzu

Technika: olej, płótno

Format: 70,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pachecki 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

68. Symptomy nietrwałości

Autor: Jerzy Sojka (ur. 1963 r.)

Technika: technika własna, akryl, płótno

Format: 60,00 x 90,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JERZY SOJKA „SYMPTOMY NIETRWAŁOŚCI”, 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500 -2700 zł

69. Ulica Nadwodna

Technika: akryl, płótno

Format: 60,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Baranowski 27:20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

70. Martwa natura w błękicie

Autor: Piotr Kwaśny (ur. 1977 r.)

Rok powstania: 2001

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P. Kwaśny 2001 r., opisany na odwrocie: Piotr Kwaśny "Martwa natura w błękicie" 120x100 cm olej na płótnie 2001

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

71. Aura kobiecości z cyklu Fascynacja Klimtem

Technika: akryl, płótno

Format: 150,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

72. Cierpliwość

Autor: Mirela Bukała (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mirela Bukała 2020 Cierpliwość

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł