78 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Aukcja: 29 sierpnia 2023 r., godz. 19:30
Wystawa przedaukcyjna: od 10.08.2023 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 29 sierpnia 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 10 sierpnia 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Laura Brędowska
Tytuł: Bez tytułu z cyklu Miejsca, 2023
Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: SONDRENIENTE.L
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1800-2200 zł
2. Marek Domaniecki
Tytuł: Catwalk 1, 2023
Informacje: olej, płótno110x75 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 75x110 | Marek Domaniecki 2023 | 'Catwalk'
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1800-2600 zł
3. Magdalena Rochoń
Tytuł: Przetrwamy, 2023
Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Przetrwamy" – obraz akrylowy | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1800-2200 zł
4. Yuliya Halyshyn
Tytuł: Emotion, 2023
Informacje: szkło47x29 cm
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2000 zł
5. Sofia Wróblewska
Tytuł: Punkt zderzenia, 2023
Informacje: olej, płótno90x100 cm
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-1800 zł
6. Emilia Waszak
Tytuł: Ciasto truskawkowe, 2023
Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: EW opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | CIASTO TRUSKAWKOWE | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2023 R.
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2400-3000 zł
Cena sprzedaży: 1 900 zł
7. Jadwiga Wolska
Tytuł: Dwa serca, 2023
Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. l.d. monogramem 2023, na odwrocie naklejka autorska
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2600-3200 zł
Cena sprzedaży: 1 500 zł
8. Sonia Stadnik
Tytuł: Wczasy, 2023
Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: SONIA STADNIK | "WCZASY" | 2023 | AKRYL
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1800 zł
9. Katarzyna Kudełka
Tytuł: Telepatia, 2023
Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, "Telepatia", 120x90 cm, akryl na płótnie, 2023
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2000 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
10. Natalia Kozarzewska
Tytuł: Guma balonowa, 2023
Informacje: akryl, pastele, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: GUMA BALONOWA | AKRYL/PASTELE/PŁÓTNO/80x100 | 2023 Kozarzewska
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2000 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
11. Michał Dąbrowski
Tytuł: Trzy gracje, 2023
Informacje: olej, płótno120x85 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2000-2600 zł
12. Olga Borawska
Tytuł: Ametyst, 2018-2020
Informacje: technika mieszana (długopis, olej, akryl), płótno100x100 cmopisany na odwrocie: BORAWSKA OLGA 2018-2020 AMETYST O. BORAWSKA
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1800-2400 zł
13. Iwona Gabryś
Tytuł: Kompozycja w czerni i bieli nr 121, 2023
Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ „KOMPOZYCJA W CZERNI I BIELI NR 121"
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2000 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
14. Izabela Szarek
Tytuł: Gołębie, 2021
Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: Fellino 21, opisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2021 | "Gołębie"
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2000-2400 zł
15. Ewa Krzywińska
Tytuł: Renewed, 2023
Informacje: olej, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: RENEWED | EWA KRZYWIŃSKA '23
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 4200-7000 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
16. Julia Dunko
Tytuł: Melliora, 2023
Informacje: akryl, złoto płatkowe, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Melliora 2023 | akryl, złoto płatkowe, płótno | Julia Dunko DJ
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1800-2400 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
17. Julia Reiter
Tytuł: W rytmie słońca, 2023
Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 3600-5000 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
18. Halyna Dudar
Tytuł: Universe, 2023
Informacje: olej, akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d. monogramem 2023, opisany na odwrocie: Halyna Dudar | "Universe" | 80x80 | canvas, acrylic, oil | 2023
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2500-5000 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
19. Grzegorz Ziółkowski
Tytuł: Don Quijote 2, 2007
Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2007, opisany na odwrocie: Grzegorz Ziółkowski | "DON QUIJOTE 2" | olej na płótnie 80x60 cm | rok 2007
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2500-3000 zł
20. Paweł Batura
Tytuł: Nimb, 2022
Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2022
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2200 zł
21. Vanessa Świgulska
Tytuł: Ekosystem korozji życia, 2023
Informacje: akryl, szlagmetal, rdza, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Elsain 2023 r.
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2000 zł
Cena sprzedaży: 2 200 zł
22. Piotr Banaszkiewicz
Tytuł: Wyspiarze, 2023
Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: PB23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2023 | WYSPIARZE
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2400-3200 zł
Cena sprzedaży: 2 000 zł
23. Ewelina Wasilewska
Tytuł: Dziewczynka z Dajmonem, 2023
Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: Dziewczynka z Dajmonem 2023 Wasilewska
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1800-2400 zł
24. Janusz Hućko
Tytuł: H-34-23, 2023
Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92,5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko. 2023 r.
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1600 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
25. Joanna Rudek
Tytuł: Brilhar, 2021
Informacje: akryl, płótno120x70 cmakryl, płótno, 120x70 cm, opisany na odwrocie: JoanRudek 'Brilhar' 2021
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2200-2800 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
26. Mariola Świgulska
Tytuł: Złotem snów spowity, 2023
Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r.
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2000 zł
Cena sprzedaży: 2 600 zł
27. Łukasz Sysło
Tytuł: Kamuflaż, 2023
Informacje: akryl, szlagmetal, płótno 70x50 cmopisany na odwrocie: KAMUFLAŻ, 20.04.2023 Łukasz Sysło
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1600 zł
28. Agnieszka Religa
Tytuł: Miasto, 2023
Informacje: brąz, drewno, patyna33x10x10 cm
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2200 zł
29. Bartłomiej Baranowski
Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: BARANOWSKI 26/23
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2000 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
30. Agnieszka Łakoma
Tytuł: Metropolis XXIII, 2022
Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma | "Metropolis" XXIII | 2022 r.
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1800-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 900 zł
31. Hanna Kur
Tytuł: Mleko wielosmakowe II, 2019
Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: MLEKO WIELOSMAKOWE II HANNA KUR 2019
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1200-1600 zł
32. Ilona Woźniak
Tytuł: Spacer, 2023
Informacje: olej, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: I.W.
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1600 zł
33. Filip Łoziński
Tytuł: Promienie, 2023
Informacje: olej, akryl, płótno73x100 cmsygn. p.d.: F.Łoziński
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2800-3600 zł
Cena sprzedaży: 1 800 zł
34. Paulina Niemczyk
Tytuł: Tygrysica, 2023
Informacje: akryl, płótno120x70 cmopisany na odwrocie: "Tygrysica" 2023 | Niemczyk
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1800-2400 zł
35. Wojciech Manitius-Ratyński
Tytuł: Mystical, 2020
Informacje: akryl, płótno152x90 cm
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1800 zł
Cena sprzedaży: 1 700 zł
36. Ewa Osińska-Rozpędek
Tytuł: Ona i on, 2020
Informacje: akryl, płótno80x90 cmsygn. p.d.: E. OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA ROZPĘDEK | "ONA I ON" | 80x90 akryl | 2020
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1600 zł
37. Michalina Czurakowska
Tytuł: Sweetness of Life: Sponge Roll with Jam Raspberries, 2023
Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 20.04.2023 | "SWEETNESS OF LIFE: SPONGE ROLL WITH JAM RASPBERRIES"
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2800-3400 zł
38. Sebastian Andrzejewski
Tytuł: Dzień i noc na Wyspie Miłości 2, 2022/2023
Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski | Dzień i noc na Wyspie Miłości 2 | 2022/2023 akryl
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2000 zł
39. Hanna Rozpara
Tytuł: Profil kwiatowy indygo, 2022
Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2022, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2022 "Profil kwiatowy Indygo"
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1800-2200 zł
Cena sprzedaży: 2 600 zł
40. Teresa Kluszczyńska
Tytuł: Ławica, 2023
Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "Ławica" (80x80) | TERESA KLUSZCZYŃSKA 2023 | TKluszczynska
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
41. Małgorzata Pędracka
Tytuł: Samotna, 2020
Informacje: olej, płótno70x30 cmsygn. p.d.: MPędracka 2020
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1600 zł
42. Marcin Kędzierski
Tytuł: Jestem w Teatrze Na Wodzie :), 2023
Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | JESTEM W TEATRZE NA WODZIE :) | 2023
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1800-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 400 zł
43. Bartłomiej Załucki
Tytuł: Blondynki, 2022
Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | BLONDYNKI | MMXXII
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-1800 zł
44. Kamila Stefania Tkaczyk
Tytuł: Two hearts, 2023
Informacje: akryl, płótno60x40 cmsygn. u dołu: Two hearts | Kamila Stefnia Tkaczyk 2023, opisany na odwrocie: acrylic 40x60 | TWO HEARTS | Kamila Stefania Tkaczyk 2023
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1800 zł
45. Olga Stanisławska
Tytuł: Martwa natura z lustrem II, 2017
Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA 17, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "MARTWA NATURA Z LUSTREM II" | OL., PŁ., 2017, 100x70
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-1800 zł
46. Marta Przybysz
Tytuł: Dekadencja, 2023
Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. p.d.: MP '23
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1600 zł
47. Iwona Szmist
Tytuł: Sterowiec czasu, 2022
Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: I. Szmist, opisany na odwrocie: STEROWIEC CZASU | FARBY OLEJNE | 2022 r. | I. G. Szmist
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1800-2200 zł
48. Kamila Suchecka
Tytuł: Po nowe, 2022
Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: "Po Nowe" Kamila Suchecka 2022 r.
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1800-2200 zł
49. Magda Kłos
Tytuł: Between Queen, 2023
Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. l.d.: Magda Kłos
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2200 zł
50. Szczepan Zalewski
Tytuł: Przekorność przewrotu, 2023
Informacje: akryl, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: "PRZEKORNOŚĆ PRZEWROTU" | SZCZEPAN ZALEWSKI | CYKL "AKTY PRZEWROTU"
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1800 zł
Cena sprzedaży: 2 400 zł
51. Maciej Kempiński
Tytuł: Solen skinner alltid, 2023
Informacje: akryl, płótno73x92 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Solen skinner alltid" | M. Kempiński | MMXXIII
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-1800 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
52. Barbara Bielecka-Woźniczko
Tytuł: z cyklu Flow III, 2023
Informacje: akryl, olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: BBWoźniczko 2023, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko | "Flow 3", akryl. olej, płótno, 100x80 2023
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2400 zł
53. Joanna Mrozowska
Tytuł: Dom z fotowoltaiką, 2023
Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | DOM Z FOTOWOLTAIKĄ | tech akryl płótno | wym 70x100 cm | 2023 rok
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
54. Sebastian Stachura
Tytuł: Niebieskie wazony, 2023
Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Stachura S. | "Niebieskie Wazony" 06/23
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1800 zł
55. Urszula Szulborska
Tytuł: Nad rzeką, 2021
Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno, 65x90 cmsygn. p.d.: US
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1600 zł
Cena sprzedaży: 1 500 zł
56. Anna Sandecka-Ląkocy
Tytuł: Tulipany, 2023
Informacje: akryl, olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: "TULIPANY" Anna Sandecka-Ląkocy 2023
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2000-2800 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
57. Andrzej Zujewicz
Tytuł: Turtul, 2023
Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Zujewicz A. 2023, opisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ | "TURTUL" | akryl 60x80 cm
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-1800 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
58. Gabriela Paluch
Tytuł: W Andaluzji, 2023
Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: GP
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2000-2400 zł
Cena sprzedaży: 1 600 zł
59. Katarzyna Lembryk
Tytuł: Tryptyk Wiatraki: Dwoiste przestrzenie z wiatrakami / Niby-wiatraki we mgle / Zde-generowane wiatraki, 2023
Informacje: akryl, płótno40x60 cm + 30x40 cm + 24x30 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisane na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK | "DWOISTE PRZESTRZENIE Z WIATRAKAMI" / "NIBY-WIATRAKI WE MGLE" / "ZDE-GENEROWANE WIATRAKI" | AKRYL NA PŁÓTNIE WERNIKS DAMAROWY | 2023 r.
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2200-2800 zł
Cena sprzedaży: 1 700 zł
60. Magdalena Barczyk-Kurus
Tytuł: Zderzenie z cyklu Jurajskie światło, 2009
Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: 2009 | Magdalena Barczyk-Kurus | "Zderzenie" z cyklu: "Jurajskie światło"
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 2600-3200 zł
61. Anzhela Tistyk
Tytuł: Na dnie morza, 2023
Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: A. Tistyk, 2023, olej, płótno lniane, 50cm / 50cm
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1600-2000 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
62. Hanna Pushkarova
Tytuł: Ptaki w ogrodzie (dyptyk), 2023
Informacje: olej, szlagmetal, płótno40x80 cm, 2x(40x40) cmsygn. u dołu: Pushkarova, opisane na odwrocie: Pushkarova Hanna | 2023 r. 40x40 | "Ptaki w ogrodzie" | olej, płótno, szlagmetal
Cena wywoławcza: 1 000,00 zł
Estymacja: 1400-1600 zł