83 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 23 stycznia 2024 r.

Wystawa przedaukcyjna: od 17 stycznia 2024 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 stycznia 2024 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 17 stycznia 2024 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 83 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aleksandra Milczarek At a run, 2023 - czerwono-fioletowy obraz z dwiema rudymi kobietami

1. Aleksandra Milczarek

Tytuł: At a run, 2023

Informacje: olej, płótno 80x80 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA MILCZAREK "AT A RUN" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 3200 zł

Patrycja Kruszyńska-Mikulska, Złota Agnes, 2023 - dekoracyjny obraz z kobietą w stroju retro, granat, pomarańcz, złoto

2. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Złota Agnes, 2023

Informacje: akryl, płótno 80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 6500-8000 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Dawid Orłowski, Babie lato, 2023 – jasny obraz z samochodem retro na plaży, pastele

3. Dawid Orłowski

Tytuł: Babie lato, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Babie lato" Orłowski Dawid, 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Kamil Słoń , Wawa, 2023 - obraz z gemoetrycznymi kształtami, zieleń, brąz, róż

4. Kamil Słoń

Tytuł: Wawa, 2023

Informacje: akryl, płótno 50x60 cmopisany na odwrocie: "WAWA" Toni Glow '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Jakub Szymański, Pegazy 51, 2023 - jasny obraz z geometrycznymi pegazami, zieleń, brązy

5. Jakub Szymański

Tytuł: Pegazy 51, 2023

Informacje: akryl, płótno 100x90 cmsygn. na licu: K.2023, opisany na odwrocie: J.Szymański "PEJZAZY 51" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 3200 zł

Anzhela Tistyk, Pomiędzy, 2023 - portret kobiety na szarym, abstrakcyjnym tle

6. Anzhela Tistyk

Tytuł: Pomiędzy, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk. olej na płótnie lnianym 2023 rok

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Ewa Krzywińska, Garda lake, 2023 – błękitno-szary pejzaż z plażą i postaciami

7. Ewa Krzywińska

Tytuł: Garda lake, 2023

Informacje: olej, płótno 60x110 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: GARDA LAKE EWA KRZYWIŃSKA 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4200-6000 zł

Cena sprzedaży: 5000 zł

Tomasz Jaxa Kwiatkowski, Digital, 2019 - ekspresyjny abstrakcyjny obraz, błękit i czerwień na szarym tle

8. Tomasz Jaxa Kwiatkowski

Tytuł: Digital, 2019

Informacje: olej, płótno 100x100 cmsygn. p.d.: T.Kwiatkowski.19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3600 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Agnieszka Sierzputowska, Powroty 02, 2023 - jasna abstrakcja w odcieniach błękitu, czerwieni i czerni

9. Agnieszka Sierzputowska

Tytuł: Powroty 02 [POZYCJA WYCOFANA], 2023

Informacje: akryl, tusz, kredka, płótno 100x100 cmsygn. p.d.: SIERZPUTOWSKA '2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Iza Jaśniewska, Sen z cyklu Ogrody, 2023 - błękitny obraz z roślinami na pastelowym tle

10. Iza Jaśniewska

Tytuł: Sen z cyklu Ogrody, 2023

Informacje: akryl, płótno 60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł: SEN (z cyklu OGRODY) akryl, 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Andrzej Zujewicz, Turtulskie trzciny, 2023 - błękitno-zielony pejzaż z rzeką i roślinami

11. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Turtulskie trzciny, 2023

Informacje: akryl, płótno65x70 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "TURTULSKIE TRZCINY" 2023 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Tiana Breeze, Turkusowa przystań, 2023 - realistyczny obraz z łodziami, błękit, zieleń, czerwień

12. Tiana Breeze

Tytuł: Turkusowa przystań, 2023

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Tiana Breeze oil on canvas, 2023 "Turquoise Harbor"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Katarzyna Lembryk, Dwoiste przestrzenie zniekształconego odwzorowania, 2023 - surrealistyczny obraz z wiatrakami w pejzażu

13. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Dwoiste przestrzenie zniekształconego odwzorowania, 2023

Informacje: tempera, olej, deska46x26 cm, w oprawie 56x36 cmsygn. p.d. K. Lembryk, opisany na odwrocie: Katarzyna Lembryk, "Dwoiste przestrzenie zniekształconego odwzorowania" Laserunki olejne na imprimiturze temperowej, deska, 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Iwona Szmist, Rowerem przez świat, 2022 - bajkowy obraz z kobietą na rowerze na tle pejzażu, surrealizm

14. Iwona Szmist

Tytuł: Rowerem przez świat, 2022

Informacje: olej, płótno 70x50 cmsygn. p.d.: I.G.Szmist, opisany na odwrocie: Rowerem przez świat Farby olejne, 2022 r. I.G.Szmist

