82 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 19 grudnia 2023 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 7 grudnia 2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 19 grudnia 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 7 grudnia 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 82 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Iza Jaśniewska, W ogrodzie, 2023 - błękitny obraz z roślinnością i ptakami

1. Iza Jaśniewska

Tytuł: W ogrodzie, 2023

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska | akryl 2023 | tytuł: W ogrodzie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Teresa Kluszczyńska, A życie toczy się dalej, 2023 - miejski pejzaż, z ludźmi i budynkami

2. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: A życie toczy się dalej, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "A życie toczy się dalej" | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2023 (80x80) | TKluszczynska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Cena sprzedaży: 3 200 zł

Marcin Lenczowski, Aeris XI, 2023 - portret kobiety w słuchawkach na ciemnozielonym tle

3. Marcin Lenczowski

Tytuł: Aeris XI, 2023

Informacje: akryl, płótno 60x60 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys / M.Lenczowski 2023 AERIS XI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Aleksandra Milczarek , Mistletoe and Ginger, 2023 - portret kobiety z papierosem w ciepłych kolorach, czerwień, fiolet

4. Aleksandra Milczarek

Tytuł: Mistletoe and Ginger, 2023

Informacje: olej, płótno 80x60 cmsygn. p.d.: AMilczarek 2023, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MILCZAREK "MISTLETOE AND GINGER" (2023)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Katarzyna Kudełka, Wieki, 2023 - czerwony obraz z architekturą i postaciami

5. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Wieki, 2023

Informacje: akryl, płótno 90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, "Wieki", 120x90 cm, akryl, 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Maciej Cieśla, Nocny spacer, 2023 - kolorowy obraz z kobiecą postacią na tle miasta

6. Maciej Cieśla

Tytuł: Nocny spacer, 2023

Informacje: olej, płótno sygn. l.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Katarzyna Stankiewicz, Ocean obfitości, 2023 - błękitno-turkusowa abstrakcja, morze

7. Katarzyna Stankiewicz

Tytuł: Ocean obfitości, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno90x90 cmna odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Jadwiga Wolska, Bez tytułu 109, 2023 - surrealistyczny obraz ze skałą, turkus, fiolet

8. Jadwiga Wolska

Tytuł: Bez tytułu 109, 2023

Informacje: akryl, płótno 80x60 cmsygn. p.d. monogramem 2023, na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Vanessa Świgulska, Korozja oceanu, 2023 - abstrakcyjny obraz w błękitach ze rdzą

9. Vanessa Świgulska

Tytuł: Korozja oceanu, 2023

Informacje: akryl, rdza, płótno, technika własna120x80 cmsygn. l.d.: Eslain.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3400-3800 zł

Cena sprzedaży: 3 200 zł

Andrzej Wirpszo, Bez tytułu, 2023 - błękitny pejzaż z wodą i domem

10. Andrzej Wirpszo

Informacje: akryl, płótno 80x100 cmsygn. l.d.: WIRP'23, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" | ANDRZEJ WIRPSZO | AKRYL 2023 | 80x100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Michał Dąbrowski, Forma-T 13, 2023 - błękitno-granatowy obraz z kobietą, akt

11. Michał Dąbrowski

Tytuł: Forma-T 13, 2023

Informacje: olej, płótno 100x120 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Agnieszka Sierzputowska, Powroty 03, 2023 - błękitno-beżowa abstrakcja z czerwonymi akcentami

12. Agnieszka Sierzputowska

Tytuł: Powroty 03, 2023

Informacje: akryl, kredka, tusz, płótno100x80 cmsygn. p.d.: SIERZPUTOWSKA 2023, opisany na odwrocie: POWROTY 03 | AGNIESZKA SIERZPUTOWSKA 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Hanna Pushkarova, Kobiecość (dyptyk), 2023 - obraz z nagą kobietą, akt, błękitno-pomarańczowy

13. Hanna Pushkarova

Tytuł: Kobiecość (dyptyk), 2023

Informacje: akryl, płótno2x(50x50) cmsygn. p.d.: PA., sygn. l.d.: Pushkarova, opisane na odwrocie: Hanna Pushkarova | "Kobiecość" | (dyptyk) 2023 r. | Akryl, płótno, 50x50

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Gabriela Paluch, Widok na Barcelonę, 2023 - miejski pejzaż, panorama miasta z morzem

14. Gabriela Paluch

Tytuł: Widok na Barcelonę, 2023

Informacje: olej, płótno 80x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

15. Sofia Wróblewska

Tytuł: Światło, 2023

Informacje: akryl, płótno89x116 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Michalina Czurakowska, In Heart, 2023 - żółto-zielony, bajkowy obraz, rośliny, kwiaty

16. Michalina Czurakowska

Tytuł: In Heart, 2023

Informacje: akryl, technika mieszana, płótno 40x60 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 26.10.2023 "IN HEART"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, Pink Loneliness, 2023 - kolorowy obraz z kobiecym portretem

17. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Pink Loneliness, 2023

Informacje: akryl, olej, szlagmetal, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Pink Loneliness' 2023 Anna Sandecka Ląkocy

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Wojciech Manitius-Ratyński, Colourfully Cosmic, 2023 - wielkoformatowa, kolorowa abstrakcja, zieleń, róż, błękit

18. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Colourfully Cosmic, 2023

Informacje: akryl, płótno110x234 cmopisany na odwrocie: COLOURFULLY COSMIC | WOJCIECH MANITIUS-RATYŃSKI WM 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Oleh Lavrii, Movement, 2023 - jasny obraz z budynkiem, ludźmi, pojazdami, pastelowe kolory

19. Oleh Lavrii

Tytuł: Movement, 2023

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. l.d.: Lavrii, opisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "Movement" | acrylic on canvas 70x70 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Julia Dunko, Petula, 2023 - okrągły, abstrakcyjny obraz, koło, pastelowe kolory, złoto

20. Julia Dunko

Tytuł: Petula, 2023

Informacje: akryl, złoto płatkowe, płótnośr. 90 cmopisany na odwrocie: Petula 2023 | acrylic on canvas | 90x90 cm | Julia Dunko DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Artem Tuliuk, Zaproszenie na rozmowę, 2023 - portret eleganckiej damy w bieli na złotym tle

21. Artem Tuliuk

Tytuł: Zaproszenie na rozmowę, 2023

Informacje: olej, płótno70x90 cmsygn. l.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Agnieszka Religa, Plakieta III i IV, 2023 - płaskorzeźba abstrakcyjna z drewna, ceramiki i żeliwa

22. Agnieszka Religa

Tytuł: Plakieta III i IV, 2023

Informacje: drewno, żeliwo, ceramika26x41 cm kompozycja, wymiary płyty 60x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Łukasz Sysło, Chłopi, 2023 - wielopostaciowy portret, zgeometryzowany, w czerni, szarościach, złocie

23. Łukasz Sysło

Tytuł: Chłopi, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno100x100 cmsygn. p.g.: Łukasz Sysło, opisany na odwrocie: CHŁOPI | 07.11.2023 | 100x100 cm | Łukasz Sysło

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Dominika Ruta, Słyszę Kwiat, 2020 - złoto-czarny obraz z roślinami i postacią

24. Dominika Ruta

Tytuł: Słyszę Kwiat, 2020

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Dominika Ruta | 2020 | "Słyszę Cię" | "Słyszę Kwiat"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3200 zł

Agata Wereszczyńska, Cały wszechświat w jej oczach, 2023 - czarno-biały portret kobiety

25. Agata Wereszczyńska

Tytuł: Cały wszechświat w jej oczach, 2023

Informacje: technika mieszana, płótno 60x50 cmsygn. p.d.: AW'23, opisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA | "CAŁY WSZECHŚWIAT W JEJ OCZACH" | technika mieszana 2023 50x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Magdalena Barczyk-Kurus, Cosmos V – Emanacja z cyklu Intymność światła, 2022 - dekoracyjna abstrakcja, koło, odcienie błękitu, zieleni, czarne tło

26. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Cosmos V – Emanacja z cyklu Intymność światła, 2022

Informacje: akryl, płótno 80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Cosmos V – Emanacja" | cykl: "Intymność światła" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Andrzej Zujewicz, Staw Turtulski, 2023 - nastrojowy obraz, staw w lesie, pejzaż, zieleń

27. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Staw Turtulski, 2023

Informacje: akryl, płótno 70x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "STAW TURTULSKI" '2023 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Beata Mura , Nocą VI, 2023 - bajkowy obraz z wróżką i gałęziami, las

28. Beata Mura

Tytuł: Nocą VI, 2023

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Ryś 2023, opisany na odwrocie "Nocą VI" | Beata Mura 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Ewelina Wasilewska, W odwiedzinach, 2023 - bajkowy obraz z postacią w czerwonym płaszczu i lisem, las

29. Ewelina Wasilewska

Tytuł: W odwiedzinach, 2023

Informacje: olej, płótno100x90 cmsygn. p.d.: WE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Grzegorz Ziółkowski, Przyjaciele 2, 2023 - obraz z chłopcem i psem siedzącymi pod drzewem

30. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Przyjaciele 2, 2023

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: G. ZIOLKOWSKI 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Sebastian Stachura, Uboga wiedza, 2023 - bajkowy obraz z chłopcem czytającym książkę pod latarnią

31. Sebastian Stachura

Tytuł: Uboga wiedza, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: STACHURA SEBASTIAN "UBOGA WIEDZA" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Mariola Świgulska, Podróżując na jesiennych listkach, 2023 - bajkowy obraz z dziewczynką unoszącą się na liściu, złoto, błękit

32. Mariola Świgulska

Tytuł: Podróżując na jesiennych listkach, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno 80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r., opisany na odwrocie: "Podróżując na jesiennych listkach" 2023 r. | Mariola Świgulska Seenna | miłego życia :)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Milena Chmielewska, Kocimiętka, 2023 - dekoracyjny obraz z kobietą i kotem, złoto, czerwień, błękit

33. Milena Chmielewska

Tytuł: Kocimiętka, 2023

Informacje: olej, złoto mineralne, płótno100x80 cmsygn. p.d.: MChmielewska, opisany na odwrocie: Kocimiętka MChmielewska 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Hanna Rozpara, Kwiat w błękicie, 2022 - kobaltowa abstrakcja z kwiatem

34. Hanna Rozpara

Tytuł: Kwiat w błękicie, 2022

Informacje: akryl, płótno 80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2022, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2022 | "Kwiat w błękicie"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Filip Łoziński, Kompozycja przedzielona obiektem, 2023 - błękitny obraz z postaciami

35. Filip Łoziński

Tytuł: Kompozycja przedzielona obiektem, 2023

Informacje: olej, akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d. F. Łoziński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Marcin Kędzierski, Kino Sawa, 2023 - obraz z architekturą Warszawy, bloki, postaci

36. Marcin Kędzierski

Tytuł: Kino Sawa, 2023

Informacje: akryl, płótno60x81 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | KINO SAWA 2023 | 80x60

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Tomasz Jaxa Kwiatkowski, Dzień Kondora, 2019 - abstrakcja z turkusowymi i czerwonymi kształtami na szarym tle

37. Tomasz Jaxa Kwiatkowski

Tytuł: Dzień Kondora, 2019

Informacje: olej, płótno 100x100 cmsygn. p.d.: T. Kwiatkowski 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-4000 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Paweł Kosior, Weryfikacja tożsamości, 2023 - obraz z kobietą i tatuatorem

38. Paweł Kosior

Tytuł: Weryfikacja tożsamości, 2023

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Kosior P.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Ilona Woźniak, Zapisane w chmurze, 2023 - jasny pejzaż z morzem i skałami

39. Ilona Woźniak

Tytuł: Zapisane w chmurze, 2023

Informacje: olej, płótno 60x90 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Yuliya Halyshyn, Thoroughness, 2023 - szklana płaskorzeźba z twarzami

40. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Thoroughness, 2023

Informacje: szkło47x38 cmunikat

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Jolanta Ziółkowska, Jawa czy sen, 2023 - portret rudowłosej kobiety z dmuchawcami, w szarościach

41. Jolanta Ziółkowska

Tytuł: Jawa czy sen, 2023

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d. ZJola2023, opisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Paweł Wątroba, Pejzaż wertykalny, 2023 - abstrakcyjna kompozycja w brązach i zieleni, kolaż

42. Paweł Wątroba

Tytuł: Pejzaż wertykalny, 2023

Informacje: akryl, płyta50x50 cm, 53x53 cm w oprawiesygn. p.d.: P. Wątroba 2023, opisany na odwrocie: Paweł Wątroba 2023 pejzaż wertykalny

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Natalia Kozarzewska, Podwodny, 2023 - kolorowa abstrakcja w zieleni, błękicie, czerwieni i bieli

43. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Podwodny, 2023

Informacje: akryl, pastele, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: PODWODNY | 80x100 / PASTELA I AKRYL / PŁÓTNO | 2023 Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Sebastian Andrzejewski, Stara fabryka, 2023 - kolorowy obraz z architekturą, domy, ulica

44. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Stara fabryka, 2023

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski | STARA FABRYKA 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Dawid Orłowski, Pocztówka z Toskanii, 2023 - kolorowy pejzaż, domy, maki, wzgórza

45. Dawid Orłowski

Tytuł: Pocztówka z Toskanii, 2023

Informacje: akryl, płótno100x60 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Pocztówka z Toskanii" | Orłowski Dawid, 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Ewa Osińska-Rozpędek , Jestem, 2018 - kolorowy obraz z kucającą kobietą, błękit, czerwień

46. Ewa Osińska-Rozpędek

Tytuł: Jestem, 2018

Informacje: akryl, płótno65x81 cmsygn. p.d.: E.OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA-ROZPĘDEK "JESTEM" | 65x81 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Małgorzata Karczmarzyk, Erotyczny szept kochanki, 2023 - kolorowy kobiecy portret w różu, czerni, czerwieni

47. Małgorzata Karczmarzyk

Tytuł: Erotyczny szept kochanki, 2023

Informacje: olej, płótno 80x60 cmsygn. l.d.: Arpena

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Jan Pływacz, Spacer z gitarą, 2017 - geometryczny obraz z kobiecym ciałem i gitarą, kolorowy

48. Jan Pływacz

Tytuł: Spacer z gitarą, 2017

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Pływacz 17, opisany na odwrocie: "Spacer z gitarą" II Pływacz Jan 2017 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Iwona Kobryń, Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2023 - różowy obraz z grupą postaci, gimnastyka

49. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2023

Informacje: akryl, płótno 50x50 cmopisany na odwrocie: cykl lekcja rytmiki | Iwona Kobryń '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 5000-5800 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Olga Stanisławska, Infantka, 2023 - dekoracyjny portret dziewczynki według Diego Velasqueza, róż, fiolet

50. Olga Stanisławska

Tytuł: Infantka, 2023

Informacje: olej, płótno60x50 cm sygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | 'INFANTKA' | INFANTA | OL. PŁ. 50x60 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Urszula Szulborska, Mały czerwony punkt, 2023 - różowo-fioletowa abstrakcja z czerwonym akcentem, kółka

51. Urszula Szulborska

Tytuł: Mały czerwony punkt, 2023

Informacje: technika mieszana, płótno90x65 cmsygn. l.d.: US23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Zofia Zapolska Zamierające Słońce 7, 2019 minimalistyczny pejzaż białe słońce niebieskie niebo góry

52. Zofia Zapolska

Tytuł: Zamierające Słońce 7, 2019

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: "Zamierające Słońce 7" 2019 r. | ZOFIA ZAPOLSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Izabela Drzewiecka Jestem tam i czekam na ciebie, 2023 zielona żółta abstrakcja łąka kwiaty botanika

53. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Jestem tam i czekam na ciebie, 2023

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Izabela 2023, opisany na odwrocie: "Jestem tam i czekam na ciebie" 2023 r | akryl na płótnie 120/80 cm | Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Magdalena Rochoń To co nieuchwytne, 2023 portret kobiety w delikatnej zieleni

54. Magdalena Rochoń

Tytuł: To co nieuchwytne, 2023

Informacje: olej, szlagmetal, płótno60x50 cmsygn. l.d.: Roma 2023, opisany na odwrocie: "To co nieuchwytne" – obraz olejny | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Kamila Suchecka Kiedyś byłam Twoim ogrodem, 2023 portret egzotyczny zniszczony z kwiatami kobieta

55. Kamila Suchecka

Tytuł: Kiedyś byłam Twoim ogrodem, 2023

Informacje: akryl, płótno60x60 cm, 71x71 cm w oprawieopisany na odwrocie: "KIEDYŚ BYŁAM TWOIM OGRODEM" 2023 R. | KAMILA SUCHECKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł zł

Patrycja Kruszyńska-Mikulska Dama z wachlarzem, 2023 retro portret kobiety w stylu art deco secesja tamara łempicka

56. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Dama z wachlarzem, 2023

Informacje: akryl, płótno120x70 cmopisany na odwrocie P.K. Mikulska 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4800 zł

Cena sprzedaży: 7 500 zł

Iwona Szmist Wieża, 2022 surrealistyczny pejzaż w ciepłych kolorach, wieża na pustkowiu, niebo

57. Iwona Szmist

Tytuł: Wieża, 2022

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: I. G. Szmist, opisany na odwrocie: "WIEŻA" f. olejne 50x70 | I. G. Szmist | 2022 r

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Joanna Rudek Nike II, 2023 czarno czerwona abstrakcja z dynamicznym aktem

58. Joanna Rudek

Tytuł: Nike II, 2023

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: JRudek | Nike II '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Hanna Kur Chcesz tu zostać, 2023 abstrakcja z kaktusami i muchami robakami owadami pomarańczowa czerwona

59. Hanna Kur

Tytuł: Chcesz tu zostać, 2023

Informacje: akryl, płótno50x60 cmsygn. p.d.: HANNA KUR 23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paulina Niemczyk Czekająca, 2023 akt kobiecy na czerwonym pomarańczowym tle

60. Paulina Niemczyk

Tytuł: Czekająca, 2023

Informacje: akryl, płótno120x70 cmopisany na odwrocie: Czekająca 2023 | Niemczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Joanna Mrozowska Domy na wygnance, 2018 minimalistyczny obraz dziecięcy czerwony czarny biały architektura dom

61. Joanna Mrozowska

Tytuł: Domy na wygnance, 2018

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | akryl płótno, wym 150x100 cm 2018 | "DOMY NA WYGNANCE"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Michał Rejner MR-93-S1, 2022 minimalistyczny portret kobiety azjatki czarno biały obraz

62. Michał Rejner

Tytuł: MR-93-S1, 2022

Informacje: akryl, płótno120x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

Szczepan Zalewski Św. Maria Magdalena, 2023 portret świętej lustro odbicie nowoczesne ujęcie klasycznego tematu

63. Szczepan Zalewski

Tytuł: Św. Maria Magdalena, 2023

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: SZ, opisany na odwrocie: "ŚW. MARIA MAGDALENA" | PORTRET MAGDALENY F | SZCZEPAN ZALEWSKI 2023 r

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Iwona Gabryś Kompozycja w granacie i bieli nr 129, 2023 biała niebieska granatowa kobaltowa błękitna abstrakcja kwadratowa

64. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja w granacie i bieli nr 129, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ | "KOMPOZYCJA W GRANACIE I BIELI NR 129"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Katarzyna Lembryk Anomalia, 2022 pejzaż czerwona kula pustynia kamienie góry

65. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Anomalia, 2022

Informacje: akryl, płótno80x50 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK | "ANOMALIA" 2022 r. | AKRYL NA PŁÓTNIE WERNIKS DAMAROWY

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Anzhela Tistyk Moja dusza, 2023 portret ludowy klasyczny kobiecy dziewczyna w wianku

66. Anzhela Tistyk

Tytuł: Moja dusza, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn.: p. d. A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk, olej na płótnie | 2023 rok Warszawa

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Maciej Kempiński Malinowe usta, 2023 akt męski nagi mężczyzna figuracja

67. Maciej Kempiński

Tytuł: Malinowe usta, 2023

Informacje: akryl, płyta47,5x66 cm, 59x76,5 cm w oprawiesygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: Malinowe usta | Kempiński | MMXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Janusz Hućko H-39-23, 2023 mroczna architektura symbole magiczne miesca

68. Janusz Hućko

Tytuł: H-39-23, 2023

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Izabela Szarek Don't kill, 2023 jeleń łania zwierzę leśne las jesień jelonek animalistyka

69. Izabela Szarek

Tytuł: Don’t kill, 2023

Informacje: olej, płótno120x60 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Bartłomiej Baranowski Polish Renaissance, 2023 ornament halloween czaszki trupy kosciotrupy

70. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Polish Renaissance, 2023

Informacje: akryl, płótno40x50 cmsygn. p.d.: Baranowski 62:23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

Marta Zygmunt Odbicie, 2023 portret błękitny człowiek jajo lustro

71. Marta Zygmunt

Tytuł: Odbicie, 2023

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: M. Zygmunt, opisany na odwrocie: AUTOR: MARTA ZYGMUNT | TYTUŁ: ODBICIE | TECH: OLEJ NA PŁÓTNIE | ROK: 2023 | WYM: 80/100 cm | SYGNATURA: PRAWY DOLNY RÓG

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Olga Borawska Pies na baby, 2023 abstrakcja figuracja czerwona żółta mały format

72. Olga Borawska

Tytuł: Uwaga! Pies na baby, 2022-2023

Informacje: technika mieszana, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: O! BORAWSKA | "UWAGA! PIES NA BABY" 2022/2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Agnieszka Łakoma Metropolis – Orient Express III, 2023 portret w stylu art deco secesja tamara łempicka style

73. Agnieszka Łakoma

Tytuł: Metropolis – Orient Express III, 2023

Informacje: olej, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma, 2023 r. | "Metropolis – Orient Expresss III"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 6 000 zł