ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zobacz katalog 75 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby!

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 75 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby, który jest już opublikowany na naszej stronie! Licytacja odbędzie się 23 maja 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w licytacji znajdziecie w katalogu.

Link do katalogu

Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 16 maja 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Wśród przygotowanych przez nas propozycji znalazły się zarówno ciekawe i frapujące przykłady figuracji, jak prace Gabrieli Olechowskiej, Iwony Kobryń, Magdaleny Rochoń czy Anny Sandeckiej-Ląkocy, jak i kompozycje abstrakcyjne czy pejzażowe – prace Halyny Dudar, Wiktorii Balawender, Natalii Kozarzewskiej, Andrzeja Wirpszo czy Julii Dunko. Jak zwykle przygotowaliśmy także szeroki wybór dzieł w stylistyce surrealistycznej czy bajkowej, która cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem kolekcjonerów – to m.in. kompozycje Teresy Kluszczyńskiej, Marka Domanieckiego, Pawła Kosiora czy Zbigniewa Olszewskiego.