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Gabriela Olechowska Kobieta z kotem, 2023 – bajkowy obraz z nagą kobietą i kotkiem na tle pejzażu z kwiatami

15. Gabriela Olechowska

Tytuł: Kobieta z kotem, 2023

Informacje: olej, płótno 140x110 cmopisany na odwrocie: GABA OLECHOWSKA "Kobieta z kotem" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Maciej Kempiński, Sen motyla, 2023 - realistyczny obraz z nagą kobietą siedzącą na łóżku

16. Maciej Kempiński

Tytuł: Sen motyla, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. l.d.: MK, opisany na odwrocie: "Sen motyla" M. Kempiński MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Bartłomiej Załucki, Święty, 2023 - obraz z kobietą na błękitnym tle

17. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Święty, 2023

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI ŚWIĘTY MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Milena Chmielewska, Kiedy niebo mówi dobranoc, 2023 - bajkowy obraz z kobietą, gramofonem i księżycem

18. Milena Chmielewska

Tytuł: Kiedy niebo mówi dobranoc, 2023

Informacje: akryl, olej, złoto mineralne, płótno100x80 cmsygn. p.d.: MChmielewska, opisany na odwrocie: "Kiedy niebo mówi dobranoc" MChmielewska 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Janusz Hućko, H-40-23, 2023 - surrealistyczny obraz w brązach i czerni

19. Janusz Hućko

Tytuł: H-40-23, 2023

Informacje: olej, płótno 90x70 cmsygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, Acumen, 2023 - bajkowy obraz z postacią kobiety ze szkrzydłami, surrealizm

20. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Acumen, 2023

Informacje: akryl, olej, szlagmetal, płótno 40x50 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Acumen' 2023 Anna Sandecka-Ląkocy

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Izabela Szarek, Silver moon swan, 2022 - granatowy obraz z łabędziem

21. Izabela Szarek

Tytuł: Silver moon swan, 2022

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek Fellino 2022 "Silver moon swan"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Dominika Ruta, Fragmenty Ziemi, 2017 - błękitno-czarny obraz z roślinami i czerwonymi listkami

22. Dominika Ruta

Tytuł: Fragmenty Ziemi, 2017

Informacje: akryl, płótno 120x50 cmopisany na odwrocie: Dominika Ruta | "Fragmenty Ziemi" 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3200 zł

Magdalena Rochoń, Jesienna kołysanka, 2023 - obraz z dwiema kobietami w błękicie i czerwianiach

23. Magdalena Rochoń

Tytuł: Jesienna kołysanka, 2023

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. l.d.: Roma 2023, opisany na odwrocie: "Jesienna kołysanka" – obraz olejny | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Magdalena Barczyk-Kurus, Lunar II z cyklu Intymność światła, 2023 - obraz abstrakcyjny, błękitne koło z żółtymi detalami

24. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Lunar II z cyklu Intymność światła, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Lunar II" | cykl: "Intymność światła" | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Iwona Gabryś, Kompozycja w granacie i bieli nr 138, 2023 - szaro-biały pejzaż z miastem, granat

25. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja w granacie i bieli nr 138, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ, „Kompozycja w granacie i bieli nr 138"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 3400 zł

Ilona Woźniak, Kobieta na plaży, 2023 - jasny pejzaż nadmorski z górami i postacią

26. Ilona Woźniak

Tytuł: Kobieta na plaży, 2023

Informacje: olej, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Artem Tuliuk, Powiew delikatności, 2023 - dekoracyjny obraz z postacią kobiety w bieli

27. Artem Tuliuk

Tytuł: Powiew delikatności, 2023

Informacje: olej, szlagmetal, płótno90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Małgorzata Karczmarzyk, Sen, 2023 - dekoracyjny portret kobiety, róż, fiolet, szarość

28. Małgorzata Karczmarzyk

Tytuł: Sen, 2023

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. na licu: AvPeNa, opisany na odwrocie: Małgorzata Karczmarzyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Status: Zarezerwowany

Olga Stanisławska, Perły Antoniny, 2023 - zgeometryzowana postać kobiety, portret, fiolet, róż

29. Olga Stanisławska

Tytuł: Perły Antoniny, 2023

Informacje: olej, płótno70x60 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocier: OLGA STANISŁAWSKA | "PERŁY ANTONINY" | ANTONINA'S PEARLS | OL. PŁ. 60x70 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Hanna Rozpara, CMG 09, 2023 - dekoracyjna abstrakcja, organiczne kształty, róż, złoto

30. Hanna Rozpara

Tytuł: CMG 09, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2023, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2023 "CMG 09"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Katrzyna Kudełka, Rewizyta, 2023 – różowy obraz z jeleniem na tle architektury

31. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Rewizyta, 2023

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, "Rewizyta", 100x70 cm, akryl, 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Maciej Cieśla, Modelka w pracowni 3, 2023 - kolorowy obraz z kobiecą postacią we wnętrzu

32. Maciej Cieśla

Tytuł: Modelka w pracowni 3, 2023

Informacje: olej, płótno, 100x70 cm, sygn. l.d.: Maciej Cieśla

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Marcin Kędzierski, All American Man z Filtrowej, 2023 - realistyczny obraz z chłopakiem na rowerze

33. Marcin Kędzierski

Tytuł: All American Man z Filtrowej, 2023

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI ALL AMERICAN MAN Z FILTROWEJ 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Ewa Osińska-Rozpędek, Pejzaż zwyczajny, 2020 – kolorowy obraz, pejzaż z domami i drzewami

34. Ewa Osińska-Rozpędek

Tytuł: Pejzaż zwyczajny, 2020

Informacje: akryl, olej, płótno 80x100 cmsygn. p.d.: E. OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA "PEJZAŻ ZWYCZAJNY" 80x100 akryl 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Joanna Mrozowska, Znikające domy, 2023 - obraz z architekturą, szary i biały dom na czerwonym tle

35. Joanna Mrozowska

Tytuł: Znikające domy, 2023

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "ZNIKAJĄCE DOMY" tech. akryl płótno wym 70x100 cm 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Joanna Bojar-Antoniuk, Firmamentum Fru z cyklu Color Fan, 2023 - kolorowy obraz, kalejdoskop z niebem

36. Joanna Bojar-Antoniuk

Tytuł: Firmamentum Fru z cyklu Color Fan, 2023

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. l.d.: JO.AN 2023, opisany na odwrocie: Jo.Antoniuk "FIRMAMENTUM.FRU" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Sebastian Stachura, Żaba 1, 2023 - kolorowy obraz z żabą w słuchawkach

37. Sebastian Stachura

Tytuł: Żaba 1, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: STACHURA SEBASTIAN "ŻABA 1" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Mirosław Nowiński , Gra uczuć, 2024, bajkowy, kolorowy obraz z postaciami

38. Mirosław Nowiński

Tytuł: Gra uczuć, 2024

Informacje: akryl, płótno120x100 cm sygn. l.d., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 8000-11000 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

Anna Jarzymowska, Oczyszczenie Świątyni, 2023 - kolorowy obraz, abstrakcja

39. Anna Jarzymowska

Tytuł: Oczyszczenie świątyni, 2023

Informacje: olej, akryl, płótno130x110 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-7000 zł

Cena sprzedaży: 5000 zł

Katarzyna Machejek, Tatra Mountains, 2023 - kolorowy obraz, pejzaż górski, błękit, czerwień

40. Katarzyna Machejek

Tytuł: Tatra Mountains, 2023

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Tatra Mountains Katarzyna Machejek 2023 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Marta Zygmunt, Wróżbitka, 2023 - niebiesko-żółty obraz z kobietą przy stole

41. Marta Zygmunt

Tytuł: Wróżbitka, 2023

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: MZygmunt, opisany na odwrocie: AUTOR: MARTA ZYGMUNT | TYTUŁ: WRÓŻBITKA | TECH: OLEJ | ROK: 2023 r. | SYGNATURA: LEWY DOLNY RÓG

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Agnieszka Łakoma, Metropolis – Orient Express II, 2023 – żółto-szary dekoracyjny obraz z kobiecym portretem, w stylu art deco

42. Agnieszka Łakoma

Tytuł: Metropolis – Orient Express II, 2023

Informacje: olej, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma, 2023 r. | "Metropolis – Orient Express II"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 5500-6500 zł

Agata Wereszczyńska, Pani M., 2023 - portret kobiety w czerni na srebrnym tle

43. Agata Wereszczyńska

Tytuł: Pani M., 2023

Informacje: technika mieszana, płótno60x60 cmsygn. p.d.: AW'23, opisany na odwrocie: "PANI M." AGATA WERESZCZYŃSKA technika mieszana 60x60 cm 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Yuliya Halyshyn, Decency, 2023 - rzeźba ze szkła z twarzami

44. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Decency, 2023

Informacje: szkło32x36,5x3,5 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Hanna Kur, Zebranie tygrysich gołębi, 2023 - jasny obraz, gołębie na żółtym tle

45. Hanna Kur

Tytuł: Zebranie tygrysich gołębi, 2023

Informacje: akryl, płótno 60x60 cmsygn. p.g.: HANNA KUR 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Mariola Świgulska, Duma i uprzedzenie, 2023 - dekoracyjny obraz z pawiami na złotym tle

46. Mariola Świgulska

Tytuł: Duma i uprzedzenie, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna Miłego życia :)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Bartłomiej Baranowski, Fajny kawałek, Milordzie..., 2023 - bajkowy obraz z postacią w sukni przy gramofonie

47. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Fajny kawałek, Milordzie…, 2023

Informacje: akryl, płótno 50x50 cmsygn. l.g.: Baranowski63:23, na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Vanessa Świgulska, Synergia, 2023 - dekoracyjny obraz, turkusowa kula na złotym tle

48. Vanessa Świgulska

Tytuł: Synergia, 2023

Informacje: akryl, olej, rdza, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Eslain 24 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3800-4400 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Jolanta Ziółkowska, Martwa natura z makiem, 2022 - realistyczny obraz, dzbanki, tkanina, kwiat maku

49. Jolanta Ziółkowska

Tytuł: Martwa natura z makiem, 2022

Informacje: akryl, płótno 70x80 cmsygn.: l.d. ZJola2022, opisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Dorota Potter, Łapiemy ostatnie chwile słońca, 2022 - obraz z postaciami na plaży, ciepłe kolory, błękit

50. Dorota Potter

Tytuł: Łapiemy ostatnie chwile słońca, 2022

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: D.Potter 2022, opisany na odwrocie: Dorota Potter Łapiemy ostatnie chwile słońca, 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Gabriela Paluch, Florencja, 2023, kolorowy obraz, architektura, widok miasta i rzeki

51. Gabriela Paluch

Tytuł: Florencja, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Teresa Kluszczyńska , Już czas, 2023 - bajkowy obraz z widokiem miasta i grupą ludzi

52. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: Już czas, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Jan Pływacz, Jazz, 2021 - kubistyczny obraz z instrumentami na kolorowym tle, pianino, gitara, saksofon

53. Jan Pływacz

Tytuł: Jazz, 2021

Informacje: akryl, płótno70x50 cm sygn. p.d.: Pływacz J. 21, opisany na odwrocie: Pływacz Jan 2021 "Jazz"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Julia Dunko, Qualim, 2023 - obraz, abstrakcja minimalistyczna, bordo, zieleń, biel, złoto

54. Julia Dunko

Tytuł: Qualim, 2023

Informacje: akryl, złoto płatkowe, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Qualim 2023 akry, zloto płatkowe, płótno 100x80 Julia Dunko DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Zofia Zapolska, Jesień, 2021 - pejzaż z frzewami, słońcem i grzybami, zieleń, brąz, czerń

55. Zofia Zapolska

Tytuł: Jesień, 2021

Informacje: akryl, płótno 80x120 cmopisany na odwrocie: ZOFIA ZAPOLSKA JESIEŃ 2021 IX.2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Paweł Wątroba, Planety, 2023 - obraz, kolaż w zieleni, brązach

56. Paweł Wątroba

Tytuł: Planety, 2023

Informacje: akryl, tektura50x50 cm, 52,5x52,5 w oprawiesygn. p.d.: P. Wątroba 2023, opisany na odwrocie: Paweł Wątroba 23 | PLANETY

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Joanna Rudek, Sabinki II, 2023 - akt kobiecy, w brązach i szarościach

57. Joanna Rudek

Tytuł: Sabinki II, 2023

Informacje: akryl, płótno 100x80 cmopisany na odwrocie: JRudek | Sabinki II '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

Szczepan Zalewski, Wspomnienie Psyche, 2023 - akt w pionie z dwiema postaciami

58. Szczepan Zalewski

Tytuł: Wspomnienie Psyche, 2023

Informacje: olej, płótno 120x40 cmopisany na odwrocie: "WSPOMNIENIE PSYCHE" SZCZEPAN ZALEWSKI 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Paulina Niemczyk, Tańcząca, 2023 - kobiecy akt na pomarańczowym tle

59. Paulina Niemczyk

Tytuł: Tańcząca, 2023

Informacje: akryl, płótno120x70 cmopisany na odwrocie: "Tańcząca" 2023 Niemczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Hanna Pushkarova, Poranne przebudzenie, 2023 - kobiecy akt z kwiatami, w bieli, pomarańczu

60. Hanna Pushkarova

Tytuł: Poranne przebudzenie, 2023

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | Akryl, płótno 2023 r | "Poranne przebudzenie | 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Kamila Suchecka, Dzieje się, ale ja zachowam spokój, 2023 - kolorowy obraz, postać kobiety siedząca na ziemi w pokoju

61. Kamila Suchecka

Tytuł: Dzieje się, ale ja zachowam spokój, 2023

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: "Dzieje się, ale ja zachowam spokój" Kamila Suchecka 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Justyna Basta, Peony, 2023 - dekoracyjny, realistyczny portret kobiety z kwiatami

62. Justyna Basta

Tytuł: Peony, 2023

Informacje: akryl, cienkopis, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Justyna Basta 2023, opisany na odwrocie: Paeonia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł