6 Aukcja Sztuki Współczesnej

Aukcja: 4 października 2022 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 23 września 2022 r.

Zapraszamy serdecznie do udziału w 6 Aukcji Sztuki Współczesnej, która odbędzie się 4 października 2022 r. o godz. 19:30!

W katalogu nadchodzącej aukcji znalazły takie nazwiska jak Stanisław Kortyka, Magdalena Karłowicz, Michał Paryżski, Joanna Sarapata, Agata Czeremuszkin-Chrut,  Joanna Pałys, czy prof. Ewa Zawadzka. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można obejrzeć na żywo na wystawie przedaukcyjnej. Godziny otwarcia: pon.–pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00.

Wystawa przedaukcyjna czynna będzie w naszej siedzibie od 7 czerwca 2022 r. w godz. 12:00-19:00 w tygodniu i 11:00-16:00 w sobotę.

Katalog 6 Aukcja Sztuki Współczesnej

Maria Sadowska, Kusicielka, 2004 - obraz z rzeźbą, krzesłam i jabłkiem

1. Maria Sadowska

Tytuł: Kusicielka, 2004

Informacje: olej, płótno60x81 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: "KUSICIELKA" OLEJ PŁÓTNO, 60x81, 2004, MARIA SADOWSKA

Cena wywoławcza: 5 000,00 zł

Estymacja: 5500-6500 zł

Agata Rościecha - Dzika Zieleń 1, 2022 - zielono-żółty obraz z roślinami

2. Agata Rościecha

Tytuł: Dzika Zieleń 1, 2022

Informacje: akryl, płótno70x60 cmsygn. p.d.: ARościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan Dzika zieleń 1 akryl na płótnie 70x60 cm 2022

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

3. Nikifor Krynicki

Tytuł: Willa [POZYCJA WYCOFANA],

Informacje: akwarela, papier22x19,5 cm, 23,5x26,5 cm w oprawieopisany u dołu, na odwrocie pieczątka autorska: NIKIFOR ARTYSTA MALARZ PAMIĄTKA Z KRYNICY

Cena wywoławcza: 4 800,00 zł

Estymacja: 9000-13000 zł

Ewa Zawadzka, Na krawędzi światła 042, 2021 - ciemny obraz z architekturą i światłem

4. Ewa Zawadzka

Tytuł: Na krawędzi światła 042, 2021

Informacje: technika własna, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA NA KRAWĘDZI ŚWIATŁA 042 2021

Cena wywoławcza: 9 500,00 zł

Estymacja: 12000-14000 zł

Magdalena Karłowicz - Razem, 2022 - rzeźba z brązu z dwiema kobietami

5. Magdalena Karłowicz

Tytuł: Razem, 2022

Informacje: brąz patynowany36x27x20 cmsygn. MAGDALENA KARŁOWICZ

Cena wywoławcza: 3 000,00 zł

Estymacja: 6800-9000 zł

Cena sprzedaży: 3 200 zł

Agata Czeremuszkin-Chrut Strength & Fragility 4, 2020 - jasna abstrakcja z czernią i zielenią

6. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Strength & Fragility 4, 2020

Informacje: akryl, płótno90x70 cmopisany na odwrocie: “Strength & Fragility 4” acrylic/canvas/2020 A/Czeremuszkin-Chrut

Cena wywoławcza: 5 800,00 zł

Estymacja: 7500-8000 zł

Paweł Rubaszewski - Każdy maestro ma swoje tajemnice, 2022 - rzeźba z brązu z postacią

7. Paweł Rubaszewski

Tytuł: Każdy maestro ma swoje tajemnice, 2022

Informacje: brąz patynowany, piaskowiec32x7x5 cm,opisany na spodzie: "KAŻDY MAESTRO MA SWOJE TAJEMNICE" PAWEŁ RUBASZEWSKI 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Iza Staręga, Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, 2020 - portret kobiety w czepku

8. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, 2020

Informacje: technika własna, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Iza Staręga

Cena wywoławcza: 4 200,00 zł

Estymacja: 6000-7000 zł

Michał Jędrczak, Chmury, 2022 - jasny obraz w szarościach z chmurami

9. Michał Jędrczak

Tytuł: Chmury, 2022

Informacje: olej, płótno90x91 cmsygn. p.d. monogramem, na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

Magdalena Cybulska - Ibisy z cyklu Kołtuny i rogorzce, 2015 - grafika z ptakami na złotym tle

10. Magdalena Cybulska

Tytuł: Ibisy z cyklu Kołtuny i rogorzce, 2015

Informacje: technika mieszana, papier78,5x78,5 cm arkusz, 99x99 cm w oprawiesygn. i opisany u dołu: "Ibisy" M. Cybulska 2015

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Joanna Sarapata, Akt fioletowy (obraz dwustronny), ok. 2004 - kobiecy akt na surowym płótnie

11. Joanna Sarapata

Tytuł: Akt fioletowy (obraz dwustronny), ok. 2004

Informacje: technika mieszana, płótno72x38 cm kompozycja, 95x60 cm w oprawiesygn.: SARAPATA

Cena wywoławcza: 11 000,00 zł

Estymacja: 13000-15000 zł

Kazimierz Drejas - Akt XII, 2011 - błękitny obraz z nagą kobietą

12. Kazimierz Drejas

Tytuł: Akt XII, 2011

Informacje: olej, płótno81x100 cmsygn. na licu: Drejas

Cena wywoławcza: 3 500,00 zł

Estymacja: 4000-4800 zł

Leszek Rózga - Głowa Holofernesa, 1987 - grafika z Judytą i Holofernesem

13. Leszek Rózga

Tytuł: Głowa Holofernesa, 1987

Informacje: suchoryt, papier54x38 cm, 75x55 cm w oprawiesygn. l.d.: RÓZGA | 24–III–1987, opisany na dole: Głowa Holofernesa – suchoryt – ep. d'art. | Leszek Rózga 1987

Nakład: E/A

Cena wywoławcza: 1 400,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Leszek Rózga- Narcyz i Róża, 1987 - kolorowa grafika z dwiema postaciami

14. Leszek Rózga

Tytuł: Narcyz i Róża, 1987

Informacje: akwaforta barwiona, papier21x18 cm, 32x33 cm w oprawieopisany na dole: Narcyz i Róża – akwaforta barwiona – 3/20 | Leszek Rózga 1987

Nakład: 3/20

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Andrzej Folfas - Krocząca, 2021 - jasny obraz z nagą kobietą w geometrycznej formie

15. Andrzej Folfas

Tytuł: Krocząca, 2021

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. u dołu: FOLFAS 2021

Cena wywoławcza: 3 000,00 zł

Estymacja: 5000-5600 zł

Magdalena Cybulska - Bez tytułu, 2022 - obraz z niebieską nagą postacią

16. Magdalena Cybulska

Informacje: akryl, olej, płótno70x60 cmsygn. p.d.: Ceba'22

Cena wywoławcza: 3 500,00 zł

Estymacja: 4800-5500 zł

Kacper Bożek - Noc dzień noc, 2018 - niebieska grafika z psami

17. Kacper Bożek

Tytuł: Noc dzień noc, 2018

Informacje: akwaforta, akwatinta, papier50x33 cm odcisk płyty, 64x48 cm arkuszopisany na dole: 13/100 NOC DZIEŃ NOC KACPER BOŻEK XVIII/XXI

Nakład: 13/100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Zbigniew Mil - Wiosenne ciepło, 2000 - obraz z nagą kobietą na łące

18. Zbigniew Mil

Tytuł: Wiosenne ciepło, 2000

Informacje: olej, płótno120x95 cm kompozycja, 122x97 cm w oprawiesygn. p.d.: Z.MIL 2000 r., opisany na odwrocie: "WIOSENNE CIEPŁO" olej, płótno 95x120 cm 2000 r. Zbigniew Mil

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3600-4000 zł

Joanna Wiszniewska-Domańska, Biblioteka w chmurach, 2021 - grafika z postacią i regałem z książkami

19. Joanna Wiszniewska-Domańska

Tytuł: Biblioteka w chmurach, 2021

Informacje: technika mieszana, papier36,6x26 cmsygn. i opisany u dołu: "Biblioteka w chmurach" 7/50 J. Wiszniewska-Domańska 2021 r.

Nakład: 7/50

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Joanna Wiszniewska-Domańska - Sen Poety, 2017 - grafika z postacią i piórem wiecznym

20. Joanna Wiszniewska-Domańska

Tytuł: Sen Poety, 2017

Informacje: technika mieszana, papier,36x25,6 cmsygn. i opisany u dołu: "Sen poety" 15/50 J. Wiszniewska-Domańska 2017 r.

Nakład: 15/50

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Anna Podlewska - Bez tytułu, 2003 - jasnoróżowa abstrakcja geometryczna

21. Anna Podlewska

Tytuł: Bez tytułu, 2003

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: A. Podlewska '03

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Ewa Miazek - Meeting on the top, 2004 - obraz z budowlą i postacią

22. Ewa Miazek

Tytuł: Meeting on the top, 2004

Informacje: olej, akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d.: ewa miazek 2004, opisany na odwrocie: ewa miazek 2004 acrylic, oil on canvas 100x120 cm meeting on the top

Cena wywoławcza: 5 000,00 zł

Estymacja: 5500-6500 zł

Agata Rogalska-Topa, Captain's Daughter Nika Tita, 2001 - obraz z dziewczynką na statku

23. Agata Rogalska-Topa

Tytuł: Captain’s Daughter Nika Tita, 2001

Informacje: akryl, płótno100x81 cmsygn. p.d.: rogalska '2001, opisany na odwrocie: Captain's Daughter Nika Tita 2001 81x100 cm AGATA M. ROGALSKA

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3800-4500 zł

Tadeusz Świniarski - Bez tytułu, 2013 - kolorowa ekspresyjna abstrakcja

24. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Bez tytułu, 2013

Informacje: olej, płótno190x150 cmsygn. p.d.: Świniarski 2013, opisany na odwrocie: Tadeusz Świniarski 2013

Cena wywoławcza: 4 200,00 zł

Estymacja: 5500-6000 zł

Agata Rościecha - Rdzawy gąszcz 2, 2022 - pomarańczowo-niebieski obraz z łąką

25. Agata Rościecha

Tytuł: Rdzawy gąszcz 2, 2022

Informacje: akryl, płótno100x60 cmsygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Rdzawy gąszcz 2 akryl 100x60 cm 2022

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik, Pejzaż wiślany nr 52, 2022 - zielono-pomarańczowy pejzaż z Wisłą

26. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Pejzaż wiślany nr 52, 2022

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. l.d.: J.K/HUDZIK '2022, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ WIŚLANY" LII/52 2022 11 LIPIEC

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik, Pejzaż wiślany nr 52, 2022 - obraz w złotej ramie z nagą kobietą

27. Joanna Sarapata

Tytuł: Bez tytułu, ok. 2004

Informacje: technika mieszana, płótno 29x27 cm kompozycja, 48x48 cm w oprawiesygn. p.d.: SARAPATA

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 4500-6000 zł

Cena sprzedaży: 3 200 zł

Maria Okołów-Podhorska - Pejzaż fantastyczny, 1976 - grafika z górami i dmuchawcem

28. Maria Okołów-Podhorska

Tytuł: Pejzaż fantastyczny, 1976

Informacje: akwaforta, papier12x11 cm, 23x21 w oprawieopisany na dole: 47/100 pejzaż fantastyczny | akwaforta | M. Okołów-Podhorska 76 r.

Nakład: 47/100

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Estymacja: 400-500 zł

Stanisław Wejman, Kiepska zima, 1973 - grafika z widokiem miejskim i postacią

29. Stanisław Wejman

Tytuł: Kiepska zima, 1973

Informacje: akwaforta, papier30x30 cm, 50x48 cm w oprawieopisany na dole: Kiepska Zima | 76/100 | StanisłaWejman 1973

Nakład: 76/100

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Alina Dorada-Krawczyk, Pejzaż nieoczywisty, 2022 - szaro-pomarańczowa abstrakcja

30. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Pejzaż nieoczywisty, 2022

Informacje: akryl, płótno 100x140 cmsygn. p.d.: ADorada 2022, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK TITLE: "PEJZAŻ NIEOCZYWISTY" size: 100x140 YEAR 2022

Cena wywoławcza: 4 500,00 zł

Estymacja: 6000-7500 zł

Tomasz Bielański - Siła nadziei, 2022 - drewniana, abstrakcyjna rzeźba

31. Tomasz Bielański

Tytuł: Siła nadziei, 2022

Informacje: drewno100x50x50 cm

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3500-4200 zł

Agata Czeremuszkin-Chrut - Odłamki 10, 2019 - ekspresyjna abstrakcja w różach i zieleni

32. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Odłamki 10, 2019

Informacje: akryl, olej, płótno150x100 cm

Cena wywoławcza: 7 000,00 zł

Estymacja: 9500-11000 zł

Alina Bloch - Szczelina w błękicie 1, 2018/2022 - błękitna abstrakcja z pomarańczem

33. Alina Bloch

Tytuł: Szczelina w błękicie 1, 2018/2022

Informacje: akryl, płótno116,5x88,5 cmopisany na odwrocie: ALINA BLOCH AKRYL PŁÓTNO 116x89 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3500-4200 zł

Anna Sołtysiak - Nokturn, 2022 - nastrojowy obraz z roślinami na tle pejzażu

34. Anna Sołtysiak

Tytuł: Nokturn, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: A. Sołtysiak 22, opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak "Nokturn" 2022 r. Raszyn

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4000-4600 zł

Michał Paryżski - Z cyklu Letter from my mind, 1995-2002 - czerwono-beżowa abstrakcja na papierze

35. Michał Paryżski

Tytuł: Z cyklu Letter from my mind, 1995-2002

Informacje: kolaż, technika mieszana, karton36x19,5 cm kompozycja, 50x35 cm arkusz

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Joanna Pałys - Nokturn IV, 2008 - ciemny obraz z architekturą

36. Joanna Pałys

Tytuł: Nokturn IV, 2008

Informacje: akryl, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: JOANNA PAŁYS INDUSTRIAL LANDSCAPE NOCTURN IV 2008

Cena wywoławcza: 7 000,00 zł

Estymacja: 7500-8500 zł

Ewa Zawadzka - Nokturn 11, 2021 - abstracja w brązach i żółci

37. Ewa Zawadzka

Tytuł: Nokturn 11, 2021

Informacje: technika własna, płótno 30x30 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - NOKTURN 11" - 2021

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3600-4000 zł

Krzysztof Kizlich - Spotkanie, 2022 - rzeźba z dwoma postaciami na krzesłach

38. Krzysztof Kizlich

Tytuł: Spotkanie, 2022

Informacje: brąz, marmur21x29x20 cmsygn. na spodzie: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Stanisław Kortyka - Zmierzch. Stan oczekiwania, 2017 - nastrojowy obraz z kamieniami

39. Stanisław Kortyka

Tytuł: Zmierzch. Stan oczekiwania, 2017

Informacje: olej, płótno95x52 cm, 99x56 cm w oprawiesygn. p.d.: S. R. Kortyka 2017, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "ZMIERZCH–STAN OCZEKIWANIA" 2017 olej, len 95x52

Cena wywoławcza: 4 600,00 zł

Estymacja: 6000-8000 zł

Adam Kwaśny - Bez tytułu, 1995 - grafika z domkiem w drewnianej ramie

40. Adam Kwaśny

Tytuł: Bez tytułu, 1995

Informacje: akwaforta, papier10x7 cm, 21,5x16,5 cmopisany na dole: akwaforta A. Kwaśny 1995

Cena wywoławcza: 150,00 zł

Estymacja: 300-500 zł

Berthold Hellingrath - Bez tytułu - grafika z architekturą na brązowym tle

41. Berthold Hellingrath

Tytuł: Bez tytułu,

Informacje: miedzioryt, papier30x23 cm, 45x36,5 cm w oprawiesygn. p.d.: B. Hellingrath

Cena wywoławcza: 350,00 zł

Estymacja: 500-700 zł

Michał Paryżski - Obszary 9, 1999 - abstrakcja z czarno-pomarańczowymi plamami

42. Michał Paryżski

Tytuł: Obszary 9, 1999

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: MICHAŁ PARYŻSKI 1999

Cena wywoławcza: 4 600,00 zł

Estymacja: 6500-7000 zł

Tadeusz Świniarski - Niepokój, 2018 - abstrakcja z zielenią, żółcia i czerwienią

43. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Niepokój, 2018

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Tadeusz Świniarski 2018

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 2800-3400 zł

Patryk Lutomski - Plaża, 2020 - błękitny obraz z widokiem plaży

44. Patryk Lutomski

Tytuł: Plaża, 2020

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Lutomski 20, opisany na odwrocie: "Plaża" '20 P. Lutomski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

Marek Kwaszkiewicz - Kumoszki z Windsor'u, 2004 - obraz z kolorowymi postaciami

45. Marek Kwaszkiewicz

Tytuł: Kumoszki z Windsor’u, 2004

Informacje: olej, płótno61x46 cm, 72,5x56,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: KUMOSZKI Z WINDSOR'u MAREK KWASZKIEWICZ 2004

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Marek Kwaszkiewicz - Bez tytułu, 1998 - abstrakcja w zieleni i czerwieni

46. Marek Kwaszkiewicz

Tytuł: Bez tytułu, 1998

Informacje: olej, płótno55x46 cm, 70x60 cm w oprawieopisany na odwrocie: MAREK KWASZKIEWICZ 1998

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Bartłomiej Martens - Egocentryzm, 2020 - surrealistyczna kompozycja z postaciami w pejzażu

47. Bartłomiej Martens

Tytuł: Egocentryzm, 2020

Informacje: olej, akryl, tempera, tusz60x81 cmsygn. p.d.: Martens

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Iwona Stypułkowska - In Spaciorum No 6, 1999 - jasna abstrakcja z kształtami

48. Iwona Stypułkowska

Tytuł: In Spaciorum No 6, 1999

Informacje: technika mieszana, płótno120x150 cmopisany na odwrocie: IWONA STYPUŁKOWSKA "In Spaciorum" No 6 120x150 1999 ROK

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Włodzimierz Kotkowski - Notatka krakowska, 1973 - grafika z postaciami i widokiem Krakowa

49. Włodzimierz Kotkowski

Tytuł: Notatka krakowska, 1973

Informacje: akwaforta, papier42x44 cm, 47x52 cm w oprawieopisany na dole: "Notatka krakowska" | II 30/50 | WKotkowski 1973

Nakład: 30/50

Cena wywoławcza: 400,00 zł

Estymacja: 700-1000 zł

Janusz Karwacki - Hejnał, 1975 - grafika z postacią grajacą na trąbce i widokiem Krakowa

50. Janusz Karwacki

Tytuł: Hejnał, 1975

Informacje: akwaforta, papier32x43 cm, 48,5x58,5 cm w oprawieopisany na dole: 25/100 | 1975 | "Hejnał" | Janusz Karwacki

Nakład: 25/100

Cena wywoławcza: 1 400,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Czesław Piotr Szczepański, NY – Pół Nokturn, 2022 - widok wieżowców w Nowym Jorku

51. Czesław Piotr Szczepański

Tytuł: NY – Pół Nokturn, 2022

Informacje: olej, płótno81x80 cmsygn. p.d.: CPeterS '22, opisany na odwrocie: CZESŁAW PIOTR SZCZEPAŃSKI CPeterS 2022 NY–PÓŁ NOKTURN

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Krzysztof Polak - Przenikanie #12, 2022 - niebiesko-czerwona abstrakcja

52. Krzysztof Polak

Tytuł: Przenikanie #12, 2022

Informacje: olej, płótno81,5x61 cm, 83,5x63 cm w oprawiesygn. p.d.: KPolak 2022, opisany na odwrocie: 12 "Przenikanie" KPolak 2022

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Tadeusz Sobkowiak - Flądra, 1990 - ciemny obraz z rybą

53. Tadeusz Sobkowiak

Tytuł: Flądra, 1990

Informacje: technika mieszana, płótno97x130 cm

Cena wywoławcza: 3 200,00 zł

Estymacja: 3600-4000 zł

Krzysztof Śliwka - Macabre, 2022 - drewniana rzeźba z postaciami

54. Krzysztof Śliwka

Tytuł: Macabre, 2022

Informacje: technika własna, drewno klejone50x30x24 cmsygn. na podstawie: Śliwka

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Jerzy Cichecki - Tylko poważne oferty, 2022 - obraz z kobietą

55. Jerzy Cichecki

Tytuł: Tylko poważne oferty, 2022

Informacje: akryl, płótno55x46 cmsygn p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI, " TYLKO POWAŻNE OFERTY"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Agata Rogalska-Topa - Freedom, 2011 - obraz z kobietą w płaszczu na czerwonym tle

56. Agata Rogalska-Topa

Tytuł: Freedom, 2011

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.b.: rogalska '2011

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3800-4500 zł

Iwona Stypułkowska - In Spaciorum No A, 1999 - abstrakcja z kołem w czerwieni i beżach

57. Iwona Stypułkowska

Tytuł: In Spaciorum No A, 1999

Informacje: technika mieszana, płótno46x61 cmopisany na odwrocie: IWONA STYPUŁKOWSKA "In Spaciorum" No A 46x61 1999 ROK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł