7 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 20 czerwca 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 15 czerwca 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 16-17 czerwca 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 7 aukcji sztuki dzisiejszej! Licytacja odbędzie się w środę 20 czerwca 2018 r. o godz. 19:30. Katalog aukcji znajduje się także na Artinfo.pl i Onebid.pl. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 16 i 17 czerwca 2018 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00. Serdecznie zapraszamy! Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również możliwość licytacji online na platformie OneBid.

Katalog 7 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Niebieskie drzwi - Iwona Wojewoda (2018), obraz olejny na płótnie

Iwona Wojewoda

Tytuł: Niebieskie drzwi, 2018

Informacje: olej, płótno100.00 x 100.00 cmopisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA "NIEBIESKIE DRZWI" 100x100 cm OLEJ 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Brightness - Iwona Delińska (2018), obraz akrylowy na płótnie

1. Iwona Delińska

Tytuł: Brightness, 2018

Informacje: akryl, płótno100.00 x 100.00 cmopisany na odwrocie: Iwona Delińska "BRIGHTNESS" akryl/płótno 100x100 cm 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Struna - Alina Dorada-Krawczyk (2018), obraz olejny na płótnie

2. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Struna, 2018

Informacje: olej, płótno110.00 x 90.00 cm kompozycja, 116.00 x 96.00 cm w oprawieopisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK "STRUNA" 110x90 cm 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

3. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2018

Informacje: technika własna, płótno70.00 x 50.00 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

Bez tytułu (388) - Wojciech Ćwiertniewicz (1996), obraz olejny na płótnie

4. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (388), 1996

Informacje: olej, płótno80.00 x 90.00 cm kompozycja, 81.00 x 91.00 cm w oprawiesygn. p.d.: Ćwiertniewicz'96, opisany na odwrocie: 388 22/XII/96

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Spokój - Sonia Ruciak (2017), obraz akrylowy na płótnie

5. Sonia Ruciak

Tytuł: Spokój, 2017

Informacje: akryl, płótno160.00 x 100.00 cmsygn. p.d.: Ruciak S.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

Natchnienie - Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (2018), obraz olejny na płótnie

6. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Natchnienie, 2018

Informacje: olej, płótno110.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: J.K./H.'18, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "NATCHNIENIE" 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Styl - Barbara Gulbinowicz (2018), obraz olejny na płótnie

7. Barbara Gulbinowicz

Tytuł: Styl, 2018

Informacje: olej, płótno55.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: B. GULBINOWICZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Młodsza tragarka Daria wraz ze starszą pomocnicą Dorotą - Dominik Woźniak (2018), obraz olejny na płótnie

8. Dominik Woźniak

Tytuł: Młodsza tragarka Daria wraz ze starszą pomocnicą Dorotą, 2018

Informacje: olej, płótno80.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: D.W. 2018. II.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Oda do radości (Europa) - Ireneusz Walczak (2017), obraz olejny na płótnie

9. Ireneusz Walczak

Tytuł: Oda do radości (Europa), 2017

Informacje: olej, płótno50.00 x 140.00 cmopisany na odwrocie: IRENEUSZ WALCZAK "ODA DO RADOŚCI" (EUROPA) 140x50 cm ÖL AUF LEINWAND OL/PŁ 2017 (IREK WALTZAK)

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Creative mood - Monika Dętkoś (2018), obraz akrylowy na płótnie

10. Monika Dętkoś

Tytuł: Creative mood, 2018

Informacje: akryl, płótno100.00 x 71.00 cmsygn. u dołu: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 100x71 Akryl na płótnie 2018 "Creative mood"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Lipiec nad fiordem - Kasia Banaś (2011), obraz olejny na płótnie

11. Kasia Banaś

Tytuł: Lipiec nad fiordem, 2011

Informacje: olej, płótno60.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: K. BANAŚ'11, opisany na odwrocie: "Lipiec nad fiordem" KASIA BANAŚ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Ikona czasu - Tomasz Sętowski (2016), akwaforta, papier

13. Tomasz Sętowski

Tytuł: Ikona czasu, 2016

Informacje: akwaforta, papier25.50 x 37.50 cm w świetle passe-partout, 48.00 x 60.50 cm w oprawie, ed. E/Asygn. u doły: T.Sętowski "Ikona czasu" akwaforta E/A

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Z cyklu Materia ciszy - Ewa Zawadzka (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

14. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Materia ciszy, 2017

Informacje: technika własna, olej, płótno70.00 x 80.00 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - 2017 - cykl "Materia Ciszy"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Platforma na widok - Wojciech Pukocz (2012), obraz akrylowo-olejny na płótnie

15. Wojciech Pukocz

Tytuł: Platforma na widok, 2012

Informacje: akryl, olej, płótno90.00 x 140.00 cmopisany na odwrocie:Woj Pukocz "PLATFORMA NA WIDOK" AKRYL, OLEJ NA PŁÓTNIE 2012 ROK 90x140 CM

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cukierki na szczęście - Aga Pietrzykowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

16. Aga Pietrzykowska

Tytuł: Cukierki na szczęście, 2018

Informacje: akryl, płótno40.00 x 40.00 cmsygn. p.d.: AgaPe., opisany na odwrocie: AGA PIETRZYKOWSKA 2018 “Cukierki na szczęście”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Afekty-manekin - Ewa Żochowska (2017), obraz olejny na płótnie

17. Ewa Żochowska

Tytuł: Afekty-manekin, 2017

Informacje: olej, płótno70.00 x 50.00 cmsygn. l.d., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Led light XVII - Zbigniew Romańczuk (2018), obraz akrylowy na płótnie

18. Zbigniew Romańczuk

Tytuł: Led light XVII, 2018

Informacje: akryl, płótno100.00 x 100.00 cmopisany na odwrocie: Zbigniew Romańczuk 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu z cyklu Osobliwości - Sławomir Toman (2015), obraz olejny na płótnie

19. Sławomir Toman

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Osobliwości, 2015

Informacje: olej, płótno116.00 x 89.00 cmopisany na odwrocie: TOMAN’S BEZ TYTUŁU 2015 OLEJ 116x89 CM

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3500 zł

Erotyk to dotyk - Włodzimierz Witalis Tyc (1983), obraz olejny na płótnie

20. Włodzimierz Witalis Tyc

Tytuł: Erotyk to dotyk, 1983

Informacje: olej, płótno100.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: Tyc83

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000 zł

Pole z płynącym niebem II - Ziemowit Fincek (2017), obraz olejny na płótnie

21. Ziemowit Fincek

Tytuł: Pole z płynącym niebem II, 2017

Informacje: olej, płótno60.00 x 60.00 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Droga do nieba - Grzegorz Skrzypek (2008), obraz olejny na płótnie

22. Grzegorz Skrzypek

Tytuł: Droga do nieba, 2008

Informacje: olej, płótno100.00 x 90.00 cmsygn. na licu: 2008 SKRZYPEK, opisany na odwrocie: GRZEGORZ SKRZYPEK 2008. OLEJ-PŁÓTNO "Z CYKLU KONIOSTWORY" "DROGA DO NIEBA" 90x100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Da capo al fine - Michał Jędrczak (2017 - 2018), obraz olejny na płótnie

23. Michał Jędrczak

Tytuł: Da capo al fine, 2017 - 2018

Informacje: olej, płótno60.00 x 120.00 cmopisany na odwrocie: Michal Jędrczak da capo al fine 2017/2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Spotkanie - Mikołaj Malesza (2018), obraz akrylowy na płótnie

24. Mikołaj Malesza

Tytuł: Spotkanie, 2018

Informacje: akryl, płótno92.00 x 65.00 cmsygn. p.d.: M18, opisany na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA "SPOTKANIE" 2018 R 92x65 cm AKRYL

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Red VIII - Robert Jaworski (2018), obraz akrylowy na płótnie

25. Robert Jaworski

Tytuł: Red VIII, 2018

Informacje: akryl, płótno90.00 x 120.00 cmopisany na odwrocie: red VIII 2018 robert jaworski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Dance - Krzysztof Kizlich (2018), drewno, brąz, marmur

26. Krzysztof Kizlich

Tytuł: Dance, 2018

Informacje: drewno, brąz, marmur62.00 x 10.00 x 10.00 cmsygn. na spodzie: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Obraz w kole - Piotr C. Kowalski (2012), ołówki, kredki, flamastry, płyta

27. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Obraz w kole, 2012

Informacje: ołówki, kredki, flamastry, płytawys. 5.00 cm, śr. 54.00 cmopisany na odwrocie: tyt. OBRAZ W KOLE tech. kredki, flamastry i ołówki na płótnie for. 54 cm średnica rok - 2012 oraz pieczątka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Oranżeria w Łańcucie - Krzysztof Ludwin (2007), akwarela na papierze

28. Krzysztof Ludwin

Tytuł: Oranżeria w Łańcucie, 2007

Informacje: akwarela, papier53.00 x 73.00 cm w świetle passe-partout, 77.50 x 97.50 cm w oprawiesygn. l.d. 2007 LUDWIN

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000 zł

Modelka w pracowni - Jarosław Łukasik (2016/2018), obraz olejny na płótnie

29. Jarosław Łukasik

Tytuł: Modelka w pracowni, 2016/2018

Informacje: olej, płótno50.00 x 73.00 cmsygn. l.d.: Łukasik 2016/18, opisany na odwrocie: Modelka w pracowni, Jarosław Łukasik, olej na płótnie,  50x73 cm; 2016/18

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Podmokła wioska - Michał Baca (2018), obraz olejny na płótnie

30. Michał Baca

Tytuł: Podmokła wioska, 2018

Informacje: olej, płótno73.00 x 70.00 cmsygn. l.d.: Michał Baca 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Zemsta różowej pantery - Michał Minor (2018), obraz olejny na płótnie

31. Michał Minor

Tytuł: Zemsta różowej pantery, 2018

Informacje: olej, płótno50.00 x 70.00 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Dotyk dnia - Piotr Szwabe vel Pisz (2018), kolaż, akryl na płótnie

32. Piotr Szwabe vel Pisz

Tytuł: Dotyk dnia, 2018

Informacje: akryl, kolaż, płótno100.00 x 120.00 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przestrzeń 18 - Marcin Bielski (2016), obraz olejny na płótnie

33. Marcin Bielski

Tytuł: Przestrzeń 18, 2016

Informacje: olej, płótno81.00 x 60.00 cm kompozycja, 85.00 x 64.00 cm w oprawieopisany na odwrocie: BIELSKI '16

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

LEW - Monika Solorz (2017), technika mieszana, kolaż, płótno

34. Monika Solorz

Tytuł: LEW, 2017

Informacje: technika mieszana, kolaż, płótno90.00 x 90.00 cmopisany na odwrocie: "LEW" Monika Solorz collage, płótno 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Poranek - Jacek Mirczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

35. Jacek Mirczak

Tytuł: Poranek, 2018

Informacje: akryl, płótno120.00 x 100.00 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “PORANEK” 120x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

Oczekiwanie - Kornel Arciszewski (2018), marmur Biała Marianna, granit czerwony

36. Kornel Arciszewski

Tytuł: Oczekiwanie, 2018

Informacje: marmur Biała Marianna, granit czerwony48.50 x 27.00 x 17.00 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Morze 10 - Małgorzata Jojnowicz (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

37. Małgorzata Jojnowicz

Tytuł: Morze 10, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno50.00 x 60.00 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz "MORZE 10" olej i akryl na płótnie 2018 r. 50x60 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Łucznicy - Grzegorz Śmigielski (2015), obraz olejny na płótnie

38. Grzegorz Śmigielski

Tytuł: Łucznicy, 2015

Informacje: olej, płótno81.00 x 116.00 cmopisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI 2015 "Łucznicy"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Czas i przestrzeń - Robert Olszowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

39. Robert Olszowski

Tytuł: Czas i przestrzeń, 2018

Informacje: akryl, płótno100.00 x 140.00 cmopisany na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI "CZAS I PRZESTRZEŃ" 2018 R AKRYL

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Piętka (2015), obraz olejny na płótnie

40. Krzysztof Piętka

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno100.00 x 80.00 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Konik na biegunach - Roman Opaliński (2018), olej, płyta drewniana

41. Roman Opaliński

Tytuł: Konik na biegunach, 2018

Informacje: olej, płyta drewniana49.00 x 67.00 cm kompozycja, 72.00 x 91.00 cm w oprawiesygn. p.d.: OPALIŃSKI 2018, opisany na odwrocie: Opaliński Roman "Konik na biegunach" 2018 /drewno, olej/ 49x67

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Zima z cyklu Cztery pory roku - Ewa Nowiszewska (2017), obraz olejny na płótnie

42. Ewa Nowiszewska

Tytuł: Zima z cyklu Cztery pory roku, 2017

Informacje: olej, płótno70.00 x 100.00 cmsygn. p.d.: E. Nowiszewska 17

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

akt - Tadeusz Świniarski (2017), obraz olejny na płótnie

43. Tadeusz Świniarski

Tytuł: akt, 2017

Informacje: olej, płótno70.00 x 80.00 cmsygn. p.g.: Świniarski 17, opisany na odwrocie: Świniarski Tadeusz 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Krystyna Cękalska (lata 80-te XX w.), obraz olejny na płótnie

44. Krystyna Cękalska

Tytuł: Bez tytułu, lata 80-te XX w.

Informacje: olej, płótno92.00 x 65.00 cmsygn. p.d.: K. CĘKALSKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

W stronę światła 24 - Andrzej Fronczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

45. Andrzej Fronczak

Tytuł: W stronę światła 24, 2018

Informacje: akryl, płótno79.50 x 60.00 cmsygn. p.d.: A.Fronczak'18, opisany na odwrocie: "W stronę światła 24" akryl - 2018 r 80x60

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Łódź - Ewa Miazek (2013), obraz olejny na płótnie

46. Ewa Miazek

Tytuł: Łódź, 2013

Informacje: olej, płótno80.00 x 100.00 cmsygn. p.d.: EWA MIAZEK 2013., opisany na odwrocie: EWA MIAZEK ŁÓDŹ 80x100 cm.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu 27G_7 - Agata Rościecha (2017), technika mieszana na płótnie

47. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu 27G_7, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno130.00 x 50.00 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Dyspersja XL - Tomek Mistak (2018), obraz akrylowy na płótnie

48. Tomek Mistak

Tytuł: Dyspersja XL, 2018

Informacje: akryl, płótno50.00 x 60.00 cmopisany na odwrocie: DYSPERSJA XL AKRYL MISTAK 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Starość przyszła nagle, przedwczoraj wieczorem, kiedy poniedziałek zmienił się we wtorek - Jacek Wojciechowski (1998), akryl, papier

49. Jacek Wojciechowski

Tytuł: Starość przyszła nagle, przedwczoraj wieczorem, kiedy poniedziałek zmienił się we wtorek, 1998

Informacje: akryl, papier100.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: JACEK WOJCIECHOWSKI 1998 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Clarity of things III - Jolanta Kuszaj (2014), olej, technika własna

50. Jolanta Kuszaj

Tytuł: Clarity of things III, 2014

Informacje: olej, technika własna100.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: Jolanta Kuszaj, opisany na odwrocie: Jolanta Kuszaj "Clarity of things - Grasses III", 2014, 100CM X 70CM, tech. własna, olej

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Horizonte 2 - Anna Nosowicz Ruiz (2016), obraz akrylowy na płótnie

51. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Horizonte 2, 2016

Informacje: akryl, płótno40.00 x 50.00 cmopisany na odwrocie: HORIZONTE 2 ANNA NOSOWICZ 2016 MALAGA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

One family story - Andrzej Kasprzak (2018), olej, akryl, węgiel

52. Andrzej Kasprzak

Tytuł: One family story, 2018

Informacje: olej, akryl, węgiel80.00 x 60.00 cmsygn. p.g.: “One family story” AK 2018, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

W rozkwicie lata - Bogna Jarzemska (2018), emalia, płyta metalowa

53. Bogna Jarzemska

Tytuł: W rozkwicie lata, 2018

Informacje: emalia, płyta metalowa51.00 x 70.00 cm kompozycja, 61.00 x 81.00 cm w oprawiesygn. p.d.: Bogna Jarzemska 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Interference 2 - Wanda Badowska-Twarowska (2011), obraz akrylowy na płótnie

54. Wanda Badowska-Twarowska

Tytuł: Interference 2, 2011

Informacje: akryl, płótno100.00 x 100.00 cm kompozycja, 104.50 x 104.50 cm w oprawiesygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2011, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA INTERFERENCE (2) 2011 akryl 100x100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Ich dwoje - Andrzej Folfas (2007), obraz olejny na płótnie

55. Andrzej Folfas

Tytuł: Ich dwoje, 2007

Informacje: olej, płótno100.00 x 81.00 cmsygn. p.d.: FOLFAS 2007

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Od socjalizmu do kapitalizmu - Anna Lewińska (2014), olej, płótno, płyta

56. Anna Lewińska

Tytuł: Od socjalizmu do kapitalizmu, 2014

Informacje: olej, płótno, płyta70.00 x 50.00 cm kompozycja, 79.00 x 59.00 cm w oprawiesygn. p.d.: Anna Lewińska, na odwrocie nalepka i pieczątki autorskie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu z cyklu Matki Polki - Magdalena Karłowicz, żywica patynowana

57. Magdalena Karłowicz

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Matki Polki, 2014

Informacje: żywica patynowana38.00 x 12.00 x 10.00 cmsygn. na podstawie: MK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cienie 2 - Patryk Lutomski (2017), obraz olejny na płótnie

58. Patryk Lutomski

Tytuł: Cienie 2, 2017

Informacje: olej, płótno80.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: P.Lutomski '17, opisany na odwrocie: "Cienie" 2 2017 r P. Lutomski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Stormtroopers of love - Kacper Bożek (2015), akwaforta, sucha igła, akryl

59. Kacper Bożek

Tytuł: Stormtroopers of love, 2015

Informacje: akwaforta, sucha igła, akryl49.20 x 64.50 cm w świetle passe-partout, 63.00 x 81.00 cm, ed. 23/100sygn. u dołu: 23/100 STORMTROOPER of LOVE KACPER BOŻEK XV/XXI

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

UAE1 – Abu Dhabi - Agnieszka Kicińska (2017 - 2018), obraz olejny na płótnie

60. Agnieszka Kicińska

Tytuł: UAE1 – Abu Dhabi, 2017 - 2018

Informacje: olej, płótno70.00 x 50.00 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA "UAE1-ABU DHABI" 2017/2018 50x70 cm oil on canvas

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Mało powiedziane z serii Tonacje - Anna Lupa-Suchy (2018), obraz olejny na płótnie

61. Anna Lupa-Suchy

Tytuł: Mało powiedziane z serii Tonacje, 2018

Informacje: olej, płótno50.00 x 60.00 cmopisany na odwrocie: ANNA LUPA-SUCHY Mało powiedziane 2018 50x60 SERIA TONACJE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Włoskie wakacje - Jerzy Cichecki (2018), obraz akrylowy na płótnie

62. Jerzy Cichecki

Tytuł: Włoskie wakacje, 2018

Informacje: akryl, płótno69.50 x 59.00 cm kompozycja, 82.50 x 71.50 cm w oprawiesygn. p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI "WŁOSKIE WAKACJE"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł