85 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 26 marca 2024 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 19 marca 2024 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 26 marca 2024 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 19 marca 2024 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 85 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Barbara Czerwińska, Miasto XXX, 2023 - błekitno-fioletowy obraz, panorama miasta

1. Barbara Czerwińska

Tytuł: Miasto XXX, 2023

Informacje: akryl, płótno60x81 cmsygn. p.d.: B.CZERWIŃSKA, opisany na odwrocie: BARBARA CZERWIŃSKA akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Aleksandra Milczarek, Romeo!, 2024 - okrągły obraz z kobiecym portretem, kolorowy

2. Aleksandra Milczarek

Tytuł: Romeo!, 2024

Informacje: olej, płótnośr. 50 cmsygn. AMilczarek 2024, opisany na odwrocie: ALEKDANDRA MILCZAREK "ROMEO!" 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Katarzyna Lembryk, Pejzaże z wiatrakami w nielogicznym zniekształceniu, 2024 - kolorowy pejzaż, wiatraki, surrealizm

3. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Pejzaże z wiatrakami w nielogicznym zniekształceniu, 2024

Informacje: akryl, płótno 40x80 cmsygn. p.d.: K.Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK "PEJZAŻE Z WIATRAKAMI W NIELOGICZNYM ZNIEKSZTAŁCENIU" AKRYL NA PŁÓTNIE WERNIKS DAMAROWY 2024 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Katarzyna Zielska, Droga, do której często wracam w myślach, 2023 - kolorowy pejzaż z górami i drogą

4. Katarzyna Zielska

Tytuł: Droga, do której często wracam w myślach, 2023

Informacje: olej, płótno 40x60 cmopisany na odwrocie: Kasia Zielska-Musiał "Droga, do której często wracam w myślach" Tajlandia 40x60 cm 2023 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Katarzyna Machejek, Hey! Tatra!, 2024 - kolorowy pejzaż z górami, łąką

5. Katarzyna Machejek

Tytuł: Hey! Tatra!, 2024

Informacje: olej, płótno 70x50 cmsygn. l.d.: KM'24, opisany na odwrocie: Katarzyna Machejek Hey! Tatra! 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Marcin Kędzierski, Wieczór na Woli. Panorama, 2024 - pejzaż miejski, nocą

6. Marcin Kędzierski

Tytuł: Wieczór na Woli. Panorama, 2024

Informacje: akryl, płótno 65x110 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI WIECZÓR NA WOLI. PANORAMA 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Ewa Krzywińska, Better together, 2024 - portret dwóch kobiet, pastelowe kolory

7. Ewa Krzywińska

Tytuł: Better together, 2024

Informacje: olej, płótno 80x100 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: BETTER TOGETHER EWA KRZYWIŃSKA 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4800-6500 zł

Jan Pływacz, Samotna gitara, 2022 - geometryczny, kolorowy obraz z gitarą, instrument

8. Jan Pływacz

Tytuł: Samotna gitara, 2022

Informacje: akryl, kolaż, płótno 80x60 cmsygn. p.d.: PływaczJ 22, opisany na odwrocie: "Samotna gitara" Pływacz Jan 2022 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Oleh Lavrii, Devotion, 2023 - jasny obraz z postaciami i domem, symbolizm

9. Oleh Lavrii

Tytuł: Devotion, 2023

Informacje: akryl, płótno73x100 cmopisany na odwrocie: Oleh Lavrii "Devotion" acrylic on canvas 2023 "Poświęcenie" akryl na płótnie 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Jadwiga Wolska, Geo 113, 2024 surrealistyczny obraz ze skałami, pomarańczowe tło, błekit

10. Jadwiga Wolska

Tytuł: Geo 113, 2024

Informacje: akryl, płótno 80x60 cmsygn. p.d.: JW 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

Anna Pikos, Wnikliwe rozmowy, 2024 - surrealistyczny portret podwójny

11. Anna Pikos

Tytuł: Wnikliwe rozmowy, 2024

Informacje: technika mieszana, płótno70x50 cmsygn. l.d.: ANNA PIKOS 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Janusz Hućko, H-42-23, 2023 - surrealistyczny obraz z postacią

12. Janusz Hućko

Tytuł: H-42-23, 2023

Informacje: olej, płótno 100x80 cmsygn. l.d.: J.Hućko., opisany na odwrocie: J. Hućko. 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-4600 zł

Iwona Szmist, Portal, 2024 - surrealistyczny obraz, las, drzewa

13. Iwona Szmist

Tytuł: Portal, 2024

Informacje: olej, płótno 90x70 cmsygn. l.d.: I.G.Szmist, opisany na odwrocie: "Portal" f.olejne 2024 I.G.Szmist

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Iwona Gabryś , Kompozycja w zieleni i bieli nr 151, 2024 - jasna abstrakcja

14. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja w zieleni i bieli nr 151, 2024

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ KOMPOZYCJA W ZIELENI I BIELI NR 151

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Sofia Wróblewska, Blask przeszłości, 2024 - abstrakcja w jasnych barwach zieleń, biel, turkus

15. Sofia Wróblewska

Tytuł: Blask przeszłości, 2024

Informacje: olej, płótno 90x120 cmsygn. p.d.: S.Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Marcin Lenczowski, Turkusowy nr 20, 2022 - podwójny kobiecy portret

16. Marcin Lenczowski

Tytuł: Turkusowy nr 20, 2022

Informacje: akryl, płótno90x80 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: 2022 MLenczowski Lenczys TURKUSOWY #20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Marta Zygmunt, Łza Arlekina, 2024 - obraz z postacią w stroju arlekina, zieleń, czerń

17. Marta Zygmunt

Tytuł: Łza Arlekina, 2024

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Zygmunt, opisany na odwrocie: AUTOR: MARTA ZYGMUNT TYTUŁ: ŁZA ARLEKINA (ARLEKIN I CYRKOWCY) TECH: OLEJ WYM: 50/70 CM ROK: 2024 SYGN: PRAWY DOL. RÓG

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Magdalena Barczyk-Kurus, Pomiędzy z cyklu Jurajskie światło, 2023 - błękitno-granatowa abstrakcja

18. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Pomiędzy z cyklu Jurajskie światło, 2023

Informacje: akryl, płótno76x102 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Pomiędzy" cykl "Jurajskie światło" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Jolanta Ziółkowska, Na fali, 2024 - obraz z mężczyzną kąpiącym się w morzu, fale

19. Jolanta Ziółkowska

Tytuł: Na fali, 2024

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: ZJola2024, podpisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Damian Lisiewski, Pawie, 2024 - obraz z widokiem na pałac w Łazienkach, na wodzie

20. Damian Lisiewski

Tytuł: Pawie, 2024

Informacje: akryl, płótno 100x100 cmopisany na odwrocie: Pawie Damian Lisiewski 2024 oraz pieczęcie artysty

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Dorota Potter, Łąka w cieniu, 2022 - obraz z kwiatami na zielonej łące

21. Dorota Potter

Tytuł: Łąka w cieniu, 2022

Informacje: olej, płótno 60x60 cmsygn. p.d.: D.Potter, opisany na odwrocie: Dorota Potter 2022 Łąka w cieniu

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Maciej Kempiński, Rybion, 2024 - błękitny obraz z kształtem ryby i sylwetką mężczyzny

22. Maciej Kempiński

Tytuł: Rybion, 2024

Informacje: akryl, płótno 80x30 cmsygn. na licu: Kempiński, opisany na odwrocie: "Rybion" M. Kempiński MMXXIV

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Magdalena Rochoń , Księżycowe odpływy, 2024 - bajkowy obraz z kobietą, zielono-niebieski ze złotem

23. Magdalena Rochoń

Tytuł: Księżycowe odpływy, 2024

Informacje: akryl, złoto, płótno 90x80 cmsygn. l.d.: Roma 2024 r., opisany na odwrocie: "Księżycowe odpływy" - obraz akrylowy (+ technika własna) autor: Magdalena Rochoń Lidzbark 2024 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Izabela Szarek, The Blue book store, 2024 obraz z książkami i czarnym kotem, księgarnia

24. Izabela Szarek

Tytuł: The Blue book store, 2024

Informacje: olej, płótno 90x100 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek Fellino 2024 "The Blue book store"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Roman Maisei, Leżąca na łące, 2021 - geometryczny pejzaż, zieleń, błękit

25. Roman Maisei

Tytuł: Leżąca na łące, 2021

Informacje: olej, płótno60x167 cmsygn. p.d.: RM, opisany na odwrocie: Roman Maisei, Leżąca na łące, 2021, 60x167, akryl + olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Bartłomiej Załucki, Plener, 2024 - bajkowy obraz z kobietami i postacią na koniu

26. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Plener, 2024

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI PLENER MMXXIV

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Grzegorz Ziółkowski, Mały kataryniarz, 2021 - obraz z postaciami na tle architektury

27. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Mały kataryniarz, 2021

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: G. ZIÓŁKOWSKI 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Dawid Masionek, Świecąca w mroku (Katedra Kanterberyjska), 2024 - obraz z widokiem na kościół gotycki

28. Dawid Masionek

Tytuł: Świecąca w mroku (Katedra Kanterberyjska), 2024

Informacje: olej, płótno90x73 cmsygn. p.d.: Dawid Masionek 2024, opisany na odwrocie: "ŚWIECĄCA W MROKU (KATEDRA KANTERBERYJSKA)" Dawid Masionek 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Bartłomiej Baranowski, Co za przebranie, Milordzie, 2023 - bajkowy obraz z postacią z ptasi dziobem na złotym tle

29. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Co za przebranie, Milordzie, 2023

Informacje: akryl, płótno 50x50 cmsygn. l.g.: Baranowski 70:23, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Mariola Świgulska, Gotowi na miłość, 2024 - złoty obraz z dwoma pawiami

30. Mariola Świgulska

Tytuł: Gotowi na miłość, 2024

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno 90x90 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2024 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna miłego zycia :)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Cena sprzedaży: 2500 zł

Artem Tuliuk, Eteryczność dotyku, 2023 - jasny portret kobiety w kapeluszu, złote tło

31. Artem Tuliuk

Tytuł: Eteryczność dotyku, 2023

Informacje: olej, szlagmetal, płótno100x70 cmsygn. p.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Joanna Bojar-Antoniuk, Adela z cyklu Art DeKot z serii Piksoty, 2023 - dekoracyjny obraz, portret kota z pikseli

32. Joanna Bojar-Antoniuk

Tytuł: Adela z cyklu Art DeKot z serii Piksoty, 2023

Informacje: akryl, płótno 70x70 cmsygn. l.d.: JO.AN 2023, opisany na odwrocie: Jo.Antoniuk "ADELA" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Iza Jaśniewska, Miedziany wieczór, 2023 - pejzaż w odcieniach brązów i pomarańczowego, miedź

33. Iza Jaśniewska

Tytuł: Miedziany wieczór, 2023

Informacje: akryl, płótno 100x50 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska t: Miedziany wieczór. 2023 r akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Kamila Suchecka, Ukryta pamięć, 2023 - bajkowy kobiecy portret, dwie postaci, kolorowy

34. Kamila Suchecka

Tytuł: Ukryta pamięć, 2023

Informacje: akryl, olej, płótno 100x70 cmopisany na odwrocie: "UKRYTA PAMIĘĆ" 2023 R. Kamila Suchecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Agnieszka Łakoma, Metropolis - Orient Express IV, 2024 kobiecy portret w stylu art deco, retro, brązy, biel, czerń

35. Agnieszka Łakoma

Tytuł: Metropolis – Orient Express IV, 2024

Informacje: olej, płótno 60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma "Metropolis - Orient Express IV" 2024 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 5500-6500 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Michał Dąbrowski, Bezsilność 2, 2023 - fioletowo-złoty obraz z mężczyzną, akt

36. Michał Dąbrowski

Tytuł: Bezsilność 2, 2023

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: M.Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Michał Rejner, Kobieta ze sklepu z ubraniami, 2023 - portret kobiety w czerwieni, szare tło

37. Michał Rejner

Tytuł: Kobieta ze sklepu z ubraniami, 2023

Informacje: olej, płótno120x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-5500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Małgorzata Bundzewicz, Wokół Vermeera, 2023 - różowo-niebieski obraz z wnętrzem budynku

38. Małgorzata Bundzewicz

Tytuł: Wokół Vermeera, 2023

Informacje: olej, płótno60x40 cmsygn. p.d.: mb2023, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ WOKÓŁ VERMEERA OLEJ/PŁÓTNO 2023 r. 60x40

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Joanna Mrozowska, Wiata przy lesie, 2024 - brązowo-niebieski obraz z lasem i domkiem

39. Joanna Mrozowska

Tytuł: Wiata przy lesie, 2024

Informacje: akryl, płótno 130x92 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "Wiata przy lesie" tech. akryl, płótno 130x92 cm 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Hanna Kur, Wypalanie traw, 2024 - obraz z łąką, płomieniami i ptakiem

40. Hanna Kur

Tytuł: Wypalanie traw, 2024

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. l.g.: HANNA KUR 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Olaf Bryczkowski, Strefa komfortu, 2022 - obraz z mężczyzną w czerwonym garniturze

41. Olaf Bryczkowski

Tytuł: Strefa komfortu, 2022

Informacje: akryl, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Andrzej Zujewicz, 5 tysięcy hełmów, 2024 - obraz z mężczyzną w wielkim hełmie, garnitur

42. Andrzej Zujewicz

Tytuł: 5 tysięcy hełmów, 2024

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ '2024 "PIĘĆ TYSIĘCY HEŁMÓW"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Szczepan Zalewski, Idol, 2024 - obraz z postacią w draperii, statuetka

43. Szczepan Zalewski

Tytuł: Idol, 2024

Informacje: olej, płótno120x60 cmopisany na odwrocie: "IDOL" / "UBRANE KŁAMSTWO" SZCZEPAN ZALEWSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Joanna Rudek, Metallico III, 2023 - obraz z czarną sylwetką, abstrakcja, biel

44. Joanna Rudek

Tytuł: Metallico III, 2023

Informacje: olej, akryl, płótno 80x60 cmopisany na odwrocie: Metallico JR'23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Monika Noga, Inquietiude, 2023 - postać kobiety siedzącej na krześle, akt

45. Monika Noga

Tytuł: Inquietiude, 2023

Informacje: olej, płótno 100x70 cmopisany na odwrocie: Monika Noga Inquietiude

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Yulia Halyshyn, Beyond reality, 2024 - czarna płaskorzeźba, szkło, abstrakcja

46. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Beyond reality, 2024

Informacje: szkło48x38 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Julia Dunko, Ometix II, 2024 - pastelowa abstrakcja, liliowa z bielą i czernią

47. Julia Dunko

Tytuł: Ometix II, 2024

Informacje: akryl, złoto płatkowe, płótno 119x78,5 cmopisany na odwrocie: Ometix II 2024 akyl, złoto pł, płótno 119x79 Julia Dunko

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Natalia Kozarzewska, Basic. Pink, 2024 - abstrakcja, różowe kształty, białe tło

48. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Basic. Pink, 2024

Informacje: akryl, pastel, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: BASIC.PINK 90x90 AKRYL/PASTEL 24' Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Anna Jarzymowska , Bądźcie wdzięczni, 2024 - kolorowa abstrakcja, czerwień, błękit, zieleń

49. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bądźcie wdzięczni, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno130x110 cm opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska 2022 r. "Bądźcie wdzięczni"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-7000 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Piotr Pachecki, Turysta w hotelowym patio, 2024 - kolorowy obraz z mężczyzną siedzącym w fotelu

50. Piotr Pachecki

Tytuł: Turysta w hotelowym patio, 2024

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: PACHECKI 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Olga Borawska, When the sky was Ametyst, 2024 - kolorowa abstrakcja, fiolet, pomarańcz, róż

51. Olga Borawska

Tytuł: When the sky was Ametyst, 2024

Informacje: olej, akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: BORAWSKA OLGA 2018-2020 "WHEN THE SKY WAS... AMETYST" O!BORAWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Vanessa Świgulska, Tam gdzie kończy się czas, 2024 - obraz z kulą i postacią na trampolinie, róż, złoto, fuksja

52. Vanessa Świgulska

Tytuł: Tam gdzie kończy się czas, 2024

Informacje: olej, akryl, rdza, płótno80x80 cmsygn. l.d. Eslain, opisany na odwrocie: "TAM GDZIE KOŃCZY SIĘ CZAS" 2024 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-4800 zł

Cena sprzedaży: 8000 zł

Gabriela Paluch, Widok na morze, 2024 - nadmorski pejzaż, budynki, kwiaty, woda

53. Gabriela Paluch

Tytuł: Widok na morze, 2024

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Ilona Woźniak, Podróż wycieczkowcem, 2024 - jasny pejzaż, woda, wyspy, statek

54. Ilona Woźniak

Tytuł: Podróż wycieczkowcem, 2024

Informacje: olej, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Dawid Orłowski, Wakacje All Inclusive, 2024 - mężczyzna na plaży, parawan, morze

55. Dawid Orłowski

Tytuł: Wakacje All Inclusive, 2024

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Wakacje All Inclusive" Orłowski Dawid 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Andrzej Wirpszo, Wyspa tajemnic, 2024 - jasny pejzaż z wyspą i jeziorem, drzewa, czarno-biały

56. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Wyspa tajemnic, 2024

Informacje: akryl, płótno80x100 cm sygn. l.d.: WIRP'24, opisany na odwrocie: "WYSPA TAJEMNIC" AKRYL-PŁÓTNO, WYM 80x100 A. WIRPSZO, ROK 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Katarzyna Kudełka, Ogrodnik, 2023 - zielony obraz z kobietą siedzącą na schodach

57. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Ogrodnik, 2023

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, Ogrodnik, 50x70 cm, akryl, 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Teresa Kluszczyńska, W innej rzeczywistości, 2024 - bajkowy obraz z parą w łodzi

58. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: W innej rzeczywistości, 2024

Informacje: akryl, płótno70x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3800 zł

Cena sprzedaży: 3800 zł

Stachura Sebastian, Albus, 2023 - kolorowy obraz z kotem w okularach

59. Sebastian Stachura

Tytuł: Albus, 2023

Informacje: akryl, płótno 100x100 cmopisany na odwrocie: STACHURA SEBASTIAN "ALBUS" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Hanna Pushkarova, Transformacja, 2024 - dyptyk z kobietą i ptakiem, akt, błękit

60. Hanna Pushkarova

Tytuł: Transformacja, 2024

Informacje: akryl, technika mieszana, płótno2x (70x50) cmsygn. p.d.: PUSHKAROVA, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Julia Reiter, Jazz, Jazz, Jazz, 2024 - okrągły obraz z mężczyzną grającym na saksofonie

61. Julia Reiter

Tytuł: Jazz, Jazz, Jazz, 2024

Informacje: olej, płótno śr. 90 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3600 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Katarzyna Doroba, Trzy panny, 2023 - obraz z sylwetkami kobiet, róż, czerń, pomarańczowy

62. Katarzyna Doroba

Tytuł: Trzy panny, 2023

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn.: KDOROBA2023, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA TRZY PANNY AKRYL 100/80 2023 PAŹDZIERNIK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł