ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Licytuj dzieła wybitnych twórców na 8 Aukcji Sztuki Współczesnej!

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem nadchodzącej 8 Aukcji Sztuki Współczesnej, na którą zapraszamy już 14 marca 2023 r. o godz. 19:30. Licytacje tego typu organizujemy jedynie 4 razy w roku. Proponujemy na nich dzieła sztuki wybitnych artystów średniego pokolenia i nestorów polskiej sceny artystycznej, także twórców już nieżyjących. To dzieła o niewątpliwych walorach estetycznych – w bardzo różnorodnych stylistykach, ale i o potencjale inwestycyjnym.

W katalogu tej aukcji znajdziecie prace m.in. Ewy Zawadzkiej, Andrzeja Sadowskiego, Macieja Bieniasza, Stanisława Kortyki, Michała Misiaka, Andrzeja Tobisa, Agaty Czeremuszkin-Chrut, Ewy Prończuk-Kuziak i wielu innych, cenionych twórców. To przede wszystkim malarstwo, ale i kolekcjonerzy rzeźby czy grafiki znajdą w katalogu interesujące pozycje.

Wszystkie prace prezentowane w katalogu można obejrzeć na żywo na trwającej już u nas wystawie przedaukcyjnej. Godziny otwarcia: pon.–pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00.

Licytacja możliwa będzie na żywo, w naszej siedzibie oraz zdalnie. Zlecenia i limity aukcyjne można składać przez naszą stronę poprzez przyciski „Złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl lub telefonicznie pod numerem 503012889. Polecamy również licytację online na portalu Onebid.pl.