78 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 29 sierpnia 2023 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 10.08.2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 29 sierpnia 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 10 sierpnia 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 78 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Laura Brędowska Bez tytułu z cyklu Miejsca, 2023 różowy dom na polu wieś architektura w malarstwie

1. Laura Brędowska

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Miejsca, 2023

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: SONDRENIENTE.L

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Marek Domaniecki Catwalk 1, 2023 moda obraz pokaz mody model fashion różowy garnitur

2. Marek Domaniecki

Tytuł: Catwalk 1, 2023

Informacje: olej, płótno110x75 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 75x110 | Marek Domaniecki 2023 | 'Catwalk'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Magdalena Rochoń Przetrwamy, 2023 portret kobiecy siostry niebieskie tło miłość

3. Magdalena Rochoń

Tytuł: Przetrwamy, 2023

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Przetrwamy" – obraz akrylowy | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Yuliya Halyshyn Emotion, 2023 rzeźba ze szkła portret abstrakcja niebieski pomarańczowy

4. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Emotion, 2023

Informacje: szkło47x29 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Sofia Wróblewska Punkt zderzenia, 2023 abstrakcja ciepłe kolory czerwony żółty pomarańczowy różowy

5. Sofia Wróblewska

Tytuł: Punkt zderzenia, 2023

Informacje: olej, płótno90x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Emilia Waszak Ciasto truskawkowe, 2023 realizm magiczny zwierzęta animalistyka deser podwieczorek wilki

6. Emilia Waszak

Tytuł: Ciasto truskawkowe, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: EW opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | CIASTO TRUSKAWKOWE | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2023 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Jadwiga Wolska Dwa serca, 2023 truskawki owoce botanika abstrakcja czerwony różowy

7. Jadwiga Wolska

Tytuł: Dwa serca, 2023

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. l.d. monogramem 2023, na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Sonia Stadnik Wczasy, 2023 wakacje basen mężczyzna palmy tropiki hotel

8. Sonia Stadnik

Tytuł: Wczasy, 2023

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: SONIA STADNIK | "WCZASY" | 2023 | AKRYL

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Katarzyna Kudełka Telepatia, 2023 minimalizm miętowy obraz postacie myśli symbolizm

9. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Telepatia, 2023

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, "Telepatia", 120x90 cm, akryl na płótnie, 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Natalia Kozarzewska Guma balonowa, 2023 abstrakcja pastelowe kolory dziecięcy obraz kształty kuleczki

10. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Guma balonowa, 2023

Informacje: akryl, pastele, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: GUMA BALONOWA | AKRYL/PASTELE/PŁÓTNO/80x100 | 2023 Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Michał Dąbrowski Trzy gracje, 2023 portret kobiety światło spa turban trzy kobiety akt

11. Michał Dąbrowski

Tytuł: Trzy gracje, 2023

Informacje: olej, płótno120x85 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Olga Borawska Ametyst, 2020 fioletowa abstrakcja

12. Olga Borawska

Tytuł: Ametyst, 2018-2020

Informacje: technika mieszana (długopis, olej, akryl), płótno100x100 cmopisany na odwrocie: BORAWSKA OLGA 2018-2020 AMETYST O. BORAWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Iwona Gabryś Kompozycja w czerni i bieli nr 121, 2023 czarno biała abstrakcja szary

13. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja w czerni i bieli nr 121, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ „KOMPOZYCJA W CZERNI I BIELI NR 121"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Izabela Szarek Gołębie, 2021 stare miasto ruch ptaki animalistyka

14. Izabela Szarek

Tytuł: Gołębie, 2021

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: Fellino 21, opisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2021 | "Gołębie"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Ewa Krzywińska Renewed, 2023 kobieta dziewczyna minimalizm odnowa spokój

15. Ewa Krzywińska

Tytuł: Renewed, 2023

Informacje: olej, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: RENEWED | EWA KRZYWIŃSKA '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4200-7000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Julia Dunko Melliora, 2023 minimalizm biała abstrakcja dekoracyjny złoty obraz

16. Julia Dunko

Tytuł: Melliora, 2023

Informacje: akryl, złoto płatkowe, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Melliora 2023 | akryl, złoto płatkowe, płótno | Julia Dunko DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Julia Reiter W rytmie słońca, 2023 mężczyzna kobieta palma para taniec biała suknia minimalizm

17. Julia Reiter

Tytuł: W rytmie słońca, 2023

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-5000 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Halyna Dudar Universe, 2023 geometryczna abstrakcja symbole minimalizm znaki

18. Halyna Dudar

Tytuł: Universe, 2023

Informacje: olej, akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d. monogramem 2023, opisany na odwrocie: Halyna Dudar | "Universe" | 80x80 | canvas, acrylic, oil | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-5000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Grzegorz Ziółkowski Don Quijote 2, 2007 wiatraki ludzie mężczyźni symbolizm don kichot minimalizm

19. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Don Quijote 2, 2007

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2007, opisany na odwrocie: Grzegorz Ziółkowski | "DON QUIJOTE 2" | olej na płótnie 80x60 cm | rok 2007

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Paweł Batura Nimb, 2022 surrealizm realizm magiczny portret sf science fiction

20. Paweł Batura

Tytuł: Nimb, 2022

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Vanessa Świgulska Ekosystem korozji życia, 2023 abstrakcja korozja niebieska kula, technika własna

21. Vanessa Świgulska

Tytuł: Ekosystem korozji życia, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, rdza, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Elsain 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Piotr Banaszkiewicz Wyspiarze, 2023 pejzaż miejski weduta miasto nocą domy światła

22. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Wyspiarze, 2023

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: PB23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2023 | WYSPIARZE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Ewelina Wasilewska Dziewczynka z Dajmonem, 2023 portret małej dziewczynki lis realizm animalistyka

23. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Dziewczynka z Dajmonem, 2023

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: Dziewczynka z Dajmonem 2023 Wasilewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Janusz Hućko H-34-23, 2023 surrealizm mroczny obraz budynki przepaście góry

24. Janusz Hućko

Tytuł: H-34-23, 2023

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92,5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko. 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Joanna Rudek Brilhar, 2021 akt kobiety czarny złoty ciało dziewczyna

25. Joanna Rudek

Tytuł: Brilhar, 2021

Informacje: akryl, płótno120x70 cmakryl, płótno, 120x70 cm, opisany na odwrocie: JoanRudek 'Brilhar' 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Mariola Świgulska Złotem snów spowity, 2023 łabędź złoto słońce ptak animalistyka

26. Mariola Świgulska

Tytuł: Złotem snów spowity, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2 600 zł

Łukasz Sysło Kamuflaż, 2023 figuracja postacie picasso geometria złoto ludzie

27. Łukasz Sysło

Tytuł: Kamuflaż, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno 70x50 cmopisany na odwrocie: KAMUFLAŻ, 20.04.2023 Łukasz Sysło

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Agnieszka Religa Miasto, 2023 rzeźba brąz złoto budynki wieżowce mały format

28. Agnieszka Religa

Tytuł: Miasto, 2023

Informacje: brąz, drewno, patyna33x10x10 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Bartłomiej Baranowski Bez tytułu, 2023 parasol realizm magiczny postać nos światło mały format

29. Bartłomiej Baranowski

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: BARANOWSKI 26/23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Agnieszka Łakoma Metropolis XXIII, 2022 art deco kobiety portret beżowy czarny

30. Agnieszka Łakoma

Tytuł: Metropolis XXIII, 2022

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma | "Metropolis" XXIII | 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Hanna Kur Mleko wielosmakowe II, 2019 krowy pole animalistyka wieś abstrakcja krówki

31. Hanna Kur

Tytuł: Mleko wielosmakowe II, 2019

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: MLEKO WIELOSMAKOWE II HANNA KUR 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Ilona Woźniak Spacer, 2023 pejzaż nad morzem piramida ocean woda jezioro plaża

32. Ilona Woźniak

Tytuł: Spacer, 2023

Informacje: olej, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Filip Łoziński Promienie, 2023 abstrakcja szara żółta szpilki promień

33. Filip Łoziński

Tytuł: Promienie, 2023

Informacje: olej, akryl, płótno73x100 cmsygn. p.d.: F.Łoziński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

Paulina Niemczyk Tygrysica, 2023 akt ciało kobieta pomarańczowe tło

34. Paulina Niemczyk

Tytuł: Tygrysica, 2023

Informacje: akryl, płótno120x70 cmopisany na odwrocie: "Tygrysica" 2023 | Niemczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Wojciech Ratyński Mystical, 2020 tęczowy obraz duży format tęcza kolory nasycenie barwą

35. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Mystical, 2020

Informacje: akryl, płótno152x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Ewa Osińska-Rozpędek Ona i on, 2020 abstrakcja figuracja neonowe kolory ludzie

36. Ewa Osińska-Rozpędek

Tytuł: Ona i on, 2020

Informacje: akryl, płótno80x90 cmsygn. p.d.: E. OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA ROZPĘDEK | "ONA I ON" | 80x90 akryl | 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Michalina Czurakowska Sweetness of Life: Sponge Roll with Jam Raspberries, 2023 realizm magiczny stół żabka jedzenie krzesła perspektywa

37. Michalina Czurakowska

Tytuł: Sweetness of Life: Sponge Roll with Jam Raspberries, 2023

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 20.04.2023 | "SWEETNESS OF LIFE: SPONGE ROLL WITH JAM RASPBERRIES"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3400 zł

Sebastian Andrzejewski Dzień i noc na Wyspie Miłości 2, 2022/2023 pejzaż nad morzem drzewa palmy wyspa niebo ocean

38. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Dzień i noc na Wyspie Miłości 2, 2022/2023

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski | Dzień i noc na Wyspie Miłości 2 | 2022/2023 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Hanna Rozpara Profil kwiatowy indygo, 2022 abstrakcja geometryczna niebieski granatowy profil osoby kwiaty

39. Hanna Rozpara

Tytuł: Profil kwiatowy indygo, 2022

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2022, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2022 "Profil kwiatowy Indygo"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2 600 zł

Teresa Kluszczyńska Ławica, 2023 morze pod wodą w rzece ryby zwierzęta dno ocean

40. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: Ławica, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "Ławica" (80x80) | TERESA KLUSZCZYŃSKA 2023 | TKluszczynska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Małgorzata Pędracka Samotna, 2020 skała pejzaż niebo kamienie

41. Małgorzata Pędracka

Tytuł: Samotna, 2020

Informacje: olej, płótno70x30 cmsygn. p.d.: MPędracka 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marcin Kędzierski Jestem w Teatrze Na Wodzie :), 2023 miejski obraz schodki warszawa dziewczyna z miasta

42. Marcin Kędzierski

Tytuł: Jestem w Teatrze Na Wodzie :), 2023

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | JESTEM W TEATRZE NA WODZIE :) | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Bartłomiej Załucki Blondynki, 2022 portret kobiet kawa styl retro dziewczyny

43. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Blondynki, 2022

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | BLONDYNKI | MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Kamila Stefania Tkaczyk Two hearts, 2023 portret retro żółty kobieta twarz abstrakcja

44. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Two hearts, 2023

Informacje: akryl, płótno60x40 cmsygn. u dołu: Two hearts | Kamila Stefnia Tkaczyk 2023, opisany na odwrocie: acrylic 40x60 | TWO HEARTS | Kamila Stefania Tkaczyk 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Olga Stanisławska Martwa natura z lustrem II, 2017 abstrakcja pozioma czerwony żółty intensywne kolory

45. Olga Stanisławska

Tytuł: Martwa natura z lustrem II, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA 17, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "MARTWA NATURA Z LUSTREM II" | OL., PŁ., 2017, 100x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Marta Przybysz Dekadencja, 2023 martwa natura kobieta w lustrze smutek retro

46. Marta Przybysz

Tytuł: Dekadencja, 2023

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. p.d.: MP '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Iwona Szmist Sterowiec czasu, 2022 miasto niebo pogoda pejzaż maszyny latające awiacja

47. Iwona Szmist

Tytuł: Sterowiec czasu, 2022

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: I. Szmist, opisany na odwrocie: STEROWIEC CZASU | FARBY OLEJNE | 2022 r. | I. G. Szmist

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Kamila Suchecka Po nowe, 2022 mysz na plecach torba czapka dziewczyna tyłem na tle nieba

48. Kamila Suchecka

Tytuł: Po nowe, 2022

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: "Po Nowe" Kamila Suchecka 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Magda Kłos Between Queen, 2023 portret kobiety nieoczywisty młoda dziewczyna neonowe kolory i szary

49. Magda Kłos

Tytuł: Between Queen, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. l.d.: Magda Kłos

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Szczepan Zalewski Przekorność przewrotu, 2023 akt kobiecy na łóżku fragmenty ciała

50. Szczepan Zalewski

Tytuł: Przekorność przewrotu, 2023

Informacje: akryl, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: "PRZEKORNOŚĆ PRZEWROTU" | SZCZEPAN ZALEWSKI | CYKL "AKTY PRZEWROTU"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 2 400 zł

Maciej Kempiński Solen skinner alltid, 2023 ciemny pejzaż morski łódka żaglówka

51. Maciej Kempiński

Tytuł: Solen skinner alltid, 2023

Informacje: akryl, płótno73x92 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Solen skinner alltid" | M. Kempiński | MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko z cyklu Flow III, 2023 twarze ukryte w czerwono czarnej abstrakcji

52. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: z cyklu Flow III, 2023

Informacje: akryl, olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: BBWoźniczko 2023, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko | "Flow 3", akryl. olej, płótno, 100x80 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2400 zł

Joanna Mrozowska Dom z fotowoltaiką, 2023 minimalizm architektura drzewo czerwony szary

53. Joanna Mrozowska

Tytuł: Dom z fotowoltaiką, 2023

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | DOM Z FOTOWOLTAIKĄ | tech akryl płótno | wym 70x100 cm | 2023 rok

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Sebastian Stachura Niebieskie wazony, 2023 białe tło tulipany w wazonie kwiaty prosty obraz

54. Sebastian Stachura

Tytuł: Niebieskie wazony, 2023

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Stachura S. | "Niebieskie Wazony" 06/23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Urszula Szulborska Nad rzeką, 2021 letni pejzaż rzeka w lesie drzewa woda odbicie

55. Urszula Szulborska

Tytuł: Nad rzeką, 2021

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno, 65x90 cmsygn. p.d.: US

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Anna Sandecka-Ląkocy Tulipany, 2023 kwiaty botanika wiosna łąka tulipan

56. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Tulipany, 2023

Informacje: akryl, olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: "TULIPANY" Anna Sandecka-Ląkocy 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Andrzej Zujewicz Turtul, 2023 polskie pejzaże rzeka jezioro rośliny pejzaż z polski las

57. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Turtul, 2023

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Zujewicz A. 2023, opisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ | "TURTUL" | akryl 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Gabriela Paluch W Andaluzji, 2023 hiszpania pejzaż miejski weduta hiszpański niebo budynki architektura miasta europy

58. Gabriela Paluch

Tytuł: W Andaluzji, 2023

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Katarzyna Lembryk Tryptyk Wiatraki: Dwoiste przestrzenie z wiatrakami / Niby-wiatraki we mgle / Zde-generowane wiatraki, 2023 nowoczesne pejzaże z wiatrakami eco industrial tryptyk

59. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Tryptyk Wiatraki: Dwoiste przestrzenie z wiatrakami / Niby-wiatraki we mgle / Zde-generowane wiatraki, 2023

Informacje: akryl, płótno40x60 cm + 30x40 cm + 24x30 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisane na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK | "DWOISTE PRZESTRZENIE Z WIATRAKAMI" / "NIBY-WIATRAKI WE MGLE" / "ZDE-GENEROWANE WIATRAKI" | AKRYL NA PŁÓTNIE WERNIKS DAMAROWY | 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Magdalena Barczyk-Kurus Zderzenie z cyklu Jurajskie światło, 2009 abstrakcja geometryczna architektoniczna faktura wypukłość głębia

60. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Zderzenie z cyklu Jurajskie światło, 2009

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: 2009 | Magdalena Barczyk-Kurus | "Zderzenie" z cyklu: "Jurajskie światło"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Anzhela Tistyk Na dnie morza, 2023 niebieska postać człowiek morze tło woda

61. Anzhela Tistyk

Tytuł: Na dnie morza, 2023

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: A. Tistyk, 2023, olej, płótno lniane, 50cm / 50cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Hanna Pushkarova Ptaki w ogrodzie (dyptyk), 2023 kwiaty ptaki złoto botanika animalistyka

62. Hanna Pushkarova

Tytuł: Ptaki w ogrodzie (dyptyk), 2023

Informacje: olej, szlagmetal, płótno40x80 cm, 2x(40x40) cmsygn. u dołu: Pushkarova, opisane na odwrocie: Pushkarova Hanna | 2023 r. 40x40 | "Ptaki w ogrodzie" | olej, płótno, szlagmetal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł